شناسه خبر : 101996
93/9/11 - 13:07 - 2014-12-2 12:07:00
قالیباف شهردار کربلا می‌شود

قالیباف شهردار کربلا می‌شود

براساس توافق‌های صورت گرفته با مقامات عراقی طی هفته منتهی به اربعین سیدالشهدا(ع) امور شهری کربلای معلی به شهرداری تهران واگذار شده است تا شهرداری تهران پذیرای زائران و عزاداران حسینی باشد.

 به گزارش فرهنگ نیوز، روزگاری که با صدام می‌جنگیدیم، او تصور نمی‌کرد که روزی سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده لشکر 41 ثارالله سپاه در جنگ تحمیلی، فرمانده نیروهای عراقی در مقابله با داعشی‌ها و تکفیری‌ها بشود و محمدباقر قالیباف فرمانده لشکر 5 نصر خراسان در هفته‌ی منتهی به اربعین شهردار کربلا شود.

وقتی سرداران ایرانی در جنگ با صدام، فرمانده نیروهای عراقی و شهردار کربلا می‌شوند

به گزارش گروه استان‌ها دفاع پرس، روزگاری که با صدام می‌جنگیدیم، او تصور نمی‌کرد که روزی سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده لشکر 41 ثارالله در جنگ تحمیلی، فرمانده نیروهای عراقی در مقابله با داعشی‌ها و تکفیری‌ها بشود و محمدباقر قالیباف فرمانده لشکر 5 نصر خراسان در هفته‌ی منتهی به اربعین شهردار کربلا شود.

اینقدر عملیات‌های کربلا را ادامه خواهیم داد تا به کربلای حسینی برسیم

سردار قاسم سلیمانی در آغاز عملیات کربلای یک در جمع رزمندگان گفته است: انشاالله قلب امام زمان(عج) را با قطره‌های خونمان روشن خواهیم کرد و به اماممان خواهیم گفت: اماما، رهبرا، زعیما، ای کسی که حاضریم اگر خدا هزاران جان به ما بدهد، در راهت فدا کنیم، امام! هرگز چون کوفیان که علی را تنها گذاشتند تنهایت نخواهیم گذاشت و شما با نیروی ایمانتان نه با کلاشینکف، توپ، تانک و خمپاره، با نعره‌ی الله اکبرتان خواهید دید در آن شب چگونه دشمن از این نعره‌های الله اکبر فرار می‌کند یا تسلیم می‌شود. انشاالله این پیروزی بزرگ را به دست خواهید آورد و این طرح را که، طرح کربلای یک نام دارد اینقدر کربلاها را ادامه خواهیم داد که به کربلای امام حسین علیه السلام برسیم.

قالیباف شهردار کربلا می‌شود

محمدباقر قالیباف که اکنون شهردار تهران است، از پاسداران سپاه است که در سال‌های جنگ تحمیلی فرماندهی لشکر 5 نصر خراسان را بر عهده داشته است. برادر وی در عملیات کربلای 4 به شهادت رسید.

به گفته‌ی وی براساس توافق‌های صورت گرفته با مقامات عراقی طی هفته منتهی به اربعین سیدالشهدا(ع) امور شهری کربلای معلی به شهرداری تهران واگذار شده است تا شهرداری تهران پذیرای زائران و عزاداران حسینی باشد.

منبع: دفاع پرس


دیدگاه ها

لطفا تیتر اصلاح شود: شهردار تهران از توافق با استاندار کربلا برای مشارکت در ارائه خدمات به زوار حسینی در کربلای معلا در ایام اربعین خبر داد. به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، محمدباقر قالیباف پس از دیدار استاندار کربلا در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور چند میلیونی زوار حسینی در کربلا در ایام اربعین گفت: امروز توافق کردیم که مقدمات لازم برای مشارکت شهرداری تهران در ارائه خدمات شهری به زوار حسینی در یک هفته قبل و پس از اربعین حسینی فراهم شود.
درود بر سرداران ایران درود بر رزمندگان اسلام درود بیکران بر قالیباف خوشا به احوالشان خوشا به سعادتشان خوشاعزم و توفیقشان خدایا این افتخار رو از ما نگیر به سردارانمان افتخار میکنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات