شناسه خبر : 120658
94/1/31 - 20:14 - 2015-4-20 20:14:56
واکنش پسر قلعه‌نویی به تصادف مرگبار با پورشه

واکنش پسر قلعه‌نویی به تصادف مرگبار با پورشه

صبح روز دوشنبه و در یک تصادف مرگبار در اتوبان همت 6 نفر از هموطنان کشته و مجروح شدند.

به گزارش فرهنگ نیوز، ساعاتی پس از انتشار این خبر، خبر دیگری روی شبکه های اجتماعی مخابره شد مبنی بر اینکه پسر امیر قلعه نویی جزو یکی از سرنشینان خودرو پورشه بوده است.

اما ماجرا از چه قرار بود؟ ظاهرا پس از رسیدن ماموران به محل حادثه و با استعلامی که آنها از مرکز می گیرند متوجه می شوند که خودروی پورشه متلعق به هوتن قلعه نویی، پسر سرمربی استقلال است. همین اتفاق باعث می شود تا شایعه درگذشت پسر قلعه نویی دهان به دهان بچرخد و در شبکه های  مختلف اجتماعی منتشر شود.

اما نکته اینجاست که هوتن قلعه نویی در سلامت کامل به سر می برد و باید گفت که او خودروی خودش را به شخص دیگری فروخته بوده و چون هنوز کارهای نقل و انتقال سند را انجام نداده است باعث شده تا این شایعه به وجود بیاید که فرد فوت شده پسر سرمربی استقلال است. 

هوتن قلعه نویی در گفت و گو با خبرگزاری برنا در این باره می گوید:«چند روز پیش پورشه زرد رنگم را به فردی فروختم که متاسفانه او با این ماشین چپ و فوت کرده است.»


دیدگاه ها

شهید مهدی زین الدین: بچه‌ها قدر این زمان و شرایطی که ما در اون قرار داریم رو بدونید. همون طوری که الآن ما غبطه می‌خوریم به حال شهدای صدر اسلام و شهدای کربلا، در آینده هم انسان‌هایی می‌آیند که به حال ما غبطه می‌خورند و آرزو می‌کنند که ای کاش در زمان ما و شرایط ما بودند...! اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک
نتیجه بی عقلی یک مشت مرفه بی درد... 205 کیلومتر در خیابان شریعتی؟ با این سرعت خودشون جونشون رو گرفته بودن دستشون پس برای چی دل ما باید براشون بسوزه فقط این وسط ضعف دستگاه های نظارتی و پلیس در کنترل و بازدارندگی این تخلفات از سوی این افراد نمایان میشه که با جون مردم بازی میکنن وگرنه خودشون به درک.

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات