شناسه خبر : 153718
94/8/10 - 15:37 - 2015-11-1 14:37:53
راه‌اندازی كانال آموزش و فرهنگ اربعين در تلگرام

راه‌اندازی كانال آموزش و فرهنگ اربعين در تلگرام

در آستانه فرارسيدن ايام اربعين حسيني و اعزام ميليون‌ها زاير به عتبات عاليات،‌ كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت، «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» را در شبكه اجتماعي تلگرام راه اندازي كرد.
به گزارش فرهنگ نیوز، در آستانه فرارسيدن ايام اربعين حسيني و اعزام ميليون‌ها زاير به عتبات عاليات،‌ كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت،«كانال آموزش و فرهنگ اربعين» را در شبكه اجتماعي تلگرام راه اندازي كرد.
 
براساس اين گزارش، علاقه‌مندان براي دريافت آخرين اطلاعات درمورد اربعين حسيني مي‌توانند به «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» به نشاني http://telegram.me/alarbaen بپيوندند.
 
اين گزارش حاكي است، «كانال رسمي آموزش و فرهنگ اربعين» در تلگرام با هدف انعكاس آخرين اطلاعات مورد نياز جهت پياده روي و سفر به عتبات در ايران و عراق راه‌اندازي شده است.
 
كاربران برای مشاهده «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» رسمي مي‌توانند به نشاني http://telegram.me/alarbaen مراجعه كنند.
 
علاقه‌مندان مي‌توانند براي دريافت اطلاعات مورد نياز جهت پياده روي و سفر به عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني، به سادگي و رايگان، عضو«كانال آموزش و فرهنگ اربعين»شوند و دوستان خود را نيز به اين كانال دعوت كنند.
 
علاقه‌مندان به عضويت در «كانال آموزش و فرهنگ اربعين»كه داراي نرم‌افزار تلگرام در موبايل خود هستند مي‌توانند از طريق موبايل وارد لينك زير شوند و سپس بر روي join ضربه بزنند.
 
منبع: حج


دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات