شناسه خبر : 195370
95/2/6 - 07:55 - 2016-4-25 08:55:59
 اینو می دونستی/ اجازه اقتدا
قسمت نوزدهم

اینو می دونستی/ اجازه اقتدا

برای اینکه کسی پشت امام جماعت بایسته لازم نیست ازش اجازه بگیره

به گزارش گروه آیین و اندیشه فرهنگ نیوز: فراگیری احکام و عمل به آنها از مهمترین دستوراتی است که باید مورد توجه مسلمانان قرار گیرد. گاهی به دلیل عادت کردن به رفتارهایی برخی احکام به نادرست در بین مردم رواج پیدا می کند و بر آن اساس شاید به نسل های بعد نیز منتقل شود.

در این سلسله تصاویری که هر هفته خواهد آمد به بیان احکامی خواهیم پرداخت که شاید برداشت نادرستی از آنها برای ما وجود داشته باشد. شما همراهان فرهنگ نیوز نیز می توانید هر یک از این برداشتهایی که به ذهنتان می رسد برای ما ارسال کنید تا در تکمیل این پرونده کمک شود.

اجازه اقتدا:

برای اینکه کسی پشت امام جماعت بایسته لازم نیست ازش اجازه بگیره
 


دیدگاه ها

سلام بزرگوار وقت‌تان به خیر و خوشی پیشنهادی داشتم. ساختار رساله‌ها از سیاقی علمی پیروی می‌کند. به همین دلیل نقش کتاب خودآموز را ندارند؛ در نتیجه برای فهم برخی مسائل باید به افراد کارشناس و مسئله دان مراجعه نمود. به ویژه آنکه رساله ها حاوی تعداد زیادی لغات و اصطلاحات تخصصیِ فقهی می باشد که فهم آن برای بعضی سخت بوده و گاهی برداشت درست از حکم را نیز به چالش می‌کشد . به همین منظور در موسسه اطلس کارگروهی با عنوان «کانون نشر احکام» تشکیل شد تا بتوانند احکام شرعی را زیر نظر مراجع معظّم تقلید در قالبی جذاب و سبکی متفاوت و با رویکرد آموزشی در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند. یکی از برنامه‌های «کانون نشر احکام» تولید پوسترهای آموزشی است . شما می توانید جدیدترین پوسترهای آموزش احکام را در رسانه‌های زیر ببینید. کانال تلگرامی https://telegram.me/atlasshia سایت موسسه http://ahkam.atlasshia.ir/ (در صورتی که صلاح دیدید پوسترهای آموزش احکام را برای استفاده کاربران در سایت خود قرار دهید) باتشکر جوپاری

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات