شناسه خبر : 19669
91/10/14 - 03:43 - 2013-1-3 02:43:23
 انتقام‌گيري غرب از ايران/نيروي قدس سپاه الگویی برای کشورهای اسلامی است

انتقام‌گيري غرب از ايران/نيروي قدس سپاه الگویی برای کشورهای اسلامی است

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز مجموعه سپاه و نیروی قدس با توانمندی‌های علمی و تجربه‌هایی که در 8 سال دفاع مقدس و جنگ نرم با دشمنان کسب کرده، مدل و الگویی برای دیگر کشورها است تا آنها نیز بتوانند از دین و مرام‌شان در مقابل دشمنان اسلام دفاع کنند.

به گزارش فرهنگ نیوز،سردار محمدعلی آسودی ، با انتقاد از اقدام ضدحقوق بشری کانادا در خارج کردن نام گروهک تروريستي منافقین از لیست گروه‌های تروریستی و وارد کردن نيروي قدس سپاه پاسداران به جای آن اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقین، جنايات مختلفی از جمله به شهادت رساندن مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران همانند؛ شهیدان بهشتی، باهنر و رجایی و یا ترور نافرجام مقام معظم رهبری را در ابتداي انقلاب، در کارنامه سیاه خود دارند؛ لذا این اقدام کانادا خلاف تمامی قوانین بین‌المللی است.

وی با بيان اينکه امروز تمامی مردم دنیا می‌دانند که چنین اقدامی با اهداف سیاسی انجام شده است، افزود: کشورهای غربی و آمریکا با توجه به شکست مفتضحانه‌ای که در جریان فتنه 88 متحمل شدند و تودهنی محکمي که از ملت ایران در حماسه بی‌نظیر 9 دی دریافت کردند، خواهان جلوگیری از نفوذ جمهوری اسلامی در جهان هستند.

آسودي با تاکید بر اینکه کشورهای غربی با تروریست خواندن نيروي قدس سپاه، اشتباه بزرگی مرتکب شدند، تصریح کرد: امروز همه مسلمانان منطقه و مستضعفان جهان می‌دانند که نيروي قدس، مجموعه‌ای است که به هیچ عنوان دخالتی در کشورهای دیگر ندارد، بلکه به عنوان مدل و الگویی برای حزب‌الله لبنان، جهاد اسلامی، مردم مصر، تونس و دیگر کشورهای منطقه مطرح است.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه اظهار داشت: کانادا و دیگر کشورهای غربی با حمایت از منافقین، در پی انتقام از ايران به دليل متحمل شدن شکست در عرصه‌های فتنه سال 88، جنگ هشت ساله تحميلي و نبردهای 33 ، 22 و 8 روزه و همچنين اسلامی شدن کشور مصر هستند، بنابراین می‌بینیم که امروز آنها همانند افراد گیج و مبهوت نمی‌دانند که چگونه عمل می‌کنند.

وي با بیان اینکه پرونده جنایات گروهک تروریستی منافقین بسیار طویل بوده و قابل تطهیر نیست، گفت: نیروی قدس سپاه نیرویی قدرتمند، شجاع، نترس و طرفدار مسلمانان و مستضعفان جهان بوده که در مقابل رژیم نامشروع و کودک‌‌کش صهیونیستی ایستادگی کرده و به دیگر کشورها نیز  براي تضعيف اين رژيم کمک کرده است.

آسودي خاطرنشان کرد: امروز مجموعه سپاه و نیروی قدس با توانمندی‌های علمی و تجربه‌هایی که در 8 سال دفاع مقدس و جنگ نرم با دشمنان کسب کرده، مدل و الگویی برای دیگر کشورها است تا آنها نیز بتوانند از دین و مرام‌شان در مقابل دشمنان اسلام دفاع کنند.
 

  •  
منبع: باشگاه خبرنگاران

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات