شناسه خبر : 244838
95/10/19 - 17:41 - 2017-1-8 16:41:27
جای بزرگان موسیقی پاپ در جشنواره موسیقی فجر خالی است
فریدون آسرایی در پاسخ به "فرهنگ نیوز":

جای بزرگان موسیقی پاپ در جشنواره موسیقی فجر خالی است

فریدون آسرایی در نشست خبری اجرای خود برای جشنواره موسیقی فجر گفت: جای تاسف است که امسال پیشکسوتانی چون محمد اصفهانی، علیرضا عصار و خشایار اعتمادی در بخش پاپ جشنواره حضور ندارند.

به گزارش خبرنگار موسیقی "فرهنگ نیوز" ، فریدون آسرایی، خواننده موسیقی پاپ ساعاتی پیش در نشست خبری خود در جشنواره موسیقی فجر گفت: طی سال‌هایی برای زندگ به ایران بازگشتم از جشنواره موسیقی فجر چیزی  غیر از برپایی چند کنسرت در ایام دهه فجر نشنیده بودم اما طی دو سال اخیر رقابتی شدن بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر بر جذابیت این بخش افزوده است.

وی ادامه داد: ناگفته نماند، جای تاسف است که امسال پیشکسوتانی چون محمد اصفهانی، علیرضا عصار و خشایار اعتمادی در بخش پاپ جشنواره حضور ندارند که واقعا حضورشان برای این جشنواره مغتنم بود.

وی در پایان گفت: مسئولین جشنواره موسیقی فجر باید از همه افراد فعال در حوزه موسیقی برای حضور در جشنواره دعوت کنند، اما شاهد این موضوع هم هستیم که بودجه ای که باید در اختصاص ستاد برگزاری جشنواره قرار گیرد کفایت  حضور بسیاری از هنرمندان را نمیکند و شاید به همین خاطر است، مسئولین از برخی خواننده های پرفروش که در حوزه اقتصادی می توانند حرف هایی برای گفتن داشته باشند، استفاده کند که بتواند بودجه جشنواره را تامین کند.
 اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات