شناسه خبر : 245002
95/10/22 - 12:45 - 2017-1-11 11:45:14
تخریب ۵۰ تا ۸۰ درصدی منازل مسکونی خیابان زینبیه بر اثر انفجار

تخریب ۵۰ تا ۸۰ درصدی منازل مسکونی خیابان زینبیه بر اثر انفجار

مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: بر اثر انفجار یک منزل در زینبیه شش منزل مسکونی دیگر ۵۰ تا ۸۰ درصد تخریب شدند و شیشه‌های ۱۹ واحد دیگر نیز تا مساحت ۱۵۰ متری پرتاب شد.

به گزارش فرهنگ نیوز ، محمد شریعتی با اشاره به حادثه انفجار منزل مسکونی در خیابان زینبیه اصفهان اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۲۰:۳۴ دقیقه سه شنبه اتفاق افتاده و پس از اعلام این حادثه به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیروهای امدادی از ایستگاه‌های هفت و ۱۹ به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر نیروهای امدادی آتش نشانی نیروهای امدادی اورژانس، نیروی انتظامی و شرکت گاز نیز در محل حادثه حضور یافتند، تصریح کرد: پس از حضور نیروهای امدادی خوشبختانه تنها یک نفر مصدوم در این حادثه شناسایی شد که با حضور به موقع نجاتگران در محل حادثه و با رعایت کلیه نکات ایمنی و انجام عملیات تفحص در میان آواررها، نجاتگران مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند و پس از مداوای اولیه، وی به بیمارستان منتقل شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در اثر انفجار این منزل مسکونی، مالک کانون حادثه به شدت مصدوم و خسارات گسترده‌ای به منازل اطراف وارد شد، اضافه کرد: همچنین باید توجه داشته باشیم که در این حادثه شش منزل مسکونی دیگر ۵۰ تا ۸۰ درصد تخریب شده‌اند و شیشه‌های ۱۹ منزل دیگر نیز تا مساحت ۱۵۰ متری پرتاب شده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان نشت و تجمع گاز شهری سبب انفجار شده است.

شریعتی با بیان اینکه در این حادثه حضور مردم و ازدهام جمعیت تردد خودروهای امدادگران آتش نشانی را با مشکل روبرو کرده بود، افزود: تماشای صحنه حادثه نه تنها کمکی به امدادگران نمی‌کند بلکه در ارائه خدمات سریعتر و بهتر نیز مشکلاتی را ایجاد می‌کند.
 

منبع: مهر

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات