شناسه خبر : 247558
95/11/27 - 19:41 - 2017-2-15 18:41:05
پنجشنبه و جمعه از محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه تردد نکنید/ انسداد محور زنجان - طارم
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا:

پنجشنبه و جمعه از محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه تردد نکنید/ انسداد محور زنجان - طارم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تأکید کرد: با توجه به بارش برف و کولاک در محورهای هراز، فیروزکوه و چالوس طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه، شهروندان از سفرهای غیر ضروری در این محورها خودداری کنند.

به گزارش فرهنگ نیوز ،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: براساس پیش بینی‌های به عمل آمده وضعیت راه‌ها در استان‌های زنجان، مازندران، گیلان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و آذربایجان شرقی طی روزهای پنجشنبه و جمعه مساعد نخواهند بود.

رحمانی ادامه داد: در محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه نیز طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه به جهت بارش برف و کولاک و یخ‌زدگی سطح راه وضعیت مناسبی برای تردد و مسافرت ندارند که برهمین اساس از شهروندان تقاضا داریم از تردد در این محورها خودداری کنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به بارش باران و خطر سیلاب در برخی از استان‌ها افزود: با توجه به بارش باران و خطر سیلاب طی روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی از استان‌ها اعم از هرمزگان، بوشهر، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان، کرمان، کرمانشاه و کردستان به هموطنان توصیه می‌کنیم تا از سفر به این محورها نیز خودداری کنند.

وی همچنین به سیلابی شدن 7 محور در استان هرمزگان اشاره کرد و اذعان داشت: طی 2 روز گذشته 7 محور اصلی و فرعی در استان هرمزگان بر اثر بارش شدید باران سیلابی و مسدود شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پایان از انسداد محور زنجان - طارم و سقز - بانه خبر داد و اظهار داشت: محورهای زنجان - طارم و سقز - بانه امروز بر اثر بارش برف و ریزش بهمن مسدود شدند که تلاش جهت بازگشایی آنها ادامه دارد.

 

منبع: فارس

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات