شناسه خبر : 247584
95/11/28 - 08:57 - 2017-2-16 07:57:20
راه یابی 70 اثر به مرحله نهایی سوگواره «نواها و اشعار آیینی»

راه یابی 70 اثر به مرحله نهایی سوگواره «نواها و اشعار آیینی»

آئین اختتامیه سوگواره «نواها و اشعار آیینی» روز پنجشنبه ۲۸ بهمن‌ماه سالجاری در مجموعه ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش فرهنگ نیوز،«محمد فراهانی» رئیس سازمان بسیج مداحان کشور از برگزاری اختتامیه یازدهمین سوگواره «نواها و اشعار آیینی» در روز پنجشنبه 28 بهمن‌ماه سالجاری خبرداد و گفت: این سوگواره با همت سازمان بسیج مداحان و مشارکت هیات رزمندگان اسلام و با هدف شناخت و شناسایی  استعدادهای برتر هنر ستایشگری از بین نوجوانان و جوانان سراسر کشور از تیرماه سالجاری باحضور 500 شرکت‌کننده در دو بخش خواهران و برادران ویژه سنین 12 تا 30 سال در سراسر کشور آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول، 700 اثر به دبیرخانه این سوگواره ارسال شد که با بررسی نهایی داوران، حدود 70 اثر انتخاب و به مرحله نهایی راه یافت.

فراهانی به داوران فینال سوگواره نواها و اشعار آئینی اشاره کرد و گفت: ماشاالله عابدی، سید علی سادات رضوی، احمد واعظی، محمد بازوبند و محمود تاری از مداحان پیشکسوت کشورمان داوری فینال این سوگواره را بر عهده خواهند داشت.

رئیس سازمان بسیج مداحان کشور اظهار کرد: فینال سوگواره نواها و اشعار آیینی در روز پنجشنبه در حسینیه شهدای بسیج واقع در اتوبان بسیج برگزار می‌شود و آئین اختتامیه سوگواره نیز در همان روز ساعت 19 در مجتمع ایوان شمس با حضور برگزیدگان برگزار خواهد شد.

«مخبر دزفولی» دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در این مراسم سخنرانی خواهد کرد و برنامه‌ ویژه‌ای برای مراسم اختتامیه در نظر گرفته شده است.

 

منبع: تسنیم


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات