شناسه خبر : 247616
95/11/28 - 22:30 - 2017-2-16 21:30:31
 حاشیه دیدار پرسپولیس - سپاهان

حاشیه دیدار پرسپولیس - سپاهان

داور در دقیقه ۸۴ برای پرسپولیس پنالتی گرفت و طارمی می‌خواست خودش ضربه را بزند اما رضاییان توپ را به او نداد و همین موضوع باعث ایجاد جروبحث بین این دو شد.

به گزارش فرهنگ نیوز، پنالتی جالب توجه رامین رضاییان که به نوعی تقلید از روی مسی و سوارز بود، باعث شد هواداران سپاهان به شدت به این مسئله اعتراض کنند. ضمن اینکه عبدالله ویسی نیز به قدری از این نحوه پنالتی زدن پرسپولیسی‌ها ناراحت بود که به سمت کمک‌داور استارت 50 متری زد و اعتقاد داشت طارمی همراه با رضاییان موقع زدن پنالتی وارد محوطه جریمه شدند. داور مسابقه با تذکر جدی به ویسی او را سمت نیمکت راهنمایی کرد.

* هواداران پرسپولیس پس از اینکه تیمشان به گل رسید، یکپارچه با تشویق به سبک ایسلندی صحنه زیبایی در ورزشگاه آزادی خلق کردند.

* موقعیت‌هایی که سپاهان از دست داد، باعث شد هواداران پرسپولیس به شدت تیم را تشویق کرده و خواهان بازی هجومی شدند.

* عکس‌العمل‌های عبدالله ویسی در کنار خط موقعی که مهاجمانش موقعیت‌ها را از دست دادند جالب توجه بود. او یک لحظه هم آرام و قرار نداشت و با فریادهایش مدام شاگردان خودش را راهنمایی می‌کرد و چیزی نمانده بود در بعضی از صحنه‌ها به داخل زمین برود.

* شهاب کرمی که نامش در لیست 18 نفره دیده نمی‌شد با ورود به زمین مسابقه اولین بازی‌اش را برای پرسپولیس انجام داد. هواداران پرسپولیس با دیدن کرمی او را به شدت تشویق کردند.

* محسن ربیع‌خواه که به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده بود در این بازی مصدومیتش تشدید شد و به همین دلیل او را با برانکارد تا سمت نیمکت پرسپولیس بردند.

* حسین ماهینی با دریافت کارت سه اخطاره شد و بازی با نفت تهران را از دست داد.

* داور در دقیقه 84 برای پرسپولیس پنالتی گرفت و طارمی می‌خواست خودش ضربه را بزند اما رضاییان توپ را به او نداد. طارمی هم به نشانه قهر کنار زمین آمد. در این لحظه بیرانوند از مهاجم تیمش خواست که به زمین برود اما طارمی قبول نکرد. با این حال طارمی هنگام زدن ضربه پنالتی دست به دعا برداشت و پس از گل شدن توپ بیرانوند سمت او آمد و مهاجم پرسپولیس را همانند ورزش کشتی ضربه فنی کرد.

 این بازی تا دقیقه 90 با برتری 2 بر یک پرسپولیس در جریان است.
 

منبع: تسنیم

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات