شناسه خبر : 247646
95/11/29 - 19:59 - 2017-2-17 18:59:34
روحانی قهرمانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی را تبریک گفت
با صدور پیامی

روحانی قهرمانی ایران در مسابقات جام جهانی کشتی را تبریک گفت

رئیس جمهور با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در چهل و پنجمین دوره مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه را تبریک گفت.

به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در چهل و پنجمین دوره مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

«قهرمانی دلاور مردان تیم ملی کشتی آزاد و اهتزاز پرچم پر افتخار کشورمان در چهل و پنجمین دورۀ مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه، بار دیگر موجی از غرور و شادی برای ملت ورزش دوست آفرید.

این پیروزی، نشانۀ دیگری بر توانمندی و شایستگی ورزشکاران عزیز ایران برای فتح قله های افتخار در همه رشته های ورزشی است.

اینجانب با تبریک این پیروزی ارزشمند به هموطنان عزیز و یکایک قهرمانان این مسابقات، از تلاش های ثمربخش همه مربیان، دست‏‌اندرکاران و مسولان ورزش کشور و به ویژه میزبانی شایسته مردم پهلوان پرور کرمانشاه، تقدیر می‌کنم و سرافرازی جوانان عزیزمان در همه عرصه های تلاش و رقابت را از درگاه خداوند بزرگ مسالت دارم.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران»

 

منبع: فارس

کلید واژه هادیدگاه ها

ماشالله قهرمان ماشالله,ماشالله به حقوقدان ماشالله,ماشالله به دکتر ماشالله.فقط درعرض 4 سال فقط به وسیله یک کلید به سرعت همه ی قلل افتخار رادرنوردید.دکتر این کلید به جز خودت واون کابینه ات به درد هیشکی نمی خوره؟؟؟!! ای کاش با اون کلید جاودیی والبته طلایی می تونستی درکنار دفاع از فتنه گران واسه مردم خوزستان هم یه کاری می کردی که یه ماهه به علت گردوغبار نه برق دارن,نه آب.نه..........

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات