شناسه خبر : 248554
95/12/10 - 15:17 - 2017-2-28 14:17:49
اتفاقی تامل برانگیز در کلیپ ایام فاطمیه شبکه هدهد +فیلم
فیلم//

اتفاقی تامل برانگیز در کلیپ ایام فاطمیه شبکه هدهد +فیلم

کلیپ سرودهای شبکه هدهد یکی از معروف ترین آثار این شبکه در بین مردم است که همواره در شبکه های اجتماعی در مناسبت های مختلف توسط مردم به اشتراک گذاشته می شود.

گروه آیین و اندیشه "فرهنگ نیوز" ؛ امسال نیز شبکه هدهد به صورت ویژه به تولید کلیپ های سرود پرداخته است.در همین جهت با توجه به نزدیک بودن ایام فاطمیه ضبط کلیپ های سرود مخصوص این ایام همچنان ادامه دارد و تا چند روز آینده از این شبکه به پخش خواهد رسید.

کلیپ ویژه شبکه هدهد برای ایام فاطمیه که قرار بود روزهای گذشته ضبط آن به پایان برسد،توسط یکی از تک خوانان  سرود تخریب و با خاک یکسان می شود.

در این کلیپ که صحنه حمله به خانه حضرت زهرا(س)بازسازی شده است،در حین ضبط یکی از سکانس های ،تک خوان نوجوان با دیدن صحنه حمله دشمنان به خانه حضرت زهرا(س)کنترل خود را از دست می دهد.

وی از ادامه خواندن سرود امتناع می کند و حالات ویژه ای به او دست می دهد که باعث می شود او فقط به گریه بپردازد و دیگر نقشش در آن سرود وسکانس را بازی نکند.

این خواننده نوجوان با دیدن آن صحنه ها کاملا حالات  روحی خاصی به او دست می دهد و حالات به هم ریخته ای پیدا می کند.

وی از دیدن صحنه حمله به خانه حضرت زهرا(س)عصبانیت شدیدی پیدا می کند و دکور برنامه را کاملا تخریب می کند.

با توجه به اینکه تخریب دکور توسط آن نوجوان یکدفعه و طی یک ناراحتی از دیدن آن صحنه انجام می شود،اکیپ صحنه سریعا متعجب شده و کار را رها می کنند و به همین دلیل از لحظه تخریب دکور فیلمی موجود نیست.

وقتی یک نوجوان بعد هزاران سال با دیدن  بازسازی آن صحنه ها کنترل روحی و روانی خود را از دست می دهد،فرزندان امیرالمومنین و حضرت زهرا با دیدن آن صحنه ها چه دردی تحمل کردند.

شبکه جهانی هدهد اولین شبکه اسلامی بین‌المللی در حوزه کودک و نوجوان است که از طریق ماهواره فعالیت می‌کند. این مجموعه شبکه‌ها توسط دفتر آیت الله سیستانی (مدظله العالی) راه‌اندازی شده است.

شبکه هدهد در این چند سال تولیداتی در حوزه کودک و نوجوان داشته و از بدو افتتاح و شروع فعالیت به تولید برنامه و کلیپ های موسیقی با هدف آموزش و ترویج آموزه‌های اسلامی پرداخته است و در این راستا هرساله به تعداد تولیدات خود افزوده است.


نسیم آنلاین اتفاقی تامل برانگیز در تولید کلیپ ایام فاطمیه شب.mov | دانلود فیلم

 اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات