شناسه خبر : 249804
95/12/26 - 09:11 - 2017-3-16 08:11:08
مهلت تحویل مدارک خبرنگاران تا پایان فروردین ۹۶
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک خبر داد؛

مهلت تحویل مدارک خبرنگاران تا پایان فروردین ۹۶

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تمامی خودروهای وانت بار اعم از پلاک عمومی و پلاک سفید شهر تهران که سال ۹۵ آرم طرح ترافیک دریافت کرده‌اند، تنها تا پایان روز ۳۰ اسفند مهلت دارند نسبت به ثبت‌نام در سامانه بارانه و سپس در سامانه طرح ترافیک ثبت‌نام کنند.

به گزارش  فرهنگ نیوز، مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه خودروهای وانت بار پلاک(ع) و پلاک سفید که تاکنون موفق به ثبت‌نام در سامانه طرح ترافیک نشده اند، تنها تا پایان 30 اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام خود در سامانه بارانه و سپس ثبت درخواست طرح ترافیک خود اقدام کنند.

به گفته وی تاکنون بالغ بر 4 هزار خودروی وانت بار پلاک عمومی و 1 هزار خوروی وانت بار پلاک سفید که در سال 95 نیز مجوز ورود به محدوده داشتند در سامانه ثبت‌نام کرده و تایید درخواستشان از  طریق پیامک به آنها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه پذیرفته شدگان دریافت آرم طرح ترافیک تا 15 فروردین ماه مهلت دارند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند، گفت: با توجه به اینکه فرایند دریافت آرم طرح ترافیک 96خبرنگاران به تازگی آغاز شده و طی هفته جاری پیامک تایید خبرنگاران سهمیه بگیر ارسال می‌شود، مهلت تعیین شده تحویل مدارک برای خبرنگاران تا پایان فروردین ماه 95 مقرر شده است.
 

منبع: نسیم


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات