شناسه خبر : 249812
95/12/26 - 10:58 - 2017-3-16 09:58:42
ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد

ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محورهای خروجی شهر تهران از یک طرفه شدن جاده چالوس از ظهر امروز خبر داد.

به گزارش فرهنگ نیوز،سرهنگ نادر رحمانی ، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز پنجشنبه اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌های کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در خروجی‌های شهر تهران هستیم که این حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر بوده و تردد در این معابر با کندی بیشتری انجام می‌شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: در حال حاضر در آزادراه تهران - کرج، کرج - قزوین، قم و محورهای مواصلاتی هراز ، چالوس، فیروزکوه و همچنین محورهای تهران به سمنان و سمنان به مشهد ترافیک به صورت نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک عوارضی ساوه به سمت تهران در ورودی پایتخت تهران نیز سنگین است، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد در محور کرج به چالوس از ساعت 15 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج بسته می‌شود و تردد در این مسیر به صورت یک طرفه ادامه خواهد یافت.

 در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که حجم تردد در این محور به گونه‌ای باشد که نیاز به محدودیت نداشته باشد قطعا این تغییر برنامه به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

منبع: تسنیم

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات