شناسه خبر : 249819
95/12/26 - 14:58 - 2017-3-16 13:58:16
 عموهای فیتیله‌ای با«گل اومدبهار اومد»می‌آیند

عموهای فیتیله‌ای با«گل اومدبهار اومد»می‌آیند

محمد مسلمی گفت: در این برنامه که کارناوال شادی است، چندین شخصیت جدید داریم. عمو نوروز، خانم بهار و ننه سرما از شخصیت‌های جدید این برنامه هستند.

به گزارش  فرهنگ نیوز، «محمد مسلمی» کارگردان برنامه «گل اومد بهار اومد» گفت:‌ مدتی است به همراه عموهای فیتیله‌ای مشغول تولید برنامه‌ای نوروزی به نام «گل اومد بهار اومد» برای شبکه یک سیما هستیم و تا پایان نوروز ضبط ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این برنامه که کارناوال شادی است، چندین شخصیت جدید داریم. محمدرضا معجونی در نقش عمو نوروز، مریم وطن پور خانم بهار و سپیده زینعلی ننه سرما هستند.

مسلمی درباره ساختار این برنامه نوروزی بیان داشت: در «گل اومد بهار اومد» استودیو نداریم و این گروه سوار بر قطار شادی هستند که از سمت شهرداری منطقه 12 در اختیار ما قرار داده شده است. این قطار همان قطار قرمز رنگی است که در محدوده بازار تهران برای سهولت در رفت و آمد مسافران قرار داده شده است.

وی افزود: از روز اول تا 5 فروردین،‌ به همراه گروه و تعدادی از هنرمندان عزیزمان به بازدید مشاغل مهم کشور مثل آتش نشانی، بیمارستان، ایتام، رفتگرها و ... می‌رویم و از روز 6 تا 13 فروردین به محله هرندی‌(نرسیده به میدان شوش) رفته و در جشنی که قرار است در آنجا برگزار شود شرکت خواهیم کرد.

عوامل این برنامه عبارتند از: مهدی وکیلی تهیه کننده، محمد مسلمی کارگردان، علی فروتن، حمید گلی و محمد مسلمی بازیگر، فرهاد نقدعلی نویسنده،

هر قسمت از این برنامه 50 دقیقه خواهد بود و هر روز قبل از ظهر از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

 

منبع: فارس

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات