شناسه خبر : 250527
96/1/17 - 19:34 - 2017-4-6 20:34:13
دردسر جدید برای منصوریان

دردسر جدید برای منصوریان

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان گفت: وقتی مربی محروم است این اجازه را ندارد با دستیاران یا شاگردانش ارتباط کلامی برقرار کند.

به گزارش فرهنگ نیوز، خداداد افشاریان در مورد حضور علیرضا منصوریان در جایگاه ویژه  ورزشگاه بنیان دیزل و هدایت تیمش از آن جایگاه در حالی که از نشستن روی نیمکت آبی‌پوشان به دلیل اخراج در دیدار گذشته محروم بود، اظهار داشت: وقتی حکم محرومیت یک مربی از هدایت تیمش در یک بازی داده می‌شود یعنی اینکه این مربی حتی از طریق ارتباط کلامی و تلفن همراه اجازه ندارد تیمش را هدایت کند چه برسد به اینکه بخواهد از طریق فیزیکی این کار را انجام دهد.

وی افزود: صحبت‌های منصوریان از بالای جایگاه هواداران با دستیاران یا شاگردانش هیچ ارتباطی به داور مسابقه نداشت که او بخواهد به این مربی تذکر دهد یا بازی را قطع کند اما این اقدام منصوریان می‌تواند توسط ناظر بازی به سازمان لیگ گزارش داده شود. از این جهت که سازمان لیگ مسئول رسیدگی به این موضوع است و این مرجع در صورت لزوم گزارش آن را به کمیته انضباطی ارائه ارسال می‌کند.

پیشکسوت داوری کشورمان تاکید کرد: اینکه ورزشگاه‌های ما به شکلی است که یک مربی محروم می‌تواند از بالای سکوها با شاگردان و دستیارانش ارتباط بگیرد ایراد دارد اما در هر صورت یک مربی حرفه‌ای باید به قوانین احترام بگذارد.

منبع: تسنیم

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات