شناسه خبر : 251074
96/1/25 - 09:54 - 2017-4-14 09:54:05
20 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

20 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

سرمربی تیم ملی والیبال 20 بازیکن را به اردوی اصلی تیم ملی والیبال مردان ایران دعوت کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سال 2017 در چهار رویداد لیگ جهانی، قهرمانان قاره ها، قهرمانی آسیا و انتخابی جهان شرکت می کند.

بر این اساس نخستین مرحله اردو که جنبه انتخابی نیز داشت با حضور 14 بازیکن جوان از روز شنبه 19 فروردین ماه آغاز شد و پس از پنج روز تمرین، چهارشنبه شب (23 فروردین) به پایان رسید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پایان این مرحله از تمرینات در جلساتی با بازیکنان به صورت گروهی و نفر به نفر، نقد جامع و کاملی از عملکرد بازیکنان ارائه کرد و نقاط ضعف و قوت آنان را به صورت شفاف بیان کرد.

بر اساس تصمیم ایگور کولاکوویچ سه بازیکن از اردوی نخست حذف شدند و سایر بازیکنان با تعدادی از بازیکنان دیگر (20 نفر) از روز شنبه تمرینات خود را به مدت 10 روز پیگیری خواهند کرد تا سرمربی تیم ملی بر اساس این تمرینات، فهرست 17 یا 18 نفره خود را برای حضور در لیگ جهانی والیبال انتخاب کند. با این شرایط، سرمربی تیم ملی به برخی بازیکنان گروه نخست فرصت مجدد نشان دادن توانایی های خود برای قرار گرفتن در فهرست اولیه لیگ جهانی داد.

مرحله اصلی اردوی تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه 26 فروردین ماه با حضور 20 بازیکن آغاز می شود که اسامی آنان به قرار زیر است:

سعید معروف، محمد طاهر وادی، فرهاد سال افزون، جواد حسین آبادی، رضا قرا، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور، محمد جواد معنوی نژاد، محمد موسوی، عادل غلامی، سامان فائزی، مسعود غلامی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، پوریا فیاضی، علی شفیعی و محمد فلاح.

امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ (سرمربی) پیمان اکبری (مربی) دراگان کوبیلسکی و سعید رضایی (کمک مربیان)، دکتر سیامک افروزی (پزشک) دانیل میسیچ (مربی بدنساز)، حمید احمدی نیا (مدیر رسانه ای)، نوید مشجری (آنالیزور)، علیرضا پیشیاره (ماساژور) کادر فنی تیم ملی والیبال در این تمرینات خواهند بود.

 

منبع: فارس

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات