شناسه خبر : 251612
96/1/29 - 17:55 - 2017-4-18 17:55:14
 محمود وزیری «معمای شاه» این روزها چه می‌کند؟

محمود وزیری «معمای شاه» این روزها چه می‌کند؟

امیریل ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون، از آخرین فعالیت‌های هنری این روزهای خود گفت.

به گزارش فرهنگ نیوز ، امیریل ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه فرهنگ و هنر گفت: بعد از 55 سالی که درگیر بازی در سریال تاریخی «معمای شاه» بودم، ترجیحم بر این است که کاری جدید قبول نکنم و به کارهای نیمه تمام برسم و استراحت کنم.  
 
وی در ادامه با بیان اینکه بعد از همکاری با مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» پیشنهاد دیگری در سیما داشتم، اظهار داشت: در این 5 سال واقعا خسته شدم. پیشنهادهایی را از سوی تلویزیون داشتم، اما قبول نکردم؛ نیاز به استراحت داشتم.  
 
ارجمند افزود: این روزها بیشترین فعالیت خود را معطوف به عرصه موسیقی کرده ام با برنامه ثابت به صورت تخصصی با عنوان «مترونو» در خصوص حوزه موسیقی از خوانندگی تا ساخت تکنیک های موسیقی، ترانه و ملودی و ... صحبت خواهیم کرد.  
 
وی به همکاری خود با برادرش در فیلم کوتاه «پیکان سیاه» اشاره کرد و گفت: پیش از همکاری در معمای شاه ساخت یک آلبوم موسیقی را در دست داشتم که نیمه تمام ماند و این روزها در کنار ساخت موسیقی فیلم کوتاه برادرم و موسیقی فیلم کارگردان فیلم سینمایی «بدون مرز» مشغول جمع‌آوری آلبوم گروهی خود هستم.  
 
ارجمند در پایان در خصوص فعالیت های خود در سینما، تلویزیون و موسیقی خاطرنشان کرد: کشش و علاقه خودم در حوزه ای است که کار خوب هم آنجا باشد و اتفاقات خوب رقم بخورد، هنر ذاتش جهان شمول است و نمی‌توانیم در این عرصه تک بعدی باشیم.  
 

منبع: تسنیم

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات