شناسه خبر : 251655
96/1/29 - 22:25 - 2017-4-18 22:25:32
حسینی: این دولت کارآمدی لازم را ندارد

حسینی: این دولت کارآمدی لازم را ندارد

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نارضایتی مردم به علت این است که خبری در حوزه اقتصادی کشور نیست و اگر ببیند تیمی حضور دارند که می‎خواهد مشکلاتشان را برطرف کنند، به میدان خواهند آمد.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ سیدمحمد حسینی امشب در نشست با فعالان اقتصادی و فضای مجازی استان گلستان  به هدفمندی یارانه‎ها اشاره کرد و اظهار داشت: ‌در آن زمان نیز یارانه‎ها رقم قابل توجهی بود و برخی مشکلات مردم را آن زمان برطرف می‎کرد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: در دولت نهم و دهم استان به استان حضور پیدا کردم و اقدامات خوبی داشتیم و بسیاری از کارهایی که ما به دولت یازدهم تحویل دادیم در همان مقطع باقی مانده و این یعنی خشتی بر روی خشتی گذاشته نشده است.

حسینی تاکید کرد: نارضایتی مردم به علت این است که خبری در حوزه اقتصادی کشور نیست و اگر ببیند تیمی حضور دارند که می‎خواهد مشکلاتشان را برطرف کنند، به میدان خواهند آمد.

وی یادآور شد: بحث لیبرالیسم در ابتدای انقلاب مطرح بود و دغدغه‎هایی شهید بهشتی در این خصوص داشتند و وی یک نامه‎ای در آن زمان به امام خمینی(ره) نوشتند که این اختلاف سلیقه‎ نیست بلکه یک تضاد دیدگاهی است.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: هم از جهت اعتقادی و هم از جهت واقعیت‎ها به این مسیر ایراد می‎گیریم و معتقدیم همان شعاری که امام خمینی(ره) فرمودند "ما می‎توانیم" باید در کشور دنبال شود.

حسینی گفت: امروز که می‎بینیم آن تلاش جهادی و همت وجود ندارد به علت تفکر غربی است.

وی با بیان اینکه در سال 1392، افرادی که 16 سال قبل وزیر بودند بر سر کار آمدند، گفت: این افراد به مسائل روز زیاد آشنایی نداشتند و این در حالی بود که تکیه دنیا به قشر جوان است.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در سفری که به روسیه داشتیم دیدم که وزیر مسکن مسکو 42 ساله بود و وی می‎گفت با تحولات روز، آقای پوتین اعتقاد دارد که مدیریت باید در دست جوانان قرار می‎گرفت.

حسینی تاکید کرد: برخی می‎گویند ما تنها تخریب می‎کنیم که این‌گونه نیست بلکه در زمان انتخابات است و باید مطالبه‎گر و نقد انجام شود.

وی بیان داشت: در این یک ماه باید ضعف‎ها گفته شود و ما نیز نقد غیرمنصفانه را قائل نیستیم اما باید برخی مسائل به مردم گفته شود تا بتوانند تصمیم بگیرند که وضع فعلی باشد یا خیر.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اولویت ما انتخابات ریاست جمهوری است، افزود: دولت بهانه پیدا کرده که پول ندارد و اگر این چنین است چرا در دیوان محاسبات هزینه‎های جاری شما در هر سال بیش از سال گذشته بوده است.

حسینی با بیان اینکه افزایش هزینه‎های جاری در حالی است که بسیاری از پروژه‎های نیمه‎تمام باقی مانده است، گفت: اگر نقدی می‎کنیم واقعیت موجود است و ما اعتقاد داریم که این افراد کارآمدی لازم را ندارند و بر این اساس مقام معظم رهبری امسال باز اقتصاد مقاومتی را تمدید کردند.

 

منبع: تسنیم


دیدگاه ها

آقای حسینی : مشکلات امروز کشور بخاطر بی لیاقتی و خرابکاریهای دولت شما بود شما بودید که رشد اقتصادی را منفی کردید شما بودید که ارزش پول ملی را به یک سوم رساندید شما بودید که کشور را در گرداب تحریمها انداختید خواهشا سکوت کنید

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات