شناسه خبر : 251817
96/1/31 - 09:42 - 2017-4-20 09:42:46
رشته های جدید برای بورس خارج دکتری اعلام شد
امکان شرکت داوطلبان کنکور دکتری؛

رشته های جدید برای بورس خارج دکتری اعلام شد

ثبت‌نام و پذیرش در رشته های امتحانی جدید برخی از دانشگاهها در دوره بورس و اعزام به خارج از کشور در آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

به گزارش فرهنگ نیوز، دانشگاه‌های شهید بهشتی، علامه‌طباطبایی، تربیت مدرس و صنعتی‌خواجه‌نصرالدین طوسی تهران در ۴ رشته‌ جدید آموزش زبان چینی و شرق دور، زبان و ادبیات چینی،  زبان چینی و فناوری فرهنگی برای دوره بورس و اعزام به خارج از کشور اعلام پذیرش کرده اند.

تمامی متقاضیان (اعم از اینکه در آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ ثبت‌نام کرده و یا نکرده اند) می‌توانند به منظور آگاهی از نحوه ثبت‌نام، شرایط و ضوابط، تاریخ و زمان آزمون کتبی و همچنین زمان و نحوه انجام مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی از تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۹۶ به پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

شرایط مربوط به دوره بورس و اعزام به خارج از کشور در صفحه‌های ۵ و ۶ دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) آزمون دکتری درج شده است.

عناوین این رشته‌های جدید در دفترچه راهنمای ثبت‌نام قبلاً اعلام نشده و آزمونی نیز در این رشته‌ها برگزار نشده است.

دورهنام رشتهنام دانشگاه پذیرندهرشته ­های مرتبط که فارغ­ التحصیلان کارشناسی ارشد آن، می‌توانند در این رشته شرکت کنند
بورس اعزام به خارجآموزش زبان چینی و شرق دوردانشگاه شهید بهشتیداوطلبانی که یکی از مدارک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد آنها، مرتبط با رشته و یا گرایش زبان چینی باشد.
زبان و ادبیات چینیدانشگاه علامه طباطبایی
زبان چینیدانشگاه تربیت مدرس
فناوری فرهنگیدانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسیتمام رشته‌های گروه‌های علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و علوم انسانی

 

منبع: مهر

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات