شناسه خبر : 253860
96/2/25 - 11:59 - 2017-5-15 11:59:59
فیلمبرداری 3 قسمت ابتدایی "پایتخت 5" در شمال کشور/ نوروز 97 یکی از گزینه‌ها به عنوان زمان پخش سریال
غفوری در گفتگو با "فرهنگ نیوز":

فیلمبرداری 3 قسمت ابتدایی "پایتخت 5" در شمال کشور/ نوروز 97 یکی از گزینه‌ها به عنوان زمان پخش سریال

تهیه‌کننده "پایتخت 5" گفت: 3 قسمت ابتدایی این سریال در شمال کشور فیلمبرداری می‌شود و به احتمال زیاد در قسمت‌های بعدی و به ویژه قسمت‌هایی که قرار است در خارج از کشور فیلمبرداری شود، بازیگران خارجی نیز به مجموعه اضافه می‌شود.

الهام غفوری در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «فرهنگ نیوز»، درباره شروع فیلمبرداری «پایتخت 5» گفت: مشغول فیلمبرداری بخش های ابتدایی سریال در شمال کشور هستیم و حدود یک ماه نیز فیلمبرداری در آنجا به طول خواهد انجامید.

وی ادامه داد: بعد از پایان فیلمبرداری در شمال کشور به خارج از ایران خواهیم رفت؛ البته زمان شروع فیلمبرداری در خارج از کشور بستگی به عوامل دیگری از جمله طبق برنامه پیش رفتن دارد.

تهیه کننده «پایتخت 5» تصریح کرد: 3 قسمت ابتدایی این سریال در شمال کشور فیلمبرداری می شود و به احتمال زیاد در قسمت های بعدی و به ویژه قسمت هایی که قرار است در خارج از کشور فیلمبرداری شود، بازیگران خارجی نیز به مجموعه اضافه می شود.

غفوری خاطر نشان کرد: قطعا پخش سریال به ماه مبارک رمضان نخواهد رسید؛ با این حال هنوز با مدیران رسانه ملی درباره زمان پخش صحبت نکرده ایم که بخواهیم به جمع بندی نهایی برسیم، احتمالا نوروز سال آینده یکی از گزینه های پخش ما خواهد بود.

 اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات