شناسه خبر : 253963
96/2/26 - 10:29 - 2017-5-16 10:29:06
"ویلایی‌ها" ظرف 6 روز به فروش 90 میلیون تومانی رسید
مدیرپخش "هدایت فیلم" در گفتگو با «فرهنگ نیوز»؛

"ویلایی‌ها" ظرف 6 روز به فروش 90 میلیون تومانی رسید

احمد مختاری گفت: "ویلایی‌ها" بعد از گذشت 6 روز از زمان اکران به فروش 70 میلیون تومانی در تهران رسید و اگر بخواهیم به طور میانگین آمار فروش شهرستان را هم به آن اضافه کنیم، باید بگویم که فروش به 85 تا 90 میلیون می‌رسد.

احمد مختاری، مدیرپخش موسسه هدایت فیلم در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «فرهنگ نیوز»؛ درباره میزان استقبال از فیلم «ویلایی ها» گفت: فیلم در 16 سالن در تهران و همچنین 15 سالن در شهرستان ها اکران می شود و به طور قطع به تعداد سالن های ما در شهرستان ها اضافه خواهد شد؛ با این حال هنوز نمی توان درباره افزایش سالن ها در تهران به طور قطعی صحبت کرد.

 وی با بیان اینکه اکران فیلم در شهرستان ها از مشهد و اصفهان شروع شد، ادامه داد: در حال حاضر فیلم علاوه بر این دو شهر در تبریز، همدان، خرمشهر، بندرعباس و بوشهر هم اکران می شود و با وجود اینکه اکران های ما در شهرستان ها از اول هفته آغاز شده، تا به حال استقبال خوبی را در این زمینه داشته ایم.

مدیرپخش موسسه هدایت فیلم تصریح کرد: در حال حاضر فیلم در برخی از شهرستان ها مانند همدان و یزد با دو سالن اکران می شود واحتمال اینکه این اتفاق در سایر شهرستان ها هم رخ بدهد، وجود دارد.

مختاری درباره آمار فروش فیلم نیز خاطر نشان کرد: «ویلایی ها» بعد از گذشت 6 روز از زمان اکران به فروش 70 میلیون تومانی در تهران رسید و اگر بخواهیم به طور میانگین آمار فروش شهرستان را هم به آن اضافه کنیم، باید بگویم که فروش به 85 تا 90 میلیون می رسد؛ چرا که هنوز آمار فروش مان در شهرستان ها به طور نهایی به دستمان نرسیده است.اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات