شناسه خبر : 254098
96/2/27 - 19:50 - 2017-5-17 19:50:12
علام حمایت خانواده شهید محسن خزایی از رئیسی

علام حمایت خانواده شهید محسن خزایی از رئیسی

خانواده شهید محسن خزایی اولین خبرنگار شهید مدافع حرم طی بیانیه‌ای از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ خانواده شهید محسن خزایی اولین خبرنگار شهید مدافع حرم طی بیانیه‌ای از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: امیدواریم به فضل الهی دولت کار و کرامت، خدمت صادقانه را برای ملت عزیز ایران به ارمغان بیاورد. یقین داریم اگر حاج محسن نیز اکنون در جمع ما بود تصمیمی غیر از این اتخاذ نمی‌کرد.

به گزارش فارس متن این بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
قل انما اعظکم بواحده ان تقوموا لله مثنی و فردی
ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی
سلام علیکم؛
این روزها با فراگیر شدن نشاط سیاسی در کشور، ما نیز اگر چه از برخی بداخلاقی های جریان غربگرا در طعن و کنایه نسبت به شهدای مدافع حرم دلگیریم، لیکن وظیفه خود دانستیم در این لحظه خطیر تاریخی بخاطر دفاع از آرمانهای شهدای مظلوم حرم که مقتدرانه سایه جنگ را از کشور دور کردند، موضع خود را در انتخابات پیش رو، شفاف بیان نماییم تا نکند ارزشهای حضرت امام(ره) به پای مصالح شخصی عده ای قدرت طلب ذبح شود.لذا ما نیز دوشادوش ملت غیور ایران اسلامی، حمایت خود را از کاندیدای اصلح حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدابراهیم رئیسی اعلام نموده نیز اکنون در جمع ما بود تصمیمی غیر از این اتخاذ نمی‌کرد.
با آرزوی توفیق برای رهبر معظم انقلاب، انشاالله 29 اردیبهشت حماسه ای دیگر رقم خواهیم زد.
ان تنصروالله ینصرکم
خانواده شهید محسن خزایی/خبرنگار شهید مدافع حرم»

 

منبع: فارس


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات