شناسه خبر : 254099
96/2/27 - 19:53 - 2017-5-17 19:53:41
الهیان: اعلام نتایج به صورت یکجا شائبه‌برانگیز است

الهیان: اعلام نتایج به صورت یکجا شائبه‌برانگیز است

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: اینکه وزیر کشور گفته نتایج انتخابات به صورت یکجا اعلام می‌شود شائبه‌هایی را در ذهن مردم ایجاد می‌کند.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ زهره الهیان عضو شورای مرکزی حزب رهپویان با اشاره به تفاوت‌های کناره‌گیری آقایان قالیباف و جهانگیری از عرصه انتخابات اظهار داشت: آقای قالیباف در حالی به نفع حجت‌الاسلام رئیسی کنار رفت که از آرای خوب و قابل قبولی برخوردار بود و ایشان از ابتدا هم برای یک رقابت واقعی به صحنه آمده بودند.

وی درباره کناره‌گیری روز گذشته اسحاق جهانگیری به نفع حسن روحانی نیز افزود: آنچه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آقای جهانگیری آرای چندانی نداشتند و از ابتدا به عنوان یک نامزد پوششی وارد عرصه شد و نقش ایشان این بود که در مناظره‌ها کنار روحانی از عملکرد دولت یازدهم دفاع کند. این در حالیست که کنار رفتن قالیباف در اوج محبوبیت و مقبولیت بود.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با اشاره به صحبت‌های وزیر کشور مبنی بر دو مرحله‌ای نبودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: صحبت وزیر کشور درباره دو مرحله‌ای یا تک مرحله ای بودن انتخابات به مصلحت نیست و باید دید نتایج آرا چطور خواهد بود.

الهیان با اشاره به صحبت رحمانی فضلی مبنی اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در سال 92 شاهد بودیم که پس از شمارش آرای هر حوزه انتخابیه نتایج به صورت همزمان به مردم اعلام می‌شد اینکه وزیر کشور گفته نتایج به صورت یکجا اعلام می‌شود شائبه‌هایی را در ذهن مردم ایجاد می‌کند.

 

منبع: تسنیم


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات