شناسه خبر : 254100
96/2/27 - 20:09 - 2017-5-17 20:09:38
دستجردی: پدیده نجومی‌بگیران دستاورد ۴ درصدی‌هاست

دستجردی: پدیده نجومی‌بگیران دستاورد ۴ درصدی‌هاست

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مردم در ۲۹ اردیبهشت رأی به تغییر وضعیت به نفع ۹۶ درصدی‌ها خواهند داد و نخواهند گذاشت آن ۴درصدی‌ها بر ۹۶درصد جامعه حاکم باشند.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ مرضیه دستجردی در همایش بزرگ حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در اندیشه شهریار اظهار داشت: مردم ما شایسته خدمت‌گذاری هستند و به‌نوعی یکی از اساس تشکیل انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز همین خدمت به عموم مردم و عدالت‌محوری است.

وی افزود: امروز به‌جای اینکه فاصله بین فقیر و غنی حذف شود، شاهد این هستیم که برخی تنها به اشرافی‌گری و رانت و فساد روی آورده و به‌جای عدالت‌محوری و خدمت به عموم مردم جامعه، تنها به برخی نورچشمی‌های خود توجه دارند و فساد تبعیض به وضوح در حال رُخ دادن است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر امروز شاهد این هستیم که بین فقیر و غنی دیوارهای بلندی کشیده شده است و برخی حقوق‌های نجومی می‌گیرند و مردم با کمترین بهره‌ها از داشته‌های کشور در حال گذراندن زندگی هستند، به خاطر رویکردی است که این افراد تنها برای 4درصدی‌ها دارند.

29 اردیبهشت، روز تغییر وضعیت به نفع 96درصدی‌هاست

دستجردی با بیان اینکه شرایط به سمتی در حال حرکت است که مردم به‌دنبال تغییر در وضع موجود هستند، اظهار داشت: مردم نمی‌توانند ببینند که وزیری به‌وضوح به فرمانداری که پیگیر مشکلات مردم است، توهین کرده و وزیری دیگر میکروفن را از خبرنگاری به جهت اینکه سؤال و خواسته مردم را که دولت بر زمین گذاشته و رها کرده است می‌پرسد، می‌گیرد، مردم این این بی‌عدالتی‌ها و این بی‌توجهی‌ها را نمی‌پذیرند و در 29 اردیبهشت رأی به تغییر وضعیت به‌نفع 96 درصدی‌ها خواهند داد و نخواهند گذاشت آن 4درصدی‌ها بر 96درصد جامعه حاکم باشند.

وی افزود: امروز برخی داشته‌های کشور مانند آب‌کشی است که سوراخ‌هایش تنها برای 4درصدی‌ها باز است و آن‌ها بهره می‌برند، کجا می‌توان دید که فردی با رانت 400میلیون تومان بدون بهره وام دریافت کند ولی عموم مردم حتی برای دریافت کمترین میزان وام با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو باشند؟ همین سبب می‌شود که آرای خود را در مسیری قرار دهند که منتخب‌شان نماد ساده‌زیستی و توجه به محرومان باشد.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به ائتلاف قالیباف با حجت‌الاسلام رئیسی گفت: آن‌ها هر لحظه در حال افترازدن و چسباندن تهمت‌های ناروا دریغ ندارند؛ اما ما ارزش‌مدارانه و انقلابی هستیم و همه مردم همیشه و در همه حال به فرزندان انقلابی خود اعتماد داشته و دارند و در این راستا آقای قالیباف نیز زمانی که لازم دید از مسیری که انتخاب شده بود، به‌‌نفع حجت‌الاسلام رئیسی کنار کشید.

خواسته مردم دولت «تدبیر» است نه دولت «تزویر»

دستجردی تصریح کرد: امروز مردم برای برای به مسند نشاندن دولت پاکدست واقعی در عرصه، حضوری خودجوش دارند و سرنوشت خود را در 29 اردیبهشت رقم می‌زنند.

وی ابراز کرد: مردم دیگر از حرف و شعار خسته شده‌اند، مردم با مشکلات بیکاری، معیشت وغیره هر لحظه با مشکلات بیشتری روبه‌رو می‌شوند، امروز مردم به‌دنبال این هستند که هرچه بیشتر از عزّت و استقلال‌شان با توجه به داشته‌هایشان، منابع زیرزمینی کشور، سرمایه‌های انسانی عظیم وغیره حفظ و حراست شود، مردم به‌دنبال به کسی رأی می‌دهند که به آن‌ها توجه داشته و درد آن‌ها را بداند و حس کرده باشد.

چرا 4 سال فرصت را از مردم گرفتید؟

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مردم امروز آبادانی را می‌خواهند، مردم امروز رشد واقعی اقتصادی با تفکر درون‌زا را می‌خواهند که نگاه به بیرون نداشته باشد، امروز مردم دنبال دولت به‌معنای کلمه مدبّر هستند و دولت تدبیر می‌خواهند نه دولت تزویر.

دستجردی در پایان خاطرنشان کرد: موضوعی که دولت بسیار عنوان می‌کند این است که دولت قبل چنین کرد و چنان کرد و ما 4 سال در حال آواربرداری بودیم و هزاران حرف بیهوده دیگر؛ موضوع اینجاست که اگر نمی‌توانستید به زعم خودتان مشکلاتی که وجود داشت را بهبود بخشیده و مرتفع سازید، اصلاً برای چه آمدید؟ چرا 4 سال فرصت مردم را از بین بردید؟ نه تنها کاری نکردید بلکه مشکلات معیشتی و بیکاری و تعطیلی بسیاری از کارگاه‌ها در این 4 سال رُخ داد و هر کاری که این روزها در حال انجام‌دادن آن هستید، تنها برای کار انتخاباتی است.
منبع: تسنیم


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات