شناسه خبر : 254101
96/2/27 - 20:29 - 2017-5-17 20:29:33
اعلام حمایت نریمان پناهی از رئیسی

اعلام حمایت نریمان پناهی از رئیسی

مداح سرشناس اهل‌بیت(ع) حمایت خود از حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ نریمان پناهی امروز اظهار داشت: انتخابات عرصه مهمی است که همه ما برای حفظ دستاوردهای انقلاب، خون شهدا، اطاعت از امر ولی و نقش بر آب شدن دسیسه‌های دشمنان باید پرشور در آن شرکت کنیم.

وی افزود: امروز در شرایطی قرار داریم که دشمنان اسلام واقعی با نقاب دروغین مسلمانی و با هویت اسلام انگلیسی و آمریکایی جبهه مقاومت و انقلاب را که احیاکننده دین رسول‌الله است، هدف گرفته و در این وضعیت جمهوری اسلامی ایران پناه مسلمانان است.

این مداح سرشناس امنیت امروز را مرهون مجاهدت ها و ایثارگری مجاهدان شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم دانست و یادآور شد: افرادی که با پرده دری و هتاکی شهدای مدافع حرم را مورد هجمه قرار می‌دهند از امنیت حاکم بر کشور ناراحت هستند و چنین افرادی اگر بر مسند امور باشند رهاوردی جز ذلت و ناامنی برای ملت نخواهند داشت.

پناهی تصریح کرد: باید دانست که شرایط امروز کشور نیازمند رئیس جمهوری است که با برنامه مشکل بیکاری و معیشت مردم را برطرف کرده و عزت و عظمت ملت را حفظ کند نه اینکه با سیاست‌های منفعلانه حادثه فرودگاه جده و منا را بیافریند.

مداح اهل‌بیت(ع) حمایت صریح خود از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی را در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری اعلام و خاطرنشان کرد: به نظر بنده در شرایط موجود فردی که می‌تواند مطالبات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و دیگر خواسته‌های مردم را پاسخ دهد، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی است که روزه جمعه به این سید جلیل‌القدر رأی داده و از مردم می‌خواهم تا با رأی به ایشان و رقم زدن یک حرکت انقلابی و جهادی آینده کشور را در تمام زمینه‌ها بیمه کنند.

 

منبع: فارس


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات