شناسه خبر : 258888
96/4/20 - 21:54 - 2017-7-11 21:54:03
فیفا به نفت تهران اولتیماتوم داد

فیفا به نفت تهران اولتیماتوم داد

فیفا با اعلام نامه‌ای به باشگاه نفت مهلت یک هفته‌ای به آنها برای پرداخت مطالبات مهاجم کامرونی سابق خود را داده است.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ باشگاه نفت طی سه فصل اخیر با مشکلات مالی شدیدی مواجه بوده و مربیان و بازیکنان زیادی مطالبات خود را از این تیم دریافت نکرده‌اند و برخی از آنها هم شکایت خود را به فیفا و فدراسیون فوتبال برده‌اند.

نفت تهران که در حال حاضر وضعیت مالکیت نامعلومی دارد و مشخص نیست چه کسی اسپانسر فصل جدید آن خواهد بود و قصد دارد برای جذب بازیکن و امکانات مد نظر علی کریمی اقدام کند، اکنون با مشکل دیگری مواجه شده و اعضای سابق این تیم به دنبال حق و حقوق خود هستند.

بازیکنان ایرانی مثل علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی و ... عنوان کردند از طریق فدراسیون فوتبال ایران شکایت خود از باشگاه نفت را به ثبت رساندند اما در این بین بازیکنان خارجی نیز وجود دارند که با انتقال شکایت خود به فیفا برای دریافت مطالبات‌شان اقدام کرده‌اند.

آلویس نانگ که از ابتدای لیگ چهاردهم تا نیم‌فصل در نفت تهران حضور داشت و بعد به تراکتورسازی تبریز رفت، برای دریافت طلب خود از باشگاه نفت روز سیزدهم فوریه(بیست و چهارم بهمن ماه 95) به فیفا شکایت کرده و کنفدراسیون فوتبال جهانی هم پنج‌شنبه هفته گذشته اولتیماتوم یک هفته‌ای به نفت داده که تا روز سیزدهم جولای(پنج‌شنبه هفته جاری) مطالبات این مهاجم کامرونی را پرداخت کنند.

حالا مشخص نیست مسؤولان باشگاه نفت که وضعیت مشخصی برای فصل جدید تعریف نکرده‌اند، در مواجهه با اینگونه مشکلات چه اقدامی انجام خواهند داد.

منبع: ورزش سه


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات