شناسه خبر : 258989
96/4/21 - 19:07 - 2017-7-12 20:07:43
واکنش باشگاه نفت به تغییر زمان دربی در آلمان

واکنش باشگاه نفت به تغییر زمان دربی در آلمان

روابط عمومی باشگاه نفت نسبت به تغییر زمان دربی در آلمان که یک روز بعد از تاریخ اعلامی فدراسیون فوتبال برای برگزاری سوپرجام است و همچنین تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه مطالبی را منتشر کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ روابط عمومی باشگاه نفت نسبت به تغییر زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان که یک روز بعد از تاریخ اعلامی فدراسیون فوتبال برای برگزاری سوپرجام است و همچنین تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه مطالبی را منتشر کرد.

«پلیس فدرال آلمان براساس اخبار منتشره با زمان برگزاری دربی در تاریخ 31تیر موافقت کرده.این در حالی است که دربی قرار بود 25 تیر در آلمان برگزار شود و سوپرجام بین نفت و پرسپولیس هم طبق اعلام امروز عصر سازمان لیگ 30 تیر با توجه به موافقت دو باشگاه در آزادی برگزار شود.

حال اگر قرار باشد پرسپولیس در تاریخ برگزاری سوپرجام در آلمان باشد، سازمان لیگ چه تصمیمی خواهد گرفت؟

همچنین در این شرایط فتاحی رییس کمیته مسابقات اعلام داشته نفتی ها باید تکلیف مالکیت باشگاه را مشخص کنند و گرنه در هیچ جامی شرکت داده نمی شوند. در این باره باید گفت تکلیف مالکیت باشگاه مشخص است و جای نگرانی نیست و درباره بدهی ها هم بسیاری باشگاهها بدهی دارند و تصور می کنیم شاید احکام صادره برای نفت در کمیته انضباطی کمتر از برخی باشگاهها باشد که بدهی های بسیار دارند.

عرفانیان سرپرست باشگاه نفت درباره وضعیت نفت جلساتی با مسوولان ارشد سازمان لیگ داشته و باز هم خواهد داشت اما بطور کلی مشکلی وجود ندارد.

نفت تیمی ریشه دار و باسابقه است و امیدواریم چون همچون برخی تیم های شهرستاتی از حمایت مسوولان استانی و شهری برخوردار نیست و یا نمایندگانی در هیات رییسه ها ندارد متضرر نشود.

منبع: فارس


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات