شناسه خبر : 259077
96/4/23 - 13:56 - 2017-7-14 13:56:20
افشارزاده: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

افشارزاده: استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

مدیرعامل سابق استقلال گفت: استقلال نقاط ضعف فصل گذشته را پوشانده و در همه پست‌ها ۲ بازیکن و حتی بیشتر دارد و به نظرم این تیم امسال مدعی اصلی قهرمانی است.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ بهرام افشارزاده  در خصوص دلایل سفرش به ارمنستان اظهار داشت: ما به این کشور رفتیم تا فدراسیون زورخانه‌ای و پهلوانی کشور ارمنستان را افتتاح کنیم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و ما هم این فدراسیون را راه‌انداز کردیم و با وزیر ورزش این کشور جلسه‌ای برگزار کردیم که در مجموع فکر می‌کنم کار به خوبی انجام شد. 

وی با اشاره به حضورش در تمرینات استقلال و پارس جنوبی گفت: در هر صورت درست است که من از استقلال جدا هستم اما قلب و دلم با کل تیم است و مشکلی با اعضای استقلال ندارم. 

افشارزاده تاکید کرد: منصوریان همیشه به من لطف دارد و نیازی هم نیست که حتما بیان کند من او را به استقلال آوردم. ما با هم ملاقات خوبی داشتیم و برای او آرزوی موفقیت کردم. 

مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به وضعیت این تیم گفت: من بازی دوستانه‌ این تیم مقابل پارس جنوبی را تماشا کردم و فکر می‌کنم این تیم کاملا در شرایط بدنسازی است و بازیکنان سعی می‌کردند مراقب ساق پای یکدیگر باشند. 

وی افزود: به نظرم تیم خوبی برای استقلال امسال بسته شد و نقاط ضعف فصل گذشته را پوشانده‌اند و درست است که یک تیم 11 نفر است اما به اعتقاد من استقلال در هر پست دو بازیکن دارد و حتی در برخی از پست‌ها بیشتر این تیم قطعا می‌تواند موفق باشد و یکی از مدعیان باشد.

وی در پایان گفت: اتحاد خوبی در ارمنستان از سوی استقلالی‌ها شاهد بودم و مطمئن باشید هر وقت همبستگی و اتحاد سرلوحه کار یک تیم باشد آن تیم موفق خواهد شد.

منبع: فارس


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات