شناسه خبر : 3148
91/5/15 - 13:22 - 2012-8-5 13:22:00
فائزه هاشمی از ایران خارج شد +عکس و فیلم

فائزه هاشمی از ایران خارج شد +عکس و فیلم

فائزه هاشمی رفسنجانی، صبح روز پنج شنبه 12 مرداد حدود ساعت 4:30 بامداد از فرودگاه امام خمینی(ره) ایران  را ترک کرد

به گزارش فرهنگ نیوز :فائزه هاشمی رفسنجانی که سال گذشته به اتهام فعالیت های تبلیغی علیه نظام در دادگاه انقلاب تهران محاکمه و به 6 ماه حبس و 5 سال محرومیت از عضویت و فعالیت در احزاب، گروهها، انجمن ها، فضای مجازی و همچنین فعالیتهای فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده بود، صبح روز پنج شنبه 12 مرداد حدود ساعت 4:30 بامداد با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره)از ایران خارج شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ نیوز: تاکنون مقصد فائزه هاشمی برای کسی آشکار نشده است ولی احتمال می رود با توجه به برگزاری بازی های المپیک در لندن، این موضوع بهانه ی خوبی برای حضور فائزه هاشمی در انگلیس و دیدار با برادرش مهدی هاشمی باشد.

فائزه هاشمی که در جریان فتنه پس از انتخابات 88 در اغتشاشات خیابانی حضور مؤثری داشت و با حکم دادگاه متهم شناخته شده بود، چند شب قبل از طریق فرودگاه امام خمینی از ایران خارج شد تا اجرای حکم وی در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

بر اساس قانون پس از صدور حکم قطعی توسط دادگاه تجدیدنظر در مواردی که مدعی‌العموم شاکی پرونده است، دادستان خواستار اجرای حکم صادره می‌شود و دادگاه مربوطه ملزم به ابلاغ رأی به متهم و دایره اجرای احکام است تا ظرف 10 روز حکم اجراء شود.

بنابراین اینگونه استنباط می شود که خروج چنین متهمانی از کشور تنها با دستور قاضی پرونده امکان پذیر است.

اما از سوی دیگر نیرو های انقلابی که در محافل مختلف، خواهان محاکمه سریع سران فتنه 88 بودند پیش از این اعتراض های متعددی به عدم تناسب جرم و حکم فائزه هاشمی داشتند که این اعتراض تاکنون از سوی قوه محترم قضائیه بی پاسخ مانده است

این در حالی است که چند روز قبل سایت های انقلابی از تاخیر 5 ماهه در اجرای حکم فائزه هاشمی رفسنجانی خبر داده بودند، انتظار می رفت قوه قضائیه با پیگیری این مطالبه ی بحق ملت ایران، هرچه سریعتر اقدام به اجرای حکم مجرمین فتنه 88 نمایند

امید است قوه محترم قضائیه این خواسته را یک مطالبه بحق از سوی نیروهای انقلابی بداند و از رسیدگی به این مهم دریغ نکنند.

فائزه هاشمی در صف انتظار سالن ترانزیت فرودگاه امام خمینی(ه)دیدگاه ها

عزیزجان فائزه بی هماهنگی با سران نرفته مگه میشه مگس بال بزنه مقامات اطلاعات بی خبر بمونن دستمزد سکوت باباش دربرابر حرفهای رییس جمهور آزادی بود
با سلام ما که دنبال صف مرغ و تکه ی نانی به تناسب حقوق ما هستم و مانده ایم با این بخور نمیر چگونه زندگی کنیم .جالب است بدانید این تبعیض ها بسیار شده حتی در اداره ی که بنده خدمت می کنم یکی با مدرک لیسانس به بدبختی حقوقش به 1/5میلیون تومان می رسد و نور چشمی ها با سابقه کمتر بیش از 3 میلیون تومان حقوق دریافت می کند .اقوام مدیر بعلت تخلفات بسیا ر زشت خطرناک اخراج می شوند ولی مجددا با پارتی وارد می شوند و حقوق ماه های که در خانه خواب بودند کامل با اضافه کار می گیرند در این اداره کل حدودا 200نفری، حداقل 150نفر از اقوام مدیر کل میلیاردی است که خانوادگی پست های مهم استانی دارند و.... این توضیح را برای این دادم که دیگر این بی عدالتی ها در بعضی دستگاه نهادینه شده و بهترین بهانه آنها مقوله امنیت است یعنی می دانند اگر به افرادی یا بعضی گروه ها باج یا همان حق توحش داده نشود حتما فتنه خلق می شود یا عبدالمالکی متولد می شود و . . . . . .
آیا از ارتباطات پنهان شهبازی با اصلاح طلبان و بهتر بگوییم اصحاب فتنه در حزب مشارکت خبر دارید؟ من از طرف هیچ کسی اجیر نشدم که اینطور جواب منو بدید من میگم چرا این آقای قاسمی با همه ی عناصر منحرف جریانات ضاله ی انحرافی و فتنه در ارتباطه آیا از این افعالش هم برای شما حرف زده ؟ یا فقط با شعار زمین خواری شما رو خام کرده ؟ بهتره قبل از سریع جواب دادن کمی تحقیق کنیم جوان با تحقیق و بررسی خوبه راستی اگه سرزده تونستید به روستای اسلام آباد و سیاخ دارنگون برید ببینید چقدر دلشون از شهبازی خونه و چقدر قاسمی از شهبازی حمایت کرد یا حق این عمار آیا از عبداله شهبازی زمین خوار اسلام آباد دهستان سیاخ دارنگون که در سایتش علیه نظام مطلب نوشته اطلاعی دارید؟ آیا از ارتباطاتش با قاسمی اطلاعی دارید؟ آیا میدونید حسین قاسمی اداره کننده ی سایت صبح امید ( که حامی جنبش سبز و سران فتنه بوده ) بوده ؟ آیا بصیرت اینه که از شهبازی که علیه نظام فعالیت داشته حمایت کنیم؟ صداقت خوبست اما سادگی نه ؛ آیا از جلسات مخفیانه ی قاسمی دور از نگاه و ذره بین جنبش عدالتخواه خبر دارید؟ این عمار قاسمی همانطور که خودش گفته بود متخصص جنگ روانی بود و بیشتر وقتش رو به جوسازی و فضاسازی علیه مسوولان مشغول بود جالب اینه که چند تا جوان ناپخته بسیجی رو هم فریب داده بود و تحت عنوان مبارزه با زمین خواری همراه خودش می کشوند با متهم های رسانه ای اخیر شیراز هم همگام بود و اونا رو بدبخت کرد با اصلاح طالبان هم حشر و نشر مخفیانه داشت و حتی اگه مشایی دوباره به اون پست بده با سروکله قبول میکنه اینه شخصیت این آقا امیدوارم دگ و بسته فکر نکنیم و سریع پاسخ ندیم
شما هم اگه خیلی خسته ای میتونی بری هیچ کس جلوی شما را نگرفته فکر می کنی اون طرف خبریه نه خبری نیست جز توحش و بی بندوباری و .... بذار بقیش را نگم.
بهتر بذار بره که برنگرده یک آدم نخبه از در عقب تو مملکت کمتر بهتر اصلا خاک ایران برای این آدما حیف ، حیف نیست خون این همه شهید با پای نجس این آدمها آلوده بشه .

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات