شناسه خبر : 32271
92/2/2 - 09:16 - 2013-4-22 09:16:35
شایعات نقل و انتقالات فوتبال در ایران

شایعات نقل و انتقالات فوتبال در ایران

رسانه‌های ورزشی از علاقه سعد‌محمدی، مدیرعامل جدید کارخانه ذوب‌آهن، به سپردن نیمکت تیم فوتبال این باشگاه به امیر قلعه‌نویی خبر داده‌اند. همچنین گفته می‌شود قلعه‌نویی در صورت پذیرفتن هدایت این تیم، احسان حاج‌صفی را از سپاهان به ذوب‌آهن خواهد برد.

فرهنگ نیوز : رسانه‌های ورزشی از علاقه سعد‌محمدی، مدیرعامل جدید کارخانه ذوب‌آهن، به سپردن نیمکت تیم فوتبال این باشگاه به امیر قلعه‌نویی خبر داده‌اند. همچنین گفته می‌شود قلعه‌نویی در صورت پذیرفتن هدایت این تیم، احسان حاج‌صفی را از سپاهان به ذوب‌آهن خواهد برد.
مهدی رحمتی قصد دارد در پایان فصل راهی تبریز شود تا برای تراکتورسازی به میدان برود. رحمتی در محفلی دوستانه اعلام کرده بعد از اصفهان و تهران حالا علاقه‌مند است چند سالی هم در تبریز بازی کند و پیراهن تراکتورسازی را بپوشد.
رسول خطیبی، سرمربی باشگاه گسترش فولاد تبریز، در یک برنامه تلویزیونی خبر داد که این باشگاه با پیام صادقیان، مهاجم تبریزی و ملی‌پوش ذوب‌آهن، و جابر انصاری، هافبک آذربایجانی باشگاه فجرسپاسی، برای فصل آینده به توافق رسیده است.
پژمان نوری، کاپیتان باشگاه ملوان، حرف‌هایی را که در روزهای گذشته درباره جدایی از ملوان از او نقل شده بود تکذیب کرد و گفت: هنوز برای فصل آینده هیچ تصمیمی نگرفته‌ است.
محسن فروزان، دروازه‌بان گیلانی باشگاه تراکتورسازی که در این فصل حال و روز خوبی نداشته است، در فصل آینده به گیلان باز خواهد گشت و پیراهن یکی از دو باشگاه ملوان یا داماش را بر تن خواهد کرد.
گویا یعقوب کریمی، هافبک چپ‌پا و ملی‌پوش نفت تهران، برای فصل آینده با یک رقم سرسام‌آور با پرسپولیس به توافق رسیده است.
در حالی که محمدرضا خلعتبری تصمیم دارد فوتبال خود را در باشگاه‌های عربی ادامه دهد، خبرگزاری زندگی از پیشنهاد بالای دو‌میلیارد تومانی باشگاه سپاهان به این مهاجم تاثیرگذار خبر داده است.
پرسپولیسی‌ها که از جذب برخی از مهره‌های دلخواه خود برای فصل آینده ناامید شده‌اند، رامین رضاییان، مدافع راست و فرید کریمی بهزادی، مهاجم صبای قم، فرهاد سالاری‌پور، مدافع چپ‌پای مس کرمان و حسین ابراهیمی، گوش راست داماش را زیر نظر گرفته‌اند.
با افزایش دردسرساز نرخ ارز در یک سال اخیر، باشگاه تراکتورسازی دیگر قادر به تمدید قرارداد با تونی اولیویرا، سرمربی موفق پرتغالی خود، نیست و این مربی تبریز را ترک خواهد کرد.

منبع: آخرین


دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات