شناسه خبر : 3396
91/5/22 - 16:25 - 2012-8-12 16:25:57
اعلام شماره حساب کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان

اعلام شماره حساب کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان

مدیرکل روابط عمومی کمیته امداد گفت:‌ هموطنان و خیرین می‌توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۵۵۸۳۱۴۴۰۰۲ بانک ملی کمک‌های خود را به زلزله زدگان آذربایجان شرقی اهدا کنند.

عباس دارایی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به آمادگی پایگاه‌های کمیته امداد در شهرستان های ورزقان، اهر و هریس، اظهار داشت: از روز گذشته کمیته امداد پایگاه‌های خود را در شهرستان‌های اشاره شده فعال کرده است و تا هر زمانی که لازم باشد پایگاه‌های امداد خدمات خود را ادامه خواهند داد.
 
وی تصریح کرد: کمیته امدادحضرت امام خمینی براساس وظیفه ذاتی خود از ابتدای وقوع حادثه در شهرستان های اشاره شده ورود کرده و توانسته خدمات مختلفی را به زلزله‌زدگان ارائه کند.
 
دارایی ادامه داد: در حال حاضر مجموعه امداد همکاری خوبی با ستاد مدیریت بحران در استان آذربایجان شرقی داشته ضمن اینکه در روز گذشته بیش از ۱۴ دستگاه نیسان شامل مواد غذایی به شهرستان‌های اشاره شده اعزام شده است.
 
مدیرکل روابط عمومی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) افزود: هموطنان و خیرین می‌توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۵۵۸۳۱۴۴۰۰۲ بانک ملی کمک‌های خود را به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی اهدا کنند.دیدگاه ها

ما مردم ایران در هر سظحی که هستیم باید به کمک این عزیزان بشتابیم اگر مالی نمیتوانیم از طریق رفتن به انجا ویا با تبلیغ در هر سطحی که میشود و دادن روحیه مثبت به انها باید کمک کنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات