شناسه خبر : 35392
92/2/23 - 16:21 - 2013-5-13 16:21:17
اطلاعیه‌دفتر هاشمی درباره اعضای ستادانتخاباتی

اطلاعیه‌دفتر هاشمی درباره اعضای ستادانتخاباتی

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون گزینه‌های مختلفی برای تصدی مسئولیت ستاد انتخاباتی ایشان مطرح شده، ولی به‌هیچ‌وجه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و فرد یا افراد مشخصی برای این مسئولیت معرفی نشده‌اند.

به گزارش فرهنگ نیوز، دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعلام کرد: پس از ثبت‌ نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکنون، گزینه‌های مختلفی برای تصدی مسئولیت ستاد انتخاباتی ایشان مطرح شده، ولی به‌هیچ‌وجه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و فرد یا افراد مشخصی برای این مسئولیت معرفی نشده‌اند.
متن کامل توضیح دفتر آیت‌الله هاشمی به شرح زیر است:
در پی درج خبری کذب در یکی از خبرگزاری‌ها و انتشار سریع آن از طریق پیامک و سایر پایگاه‌های خبری، مبنی بر انتصاب اعضای ستاد انتخاباتی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توضیح فوری و ضروری ذیل جهت تنویر افکار عمومی تقدیم می‌گردد.
پس از ثبت‌نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکنون، گزینه‌های مختلفی برای تصدی مسئولیت ستاد انتخاباتی ایشان مطرح شده، ولی به‌هیچ‌وجه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و فرد یا افراد مشخصی برای این مسئولیت معرفی نشده‌اند.
بنابراین خبر این خبرگزاری در این خصوص که ممکن است مورد استفاده سایر رسانه‌ها نیز قرار گیرد کذب بوده و تکذیب می‌گردد.
ضمناً دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بار دیگر از کلیه رسانه‌های همگانی تقاضا دارد اخبار مربوط به این حوزه را تنها از مبادی رسمی دفتر ایشان دریافت کنند و از درج اخبار دریافتی از سایر منابع غیررسمی خودداری کرده و قبل از انتشار هرگونه خبری صحت و سقم آن را از دفتر ایشان جویا شوند.

منبع: تسنیم


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات