شناسه خبر : 36202
92/2/29 - 17:46 - 2013-5-19 18:46:58
مراقب پیامک‌های انبوه انتخاباتی باشید

مراقب پیامک‌های انبوه انتخاباتی باشید

حجت الاسلام شیرازی گفت: همانطور که رهبری نیز هشدار داده بودند، احتمالا در دوران انتخابات با پیامک های انبوهی مواجه شویم که به جوسازی های نامطلوب بپردازند و در قبال آن مردم و مسئولین باید هوشیاری کامل داشته باشند.

به گزارش فرهنگ نیوز، حجت الاسلام شیرازی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به هشدار چند ماه قبل رهبر انقلاب اشاره کرده و افزود: همانطور که رهبری نیز هشدار داده بودند، احتمالا در دوران انتخابات با پیامک های انبوهی مواجه شویم که به جوسازی های نامطلوب و بعضا دروغ بپردازد و این هوشیاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین را می طلبد.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: از هم اکنون ارسال این پیامک ها آغاز شده و در آن ها برخی اخبار کذب منعکس می شود که همه باید با بصیرت کامل راه درست و صحیح را تشخیص داده و ادامه بدهیم.
 
وی در همین زمینه ادامه داد: همانطور که حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند، باید اخلاق انتخاباتی در تمامی مراحل رعایت شده و نامزدهایی که از سوی شورای نگهبان تایید می شوند، به برنامه های خود پرداخته و از تخریب رقیب جدا خودداری کنند.
 
شیرازی همچنین افزود: اعتقاد دارم که در این انتخابات بالای 40 میلیون نفر مشارکت داشته و حماسه پرشوری را خلق می‌کنند.

منبع: بسیج پرس

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات