شناسه خبر : 37313
92/3/10 - 19:31 - 2013-5-31 19:31:12
 تخریب مقام حضرت ابراهیم (ع) با بولدوزر+فیلم

تخریب مقام حضرت ابراهیم (ع) با بولدوزر+فیلم

عناصر وابسته به گروهک تروریستی جبهه النصره صبح امروز مقام حضرت ابراهیم (ع) و مسجد تاریخی آن حضرت را در سوریه ویران کردند.

به گزارش فرهنگ نیوز ، عناصر وابسته به جبهه النصره پس از منفجر کردن و به آتش کشیدن مقام حضرت ابراهیم (ع) آن را با بولدوزر ویران کردند.
سایتها و رسانه های سوری با انتشار تصاویر و فیلم این اقدام اهانت آمیز اعلام کردند، عناصر وابسته به جبهه النصره در این کار دست داشتند.
مقام حضرت ابراهیم (ع) به عنوان یکی از آثار تاریخی و بسیار قدیمی سوریه، در روستای "عین العروس" در حومه "الرقه" قرار داشت.
در کنار این مقام چشمه ای قرار داشت و روایتها حاکی است که این چشمه متعلق به همسر حضرت ابراهیم (ع) است و آنها زمانی از این منطقه عبور کرده اند.
مقام حضرت ابراهیم (ع) یکی از اماکن مقدس و زیارتی سوریه به شمار می آید.
عناصر وابسته به گروهک تروریستی "النصره" قبلا نیز در اقدامی توهین آمیز با یورش به زیارتگاه "حجر بن عدی" و نبش قبر ایشان، پیکر وی را به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

انتهای پیام

کلید واژه ها

دیدگاه ها

چون خانواده های معویه ویزد پول می دهند من که تا صبح قیامت این را لعنت میکنم معاویه ویزد و شمر و... وهمه ی ان ها که ظلم کردن در حق شعیه تا صبح قیامت لعنت بر دشمنان اسلام انشاء الله شرشون به خوشون برگرده

اضافه کردن دیدگاه جدید

اشتراک خبرنامه