شناسه خبر : 37313
92/3/10 - 18:31 - 2013-5-31 19:31:12
 تخریب مقام حضرت ابراهیم (ع) با بولدوزر+فیلم

تخریب مقام حضرت ابراهیم (ع) با بولدوزر+فیلم

عناصر وابسته به گروهک تروریستی جبهه النصره صبح امروز مقام حضرت ابراهیم (ع) و مسجد تاریخی آن حضرت را در سوریه ویران کردند.

به گزارش فرهنگ نیوز ، عناصر وابسته به جبهه النصره پس از منفجر کردن و به آتش کشیدن مقام حضرت ابراهیم (ع) آن را با بولدوزر ویران کردند.
سایتها و رسانه های سوری با انتشار تصاویر و فیلم این اقدام اهانت آمیز اعلام کردند، عناصر وابسته به جبهه النصره در این کار دست داشتند.
مقام حضرت ابراهیم (ع) به عنوان یکی از آثار تاریخی و بسیار قدیمی سوریه، در روستای "عین العروس" در حومه "الرقه" قرار داشت.
در کنار این مقام چشمه ای قرار داشت و روایتها حاکی است که این چشمه متعلق به همسر حضرت ابراهیم (ع) است و آنها زمانی از این منطقه عبور کرده اند.
مقام حضرت ابراهیم (ع) یکی از اماکن مقدس و زیارتی سوریه به شمار می آید.
عناصر وابسته به گروهک تروریستی "النصره" قبلا نیز در اقدامی توهین آمیز با یورش به زیارتگاه "حجر بن عدی" و نبش قبر ایشان، پیکر وی را به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

منبع: العالم

کلید واژه هادیدگاه ها

چون خانواده های معویه ویزد پول می دهند من که تا صبح قیامت این را لعنت میکنم معاویه ویزد و شمر و... وهمه ی ان ها که ظلم کردن در حق شعیه تا صبح قیامت لعنت بر دشمنان اسلام انشاء الله شرشون به خوشون برگرده

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات