شناسه خبر : 43103
92/5/6 - 18:59 - 2013-7-28 18:59:41
کی‌روش: سوءتفاهم‌ها برطرف شد

کی‌روش: سوءتفاهم‌ها برطرف شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از جلسه با رئیس فدراسیون و سرپرست سازمان لیگ گفت که سوءتفاهم‌های به وجود آمده برطرف شد.
 
به گزارش فرهنگ نیوز ، کارلوش کی‌روش بعد از دیدار امروز با رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست سازمان لیگ برتر گفت: جلسه امروز در رابطه با مصاحبه روز گذشته من بود و در مجموع جلسه بسیار خوبی داشتیم. در این جلسه که کفاشیان و تاج نیز در آن بودند صحبت‌های ما در دو قسمت انجام شد. بخش اول آن صحبت درباره سوءتفاهم‌ها بود که گفت‌وگوهای خوبی داشتیم و من برای تاج به صورت شفاف منظور خود را توضیح دادم. بحث دوم ما بررسی لیگ بود.
وی افزود: مهم‌ترین پیغام من در روز گذشته این بود که اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی لغو شد. این مشکل فقط برای تیم ملی بزرگسالان نیست بلکه همه تیم‌ها در رده‌های مختلف با آن درگیر هستند. شکی نیست که بزرگترین مشکل فعلی ما این است و بدون حمایت‌ کار ما سخت و دشوار می‌شود.
سرمربی تیم ملی تصریح کرد: در جلسه امروز بسیاری از مشکلات برطرف شد. روز گذشته در جلسه‌ای که اصحاب رسانه در آن حضور داشتند برخی دغدغه‌های خود از جمله زمان جام حذفی را مطرح کردم. معتقدم اگر بخواهیم به اهداف خود دست پیدا کنیم باید برنامه‌ریزی و همکاری مناسبی داشته باشیم تا لیگ به شکل مناسب برگزار شود و تیم ملی نیز خوب کار کند.
کی‌روش خاطرنشان کرد: در بخش دوم صحبت‌های خود با تاج به این مسئله پرداختم. شکی ندارم که باید لیگ برتر و جام حذفی خوب و مناسبی داشته باشیم تا از درون آن مسابقات منافع تیم ملی و سازمان لیگ تامین شود.
وی ادامه داد: صحبت ما امروز بر سر این بود که بدون برنامه‌ریزی مناسب نمی‌توانیم به اهداف خود برسیم و کسی راضی باشد.
سرمربی تیم ملی اظهار داشت: امروز تنها در یک مورد به مشکل برخوردیم که آن روزهای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بود چرا که تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در اختیار فدراسیون و سازمان لیگ نیست و مشکل ما همین است که متاسفانه اختیار این تصمیم را نداریم که بتوانیم آن را تغییر دهیم. قسمت دوم صحبت‌های ما این بود که راهکار مناسبی پیدا کنیم تا از منافع تیم ملی و باشگاه‌ها حمایت شود.
کی‌روش افزود: نظرات خود را مطرح کردیم و برنامه ‌ها را به سازمان لیگ تحویل دادیم. هیچ شکی ندارم که از طرف تاج و سازمان لیگ حمایت می‌شویم و این بار هم هر کاری از دستشان بر می‌آید برای ما انجام خواهند داد.
وی گفت: برنامه‌ریزی لیگ قهرمانان آسیا در اختیار کفاشیان و تاج نیست اما ما تلاش کردیم و به یک راهکار رسیدیم که البته راجع به آن صحبتی نمی‌کنم اما به زودی این راهکار را از طرف تاج اعلام خواهد شد و سعی می‌کنیم آن را اجرایی کنیم.
سرمربی تیم ملی در پایان گفت: در جلسه خوب امروز راجع به سوءتفاهم‌ها و نظرات مطرح شده بین طرفین صحبت کردیم تا مشخص شود مشکل کار کجاست. پیغام من در رسانه‌ها به درستی انتقال داده نشده بود و به همین دلیل جلسه امروز سودمند بود. این اعتقاد را دارم که با حمایت مناسب نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد.
 کی‌روش پس از صحبت‌های مهدی تاج گفت: به نظر می‌رسد اگر این جملات را به صحبت‌های تاج اضافه نکنم مفهوم درستی منتقل نمی‌شود. نکته مهم این است که اگر هر آپشنی را انتخاب کنیم به خاطر تاریخ لیگ قهرمانان دستمان بسته خواهد بود. اگر سازمان لیگ و فدراسیون می‌توانستند این موضوع را مدیریت کنند هماهنگ‌تر می‌شدیم ولی از دست ما خارج است.
وی افزود: حتی اگر به عنوان مثال سازمان لیگ بازی‌های لیگ را در دی‌ماه هم تمام کند لیگ قهرمانان تا اردیبهشت ادامه پیدا می‌کند؛ مشکل اساسی ما اینجاست که از دستمان خارج است.
سرمربی تیم ملی در مورد اینکه آیا همچنان از دست تاج ناراحت است یا خیر، گفت: اگر نتوانیم اردوهای تیم ملی را به خاطر اشکالاتی که بوده برگزار کنیم ناراحت می‌شوم. به عنوان سرمربی تیم ملی از این وضعیت خوشحال نیستم ولی از نظر شخصی راضی‌ام.
منبع: تسنیم

کلید واژه هااضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات