شناسه خبر : 43173
92/5/7 - 12:23 - 2013-7-29 12:23:45
صاحب فتوای «جهاد نکاح» در کنار خواننده زن اماراتی

صاحب فتوای «جهاد نکاح» در کنار خواننده زن اماراتی

انتشار عکسی از شیخ محمد العریفی، صادر کننده فتوای «جهاد نکاح» با خواننده اماراتی تبار، افکار عمومی جهان عرب را غافلگیر کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز ، انتشار عکس یادگاری شیخ «محمد العریفی» چهره سرشناس وهابی عربستان سعودی با «احلام» خواننده اماراتی تبار، افکار عمومی جهان عرب را غافلگیر کرد.

این عکس به طور گسترده در فضای مجازی و صفحات سایت های اجتماعی جهان عرب منتشر شده و بهانه ای شده تا کاربران عرب انتقادات فراوانی به فرقه انحرافی وهابیت بکنند.

البته این اولین باری نیست که العریفی باعث به وجود آمدن جنجال در جهان عرب شده است؛ چندی پیش نیز وی با صدور فتوایی از جوانان عرب خواست تا برای مبارزه علیه حکومت بشار أسد، رئیس جمهور سوریه به این کشور سفر کنند اما بعد از چند روز تصاویر خوشگذرانی وی در خیابان های لندن در فضای مجازی منتشر شد و موجب انتقادات شدید از وی گردید.

او همچنین با صدور فتوایی از دختران و زنان عرب خواست تا برای «جهاد نکاح» یعنی تن فروشی به جنگجویان مسلح به سوریه سفر کنند. بر اساس فتوای او حتی زنان شوهردار هم جایز است که برای جهاد نکاح به سوریه بروند!

این فتوای وی نیز جنجال آفرید و برخی منتقدانش خطاب به او گفتند:‌ اگر راست می گویی، برای اثبات حسن نیتت، اول دختر، خواهر و همسرش را برای جهاد نکاح به سوریه بفرستد.

اما جنجال دیگری که العریفی آفرید، انتشار تصویر حضورش در ضیافتی بود که در آن مشروبات الکلی سرو می شد. کاربران عرب بعد از انتشار آن تصویر، وی را «مفتی شرابخوار»‌ نامیدند. خبر حضور وی در این ضیافت تحت عنوان عکس شراب خواری چهره سرشناس وهابی در این سایت منتشر شد.

منبع: شیعه آنلاین


دیدگاه ها

آدم تبعه عمر باشه همین میشه دیگه ازدواج موقتی حرام است و لی زنای محسنه حلال مصداق کامل چرا این کارو میکنن ؟؟ میخوان حرام عادی بشه هتک حرمو عادی بشه تجاوز به نوامیس مسلمین عادی بشه خدا ریشه کنشون کنه انشالله
از تبعه ی عمر غیر از این نمیشه توقع داشت میگن خدا خدا اسلام پیغمبر عمر شما کافرید فلان و فلان ای بابا خودتون دارن زنای محسنه میکنین زنا عرش خدا را میلرزاند خدایا این قوم که نفسش نجس است را هلاک کن

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات