شناسه خبر : 47861
92/6/19 - 12:35 - 2013-9-10 12:35:12
بی ادبی فردوسی پور دربرنامه دیشب90+فیلم
دربرنامه 90 رخ داد

بی ادبی فردوسی پور دربرنامه دیشب90+فیلم

مطرح کردن مسائل کم اهمیت و بحث های حاشیه ای همیشه یکی از نقاط پر رنگ برنامه نود می باشد.

به گزارش فرهنگ نیوز ، در جریان برنامه دیشب 90 شیرینی که از گزارش فردوسی پور در جریان دربی و اشاره اش به خوابیدنش در حین بازی تیم پرسپولیس، بسیار عصبانی شده است، در تماس با برنامه 90 به شدت از فردوسی پور انتقاد و پخش تصاویر خود را عملی غیر اخلاقی توصیف کرد.

مطرح کردن مسائل کم اهمیت و بحث های حاشیه ای همیشه یکی از نقاط پر رنگ برنامه نود می باشد. در برنامه دیشب نیز، صحبت های مطرح شده توسط فردوسی پور که به صورت زنده از شبکه 3 پخش می شد همراه با تمسخر و تحقیر شیرینی بود. لازم به ذکر است این تمسخر و تحقیر توسط آقای فردوسی پور به امری عادی تبدیل شده است.

برنامه نود یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی و بیشتر مخاطبان این برنامه از قشر جوان می باشد. لذا باید نظارت بیشتری روی محتوا و موضوعات مطرح شده در آن انجام شود تا برنامه ای که با هزینه بیت المال ساخته می شود صرف ترویج تمسخر دیگران و ... نشود و امثال آقای فردوسی پور به جای پرداختن به مسائل مهم فوتبال ایران و رسیدگی به دغدغه های جوانان ایرانی به تحقیر دیگران  و حاشیه های کم اهمیت نپردازند.دیدگاه ها

برای مسایل داوری بازی استقلال و پرسپولیس که توسط آقای فنایی کارشناسی شد زمان بسیار کمی صرف شد بطوری که تصاویر خیلی سریع پخش میشد و فنایی مجال کارشناسی پیدا نمیکرد که مجبور شدند یکبار دیگر پخش کنند ولی برای تمسخر آقای شیرینی انقدر وقت صرف کردند که نگو و نپرس ! این فردوسی پور دیگه داره شورشو در میاره همیشه هم استدلال میکنه که در همه کشورها همینطوره !!!!!!!!!!!! تمسخر انسانها به هر بهانه ای حق الناس محسوب میشود .
اقایی که اینهمه پول از یک تیم بزرگ میگیره و باید سرپرستی کنه چرا میخوابه؟ در ثانی کجا اقای فردوسی پور بی ادبی کرده ؟ در برنامه خنده بازار اینهمه فردوسی پور را سوژه کرده اند و ایشان چیزی نگفتند ولی اقای شیرینی لز یک صحنه اینهمه ناراحت میشن؟
آقای دانشمند ناشناس اولا: موضوع خواب و بیداریش نیست الان. نحوه برخورد و کش دادن هایی است که با اونا می خواد برنامه اش رو زنده نگه داره که این عین ظلمه دوما: خنده بازار یه برنامه طنزه و 90 یک برنامه نقد ورزشی. قیاس بی جایی بود. در یه برنامه طنز به خاطر موضوعیتش کسی ناراحت نمیشه. مگر بی جنبه باشه. اما در این برنامه هدف طنز ساختن از ماجراها نیست. بلکه اصلاح ساختار و وضعیت فوتبال مملکته که با اینرفتار به ناکجا آباد میرسه
استقلالیها یادشون بیاد که دسته سوم بودن.....بعد تماشاچی ها توی شعارهاشون میگفتن حجازی کاپلو اس اسو ببر دسته دو......یادتون که نرفته؟؟؟؟:))))))
اصلا ربطي به استفلال و پرسپوليسي بودن نداره واقعا جاي بسي تامل داره كه سرپرست تيمي سر مسابقه اي خوابش ببره!!!خب اين يعني انقدر خود مسئولين اين تيم از بازي .... بازيكنان شون لذت مي بردن كه خوابشون برده حيف از سرمايه مملكت.به نظر من مسئولين و بازيكنان تيم پرسپوليس .به جاي انتقاد از اين و اون و برخوردن و قهر كردن بهتره يه كم عيب خودتون رو به خودتون ببنيد و تلاش كنيد
آقای فردوسی پور از شما بعید بود مگه شماتوفوتبال دنیااومدین که به تازه اومدن شیرینی گیر میدین خیلی ها یه دفعه اومدن توفوتبال دلیل نمیشه همش به شیرینی توهین کنی که تازه اومدی چرا اون شب از مقدادنجف نژاد ترسیدی که اون افتضاح تاریخی نفرستادن اسامی استقلال به آسیا رو به بار آورد؟ چون ایشون سردار بودن وشیرینی نیست؟؟؟؟؟؟
من استقلالیم ولی نوع دیالوگش با آقای شیرینی و خیلیای دیگه واقعا زشته . مگه خودش تو فوتبال عددیه که میگه شما یک ساله اومدید تو فوتبال . توهین های فردوسی پور به دولت قبل رو بیاد بیاورید تا بفهمید این آقا بی ادب است .هر جا هم کم میاره از مردم مایه میزاره . اصلا مسایلی هست که عموم مردم تخصصی ندارند که اینگونه نتیجه گیری میکنه .
درود بر شما این مایه تاسف برای ما طرفداران پرسپولیس است که سرپرست تیم در این داربی که مردم روزها منتظرش بودن و ساعت ها نخوابیدن ، در ورزشگاه جلوی دیدگان همه بخوابه ؛ به نظر من برجسته شدن کلمات آقای فردوسی پور به دلیل نپذیرفتن این بی احترامی از سوی آقای شیرینی است ؛ آقای شیرینی حتی نمی تونست با یک عذر خواهی سرش رو هم بیاره و مکرر به شعور همه بی احترامی کرد . به هر حال من هم اونجا بودم همین حرفها کش پیدا می کرد چه برسه به عادل ! لطفا اگه به تیمتون تعصب ندارید ؛ یا اینکه شیرینی که معلوم نیست از کجا به فوتبال ( اون هم پرسپولیس ) راه باز کرد.
به نظر من اگه کار آقای فردوسی پور صحیح نبوده کار شما عزیزانی که ایشان را تخریب می کنید هم اصلا درست نیست مگر آقای شیرینی که در میان آن همه هیاهوی تماشاگران به راحتی میگیره می خوابه از بیت المال استفاده نمیکنه مگه پولهای که از طرف دولت صرف استقلال و پرسپولیس میشه از بیت المال نیست؟ اگه برنامه نود که به درستی به حواشی فوتبال کشور می پردازه تلف کردن بیت المال باشه لطفا شما بگید آیا پولهایی که صرف افرادی امثال آقای شیرینی میشه دور ریختن بیت المال نیست.

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات