شناسه خبر : 47885
92/6/19 - 16:01 - 2013-9-10 16:01:06
دختر نعیمه اشراقی بین المللی شد
این بار در یاهو

دختر نعیمه اشراقی بین المللی شد

پس از انتشار تصویر فتوشاپی نعیما طاهری دختر نعیمه اشراقی در سایت العربیه و بی حرمتی به شخصیت امام راحل (ع) این بار سایت یاهو در صفحه اول خود با انتشار این عکس، کار را بیش از گذشته برون مرزی و بین المللی نمود.

به گزارش فرهنگ نیوز: اشتباه ناشیانه ی نعیمه اشراقی دربازسازی و انتشار تصویر دخترش در دانشگاه کانادا کار را به رسانه های بیگانه خارج از کشور کشاند.

در حالیکه چند روزی از انتشار تصویر فتوشاپی نعیما طاهری دختر نعیمه اشراقی و اصل عکس در رسانه های داخلی نگذشته بود، رسانه های بیگانه که منتظر دریافت اخباری بر ضد نظام می باشند، این بار با استفاده از این عکس و اشتباهی که از سوی نعیمه اشراقی (نوه امام خمینی) و دخترش صورت گرفته است سعی در ضربه زدن به نظام نمودند.

پس از انتشار روز گذشته این خبر در العربیه و بی حرمتی به شخصیت امام راحل (ع) این بار سایت یاهو در صفحه اول خود با انتشار این عکس، کار را بیش از گذشته برون مرزی و بین المللی نمود. نعیمه اشراقی در صفحه شخصی فیس بوک خود با توجیهی غیر قابل قبول، سعی در نادیده گرفتن این اتفاق و تعریف و تمجیدهای نامربوط از دخترش نمود.

لازم به ذکر است نعیمه اشراقی چندی پیش در پی موفقیت فرزندش در کسب رتبه اولی در یک مسابقه قصد داشت حجاب دخترش را اصلاح نماید که با انتشار تصویر واقعی آن در اینترنت این حرکت به طرز بسیار نامناسبی در جهان نشر پیدا کرد. دیدگاه ها

ول کن بابا مملکت رو اب برد شما هنوز درگیر این مسائلید.اگه اینجوری فکر نمی کردید حالا اینقدر برای زن چادری و با حجاب کامل تو ایران ناامنی نبود
عزیز دل برادر جایزه به فیلم آرگو و جدایی نادر از سیمین و این جایزه به خانم خود شیفته! نعیما اشراقی از یک سنخند ... آنها هر کاری می کنند پشت سرش یک طرح عظیم و دراز مدت خوابیده است. ... لطفا شما بیدار شوید!
ای بابا بردند و خوردند و تو بهترین دانشگاه ها با بهترین منازل در گرانترین مکان های تفریحی در داخا و خارج از کشوربا بهترین مناصب و شغل های سطح بالا تو استراتژیک ترین و پر درآمد ترین شرکت های خصوصی (با توجه به این که خصوصی سازی راهی برای کسب و کار و بدست گرفتن مغازهایی براشون بوده) با ثروت بدست آورده از مال مردم دارن حال میکنن ،بعد یه چیز کوچولو میبینیم حواسو پرت میشه فراموش میکنیم ، ببینید بابا اینا پولدار بودن که اینا این ولخرجی میکنن ، ما باید چقدر عمرمون تلف کنیم خیری از این دنیا نبینیم ، اصلا ندونیم خونه خوب چیه ماشینه خوب چیه یا اصلا سفر خارجی چیه ،هتل به کجا میگن و.... (چقدر استثمار بشیم آخه لا مذهب

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات