شناسه خبر : 47885
92/6/19 - 16:01 - 2013-9-10 16:01:06
دختر نعیمه اشراقی بین المللی شد
این بار در یاهو

دختر نعیمه اشراقی بین المللی شد

پس از انتشار تصویر فتوشاپی نعیما طاهری دختر نعیمه اشراقی در سایت العربیه و بی حرمتی به شخصیت امام راحل (ع) این بار سایت یاهو در صفحه اول خود با انتشار این عکس، کار را بیش از گذشته برون مرزی و بین المللی نمود.

به گزارش فرهنگ نیوز: اشتباه ناشیانه ی نعیمه اشراقی دربازسازی و انتشار تصویر دخترش در دانشگاه کانادا کار را به رسانه های بیگانه خارج از کشور کشاند.

در حالیکه چند روزی از انتشار تصویر فتوشاپی نعیما طاهری دختر نعیمه اشراقی و اصل عکس در رسانه های داخلی نگذشته بود، رسانه های بیگانه که منتظر دریافت اخباری بر ضد نظام می باشند، این بار با استفاده از این عکس و اشتباهی که از سوی نعیمه اشراقی (نوه امام خمینی) و دخترش صورت گرفته است سعی در ضربه زدن به نظام نمودند.

پس از انتشار روز گذشته این خبر در العربیه و بی حرمتی به شخصیت امام راحل (ع) این بار سایت یاهو در صفحه اول خود با انتشار این عکس، کار را بیش از گذشته برون مرزی و بین المللی نمود. نعیمه اشراقی در صفحه شخصی فیس بوک خود با توجیهی غیر قابل قبول، سعی در نادیده گرفتن این اتفاق و تعریف و تمجیدهای نامربوط از دخترش نمود.

لازم به ذکر است نعیمه اشراقی چندی پیش در پی موفقیت فرزندش در کسب رتبه اولی در یک مسابقه قصد داشت حجاب دخترش را اصلاح نماید که با انتشار تصویر واقعی آن در اینترنت این حرکت به طرز بسیار نامناسبی در جهان نشر پیدا کرد. 

انتهای پیام

دیدگاه ها

ول کن بابا مملکت رو اب برد شما هنوز درگیر این مسائلید.اگه اینجوری فکر نمی کردید حالا اینقدر برای زن چادری و با حجاب کامل تو ایران ناامنی نبود
عزیز دل برادر جایزه به فیلم آرگو و جدایی نادر از سیمین و این جایزه به خانم خود شیفته! نعیما اشراقی از یک سنخند ... آنها هر کاری می کنند پشت سرش یک طرح عظیم و دراز مدت خوابیده است. ... لطفا شما بیدار شوید!

اضافه کردن دیدگاه جدید

اشتراک خبرنامه