شناسه خبر : 51116
92/7/27 - 18:11 - 2013-10-19 17:11:55
ماجراهای فیسبوک بازی نعیمه اشراقی +تصویر
از انتشار عکس جعلی تا توهین به خانواده شهدا

ماجراهای فیسبوک بازی نعیمه اشراقی +تصویر

نعیمه اشراقی از دسته افرادی است که به دلیل منتسب بودن به خانواده حضرت امام خمینی(ره) سعی در القا نمودن نظرات منحرف خود به عنوان نظر حضرت امام(ره) نموده است.

به گزارش فرهنگ نیوز، نعیمه اشراقی که با اظهار نظرهای جنجالی و به دور از حقیقت سعی در نزدیک نشان دادن افکار خضرت امام خمینی(ره) به خود! داشته و با انتشار برخی از این نظرات در صفحه فیسبوک خود مدام در حال جنجال آفرینی و مطرح نمودن نام خود در رسانه ها بود، بنا بر اخبار منتشره به دستور سیدحسن خمینی صفحه خود را در این شبکه اجتماعی حذف نموده است.

اما ماجراهای جنجالی وی در فیسبوک موضوعی است که به سرعت از اذهان پاک نخواهد شد و این سوال نیز جای پرسش دارد که اگر شخص دیگری غیر از منتسبین به خانواده حضرت امام(ره) چنین نظراتی درباره ایشان مطرح می کرد، موسسه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) چه نوع موضعی اتخاذ می نمود؟

آمریکا امروز دشمن ما نیست!

نعیمه اشراقی در صفحه فیس بوک خود نوشت: آمریکا آن زمان دشمن رو در روی ما بود؛ در حالیکه امروز اینطور نیست آمریکا امروز یک رئیس جمهور صلح طلب دارد حرف من این است دوباره فرصت سوزی نکنیم و از شرائط جدید بهترین بهره را ببریم و وارد مذاکرات مستقیم شویم و راه صلح را پیشه کنیم.

«کسانی هم که مخالف رابطه با آمریکا هستند به دلیل آرمان های امام نیست بلکه بخاطر منافع شخصی شان است»

شعار مرگ بر آمریکا را از نماز جمعه حذف کنیم!

استفاده اشراقی از فتوشاپ برای اصلاح حجاب دخترش

پس از انتشار تصویر فتوشاپی نعیما طاهری دختر نعیمه اشراقی در سایت العربیه و بی حرمتی به شخصیت امام راحل (ره)، سایت یاهو نیز در صفحه اول خود با انتشار این عکس، کار را بیش از گذشته برون مرزی و بین المللی نمود.

نظرات نعیمه اشراقی درباره حجاب

نعیمه اشراقی در مصاحبه خود با یک روزنامه اصلاح طلب نظر در مورد حجاب بی پروایی را به حد اعلا رساند و علی رغم تاکیدات حضرت امام (ره) و مراجع عظام مبنی بر حفظ حجاب اسلامی می گوید:

" به نظر من، بسیار بهتر بود که ما حجاب را اجباری نمی کردیم. به خاطر اینکه ما با اجباری کردن حجاب، می خواستیم حاشیه امنیت جامعه را بالا ببریم، اما دقیقا برعکسش عمل کردیم و امنیت را پایین آوردیم. وقتی ما در جامعه حجاب را اجباری کردیم، محدودیت و ممنوعیت ایجاد کردیم، روابط دختر و پسر را ممنوع کردیم، همه این مسائل از خیابان ها به درون خانه ها رفت.
کسانی که به مسائل دینی اعتقادی ندارند، وقتی در خیابان به خواسته های خود نمی رسند، در خانه ها، از مواد مخدر، مشروب و … استفاده می کنند و روابط غیراخلاقی میان دختر و پسر شکل می گیرد. در نتیجه ما امنیت را برای نسل جوان پایین آوردیم.
من چون در دو شهر لندن و تورنتو مدتی زندگی کرده ام، تفاوتهای این دو شهر را با شهری مانند تهران دیده ام و می دانم. مشکلات دختر جوانی که در تهران، از منزل خارج می شود و مسیری را طی می کند تا به مقصد برسد، خیلی بیشتر از مشکلات دختر جوانی در شهری مانند تورنتو است. در آنجا، یک دختر جوان با یک خانم مسن و یا یک آقا فرقی ندارد و هیچ کس به او تعرضی نمی کند و امنیت بالا است!"

دستور سیدحسن خمینی به نعمیه اشراقی برای بستن صفحه فیس‌بوک

در پی ایجاد برخی حواشی پیرامون صفحه شخصی خانم نعیمه اشراقی در شبکه اجتماعی فیسبوک و پاسخ تند پسر شهید همت به مطلب توهین آمیزی که اشراقی در صفحه اش منتشر نمود، سید حسن خمینی در تماسی با نعیمه اشراقی به وی دستور داده و تاکید کرد که علاوه بر انتشار بیانیه دلجویی، صفحه فیس بوک خود را نیز مسدود کند که وی به این کار مبادرت ورزیده است.

شایان ذکر است که نعیمه اشراقی در صفحه شخصی فیس بوک خود، خاطره ای را از قول حضرت امام خمینی(ره) نقل نموده بود که در بخش کامنت های این پست فیس بوکی کامنتی دیگر با پروفایل «نعیمه اشراقی»، خاطره ای دیگر از امام خمینی درباره همسران شهدا نقل شده بود که مضمونی موهن داشت. خانم اشراقی در نامه ای که خطاب به پسر شهید همت نوشته است و در پستی دیگر که به عنوان آخرین پست فیس بوکی ایشان باید قلمداد شود، انتساب این کامنت به خود را تکذیب کرده و آن را به یک اکانت مجعول نسبت داده است.

این موضوع باعث بحث های فراوانی در شبکه اجتماعی فیس بوک شده است. همچنین دلیل مخاطب قرار دادن مصطفی همت، فرزند شهید حاج ابراهیم همت، پست فیس بوکی اعتراض آمیز وی در مواجه با کامنت موجود در صفحه خانم اشراقی بوده است.

البته این موارد فقط چند مورد از آخرین نظرات جنجالی نعیمه اشراقی است و وی پیش از این نیز به توهین های مختلفی به مسئولان و ارکان نظام از جمله شورای نگهبان پرداخته بود.

تمام تنم از دروغ درد گرفت

مسیح علی‌نژاد، روزنامه‌نگار فراری فتنه 88 هم در صفحه فیس‌بوک خود با واکنش به این مساله اعتراض کرد و برای نعمیه اشراقی نوشت:سرکار خانم نعیمه اشراقی! این جمله‌ای که در مورد همسران شهدای جنگ نوشته‌اید، سخیف است. جمله تهوع آور است این اسمش طنز نیست، جوک نیست.

با توجه به تکذیب نعیمه اشراقی از جوک منتسب به او، مسیح علی‌نژاد بار دیگر در مطلبی جداگانه نوشت: «تمام تنم از دروغ درد گرفت. دوستان اصلاح‌طلبی را می‌شناسم که می‌دانند نعیمه اشراقی نه تنها آن کامنت را خودش نوشت بلکه از جک نوشته‌اش در مورد شهدای جنگ در صحبت‌های خصوصی با آن‌ها دفاع هم کرد.»

سخنان جنجالی نعیمه اشراقی در دیلی تلگراف و سایت های ضد انقلاب

انتشار مصاحبه خانم اشراقی با دیلی تلگراف در سایت های اپوزیسیون در شرایطی صورت می گیرد که وی در صفحه فیس بوکش از آنچه "تحریف بخش هایی از مصاحبه خود با دیلی تلگراف" خوانده، انتقاد می کند و می نویسد که این مصاحبه مورد تایید نمی باشد.

وی با پی بردن به این ماجرا با اعتراف به دروغ و پوچ بودن آزادی بیان غربی‌ها نوشته است: «دوستان عزیز، حسرت دموکراسی در غرب را نخورید! آن جا هم از آزادی بیان خبری نیست، متأسفانه بخش‌هایی از مصاحبه من با روزنامه دیلی تلگراف تحریف شده و مورد تایید اینجانب نمی‌باشد.»

مجلس ورود كرده و بررسي مي‌كند 
حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو كميسيون فرهنگي مجلس با اشاره به اظهارات نعيمه اشراقي در مورد امام و شهدا اظهار داشت: بنده مطمئن هستم اگر امام در قيد حيات بودند با اين كارهاي غيراخلاقي همان كاري را مي‌كردند كه با سيدحسين آقا خميني انجام دادند. وي تاكيد كرد: قطعا كميسيون فرهنگي مجلس چنين اظهاراتي در مورد امام و شهدا را محكوم مي‌كند و آنها را بررسي خواهد كرد. پژمان‌فر همچنين به تهران امروز گفت: امام خميني(ره) جايگاه حقوقي خاصي بين مسلمانان و مردم آزاده دنيا دارند كه كسي نمي‌تواند اين جايگاه را مانند ماترك او به ارث ببرد و نسبت خوني و سببي مجوزي براي اظهارنظر درباره جايگاه حقوقي اين فرد بزرگ نيست.

وي گفت: امام‌ خميني(ره) با نوه خودشان كه متخلف بود برخورد و او را در منزل زنداني كردند و اين نشان مي‌دهد كه براي اطرافيان خود هيچ مصونيتي قائل نبودند. پژمان‌فرخاطرنشان كرد: ما بايد با افرادي كه درباه جايگاه حقوقي امام صحبت كرده و به ايشان هتك حرمت مي‌كنند به شدت برخورد كنيم همانطور كه اگر خود امام خميني بودند برخورد جدي‌تري با اين موضوع داشتند. احترام مردم به خود امام و فضايل اخلاقي ايشان بود نه به خانواده و نوه و باقي افراد...مردم شيفته خود امام بودند. اين را مهدي موسوي‌نژاد گفته و در ادامه به تهران امروز مي‌گويد: اگر مردم احترامي براي اهل‌بيت امام قائل هستند براي اخلاق و فضايل امام خميني است و در صورت عدول از مسير امام و انقلاب افراد احترامي نخواهند داشت. براي مردم هم فرقي ندارد كه عدول كرده از انقلاب نوه امام است يا هر فرد ديگري. وي افزود: همانطور كه حضرت نوح(ع) پسر متخلف را نجات نداد،همانطور كه ائمه و پيامبران اطرافيان متخلف را سخت مجازات مي‌كردند، امروز هم همين اتفاق بايد رخ داده و با متخلف برخورد شود و چه بهتر كه اين برخورد از سوي خانواده امام خميني(ره) باشد.
بيانيه خانواده شهدا 
همچنين در پي انتشار مطلبي موهن از سوي نعيمه اشراقي در صفحه فيس‌بوك، جمعي از خانواده شهدا و ايثارگران با امضاي بيانيه‌اي اعتراض خود را اعلام كردند. در بخشي از اين بيانيه آمده است: متاسفانه اين روزها خاطره‌سازي‌هاي دروغ و منسوب كردن آن به حضرت امام(ره) به اتفاقي عادي در عرصه سياسي كشور تبديل شده است و كساني كه مدعي قرابت و نزديكي با امام امت هستند، نارواترين اظهارات و منويات دروني خود را به ساحت آن امام سفر كرده منسوب مي‌كنند. گفتار نسنجيده و خارج از چارچوب ادب نعيمه اشراقي (نوه دختري حضرت امام) و منسوب كردن اين خاطره‌سازي‌ها به امام راحل، موجي از واكنش‌ها و موضع‌گيري‌هاي دلسوزان و خانواده‌هاي شهدا را برانگيخته است و خانواده شهيدان همت، رستگار، بروجردي، صنيع‌خاني، بذرپاش، كشوري، دستواره، مهدي باكري و بسياري ديگر از خانواده معظم شهدا اين اظهارات شنيع و ناپخته را محكوم كرده‌اند. در اين بين «بي‌موضع بودن» موسسه حفظ آثار امام(ره) از همه جالب‌تر است. اين موسسه ترجيح داده كه به جاي موضع‌گيري درباره اين داستان‌سرايي‌ها و نسبت دادن آن به امام روح‌الله، سكوت پيشه كند؛ يكي از اعضاي موسسه حفظ آثار امام، درباره مطلب منتشر شده از سوي نعيمه اشراقي كه در قالب خاطره‌اي از امام(ره) به خانواده شهدا توهين كرده است، گفته «من در اين مورد اظهارنظري نمي‌كنم.»

اتخاذ اين رويكرد در حالي است موسسه حفظ آثار امام در قبال كوچك‌ترين برنامه‌ها و مستندها درباره حضرت امام(ره) واكنش نشان مي‌دهد و شوربختانه درباره انتساب چنين موضوع خلاف واقعي تنها نظاره‌گر است.

لازم به یادآوری است موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) در جریان فتنه ۸۸ و پس از اقدام توهین‌آمیز حامیان موسوی در پاره کردن عکس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و آتش زدن آن، نه تنها این اقدام را محکوم نکرد؛ بلکه از رسانه ملی به خاطر پوشش خبری این مساله، به شدت انتقاد کرد!دیدگاه ها

تا حالا فکر کردی برای چی جهان سومی موندیم ؟ بله همین خانم که سنگ آمریکا رو به سینه میزنه بهتره بدونه چه کسی باعث شده ما جهان سومی بمونیم؟ در ضمن این همه هچی گری نه، بلکه اعتراضه حاج مهدی، برای این که طرف به خاطر اینکه منتسب به امام (ره) هست نظرات خودش رو به امام نسبت میده و برای دروغگو بودن خانم اشراقیه، وگرنه بله همه آزادن نظراتشون رو بگن حاج مهدی !
به نظر من جهان سوم ماندن ما آمریکا نیست بدتر از آمریکا خودمونیم آمریکا کجا می تونه مملکتی که مردمونش رو جوگیری رأی ندن، با فرهنگ باشن و حقوق هم دیگه رو تو روز روشن له نکن، بفهمن که از بالاترین مسئول تا ... چه چیزی بخوان، همبستگی داشته باشن در برابر 1% ویژه خوران، دزدی نکن در تمام موارد روزمره از کارمندان دولتی و... (زمان دزدی و کم بودن راندمان کاری) تا موارد دیگه، چشم و هم چشمی نکردن در تجمل گرایی (مخصوصاً قشر متوسط)، مصرف گرا نبودن................ تازه اینا مال مردمه دولتی که بدونه با پول نفت کجا سرمایه گذاری کنه، شایسته سالار باشه، اقتصاد خام فروش نداشته باشه، رانت خواران جایی نداشته باشند، فقط منافع ملی برای لابی گران مسئله باشه نه منافع شخصی و حزبی آمریکا هیچ غلطی نمی تونه بکنه اما تا زمانی که ما همه اینها را داشته باشیم آمریکا حسابی می تونه بترکونه
من هم چون می خواهم جهان اولی بودن رو فریاد بزنم آزادانه نظر خودم رو نسبت به تفکر شما می گم: جسارتا حیف هست جنابعالی موقع اظهار نظر کردن این قدر فسفر می سوزونید، فکر نکنید بهتر هست.
بايد حواسمون باشه كوچه كوچه شهراي ايران به اسم شهدا ثبت شده شهدايي كه هر كدوم عزيز يه خونواده بودند وقرباني جهانخواراني مثل آمريكا و صهيونيستها شدند ....آيا رواست كسي مثل نوه امام خميني ،پرچم دار مبارزه با استكبار جهاني ،اينطور آب به اسياب دشمنان ايران بريزدو خون به دل رهبر مظلوممان وخانواده هاي شهدا كند؟!!!!!!!!
بله . هر کی باید نظرش رو بگه ونظر من نه اینکه خدای ناکرده توهین کرده باشم به حاج مهدی نه ، ولی وجدانا هر کی این پست رو نوشته آدم بیشعوری بوده . حیف اون کیبوردی که دست تو خورده بهش و حیف اون کامپیوتری که برق اومده توش وتو با اون نوشتی . خوب اینم نظر ما . بله همه باید در نظر دادن واقعا آزاد باشیم.
این فقط نظر نیست اون هم از طرف کسی که نسبت با امام داره و باید راهرو راه امام باشه یعنی امام نتوانسته فرهنگ اسلامی و انقلابی را در بین اعضای خانواده خودش تبییت کند از غریبه ها چه انتظار حداقل خودش را از امام جدا کرده و اعلام کند که دیگر هیچ نسبتی با امام و علاقه ایی به نظریات امام ندارد
اگر این نظر را کنار آن خاطره دروغین و موهن بگذاریم کنار عکس دخترش بگذاریم کنار سوابقش بگذاریم دیگر آزادی بیان اسمش نیس کار کردن بر علیه نظام است کار کردن بر ای دشمنان است و سوار کشتی دشمن شدن است اونم وقتی کشتی نوح درش بازه همین آزادی بیان که در آمریکا بود و آن کمارگردان فیلم را ساخت بر ضد نبی ام الان که همان بیچاره مسلمان شده و توبه کرده آمریکا پوشش خبری دارد آزادی بیان که شما ادعا می کنید در ایران برای کسی است که مخالف ایران حرف بزند در آمریکا هم برای کسی است که مخالف ایران حرف بزند .... این طور نیست
متاسفم برای خودم و تمامی مردم ایران, ما به بازیچه بودن عادت کردیم.مرگ بر غرب و شعارهای اینچنینی و تبعاتش ,(بیکاری , گرانی, تحریم, فقر,محرومیت از تحصیل, کودکان کار, زنان سرپرست,روسپی گری فقر,طلاق و...) سهم ماست. تحصیلات و خرجهای آنچنانی در همان کشورهای غربی سهم ایشان.حالا نشستیم وبه خاطر حرفهای مفتی که از سر شکم سیری است به جون هم افتادیم.که چی؟حق نفت سر سفره 5درصد ار کل مردم ایرانه. مهم نیس شما به هم بپرید سرتون بند شه.خوبه.اونا هرکاری دوس دارند میکنند.دروغ و ریا و تزویر و چپاول و.... هم لقمه های چرب واسه اونا داره و تفرقه واسه ما.مهم یس لیاقتمون همینه.شما به دعواتون برسید.اینها میدونند چکار کنند!
سلام آیا تا بحال از خودت پرسیده ای چرا پس از واقعه غدیر لعن بر حضرت امیر المومنین علی (علیه السلام ) شروع و روز به روز بیشتر شد ؟ چرا کار به آنجا رسید که جگر گوشه حضرت رسول (صلوات الله علیه ) ؛ آن ام ابیها ؛ حضرت زهرا (سلام الله علیها )در کوچه های مدینه کتک خورد و نهایتا شهید شد؟ کار از همین بی حرمتی ها شروع شد امام خمینی (که رحمت و دورود و سلام بی پایان خدا بر روح پاک و مطهرش باد ) اولا مظهر اقتدار و افتخار ایران و ایرانی است و دوما نماد یک مسلمان کامل ، یک شیعه واقعی امام علی ، یک پیرو واقعی امام حسین ، یک عاشق درست و حسابی مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه ) بود اظهار نظر در خصوص آن امام عزیز آنهم به این صورت واقعا جای تاسف و گریه دارد اگر دشمنان اسلام و دوستان اسراییل و امریکا این حرفها و این صحبتها را بکنند آنقدر سهمگین و غمبار نیست که آشنایی منتسب به حضرتشان که مصاحبت با امام را درک کرده اند اینگونه می گویند آقا و خانم مسلمان نما ادعایی نداریم ولی همین قدر بدانید که هستند عاشقان آن امام و دوستداران مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) که به آنی ، دهان یاوه گویان را با خاک پر خواهند کرد و سینه هاشان آماده است برای تیرهایی که در روز عاشورا رها شده و هنوز جایگاهی برای آرام شدن نیافته اند ...... من مانده ام بیگانگان دهانشان مهر شد آیا ماباید زبانشان شویم ...........؟ الهم عجل لولیک الفرج
جناب رضا بس است تورا خدا فقط از دین مایه نذار چون با نام دین هم تهمت می زنی وهم توهین می کنی افراد همچون شمایند که امروزه با بی دینی تمام ترویج دین می کنند ومردم زده شده اند از اسلام گریزانند از معصومین...بخدا اگر امثال شماها نبوده ونباشند هرگز نه به پیامبر ونه به امامان معصوم توهین نمیشه وشما برای نامی ونانی با چاپلوسی تمام هرچه می خواهین می کنین دیدیم منتظران امام زمان در 8سال چگونه مملکت را ویران کردند
تو یکی حقت بود که بعثی ها همه کاره خانه و خانوادت بشن تنها جنگی که یه وجب از خاک ایران کم نشد همین جنگ هشت ساله بود.جوری حرف نزن انگار ما خودمون جنگو شروع کردیم.یه ذره شعور و احترام هم خوب چیزیه.حیف اون جوانها که جونشونو در کف دستشون گرفتن اون وقت تو ...واقعا که.
منظورت از 8 سال کرومه 8 ساله احمدی نژاد یا دفاع مقدس؟ حرفت ابهام داره البته فرقی نمیکنه منظورت هرچی که باشه از حرف زدنت معلومه یه آدم کند ذهنی یه آدم نمک نشناس بی لیاقت گریز از دینتو گردن دیگران ننداز
خاین بی سرو پا مگه آقا رضا چى گفت که تو توهین قلمداد کردی عجیبتر اینه که امثال تو میخواهید حال و حاضر را تحریف کند مردم در جنگ یک پلید دست نشانده آمریکا کشور ما را ویران کرد و منتظران امام زمان از این کشور دفاع کردند تا امثال تو با راحتی پای اینترنت بنشینید و به آن مردان خدا توهین کنید شما کسانی هستید که خیانت را فریاد میزنید
بابا بدبخت منظورش 8 سال منحوس دولت گل و بلبلتان بود چرا واقعاً این افراد مثل افراد نامتعادل روحی جواب می دن راست میگه همش از غدیر و حوادث تاریخی اسلامی برای آسمان ریسان بافتن استفاده می کنید بسه دیگه اصلاً ممدحسین و امثال شماها کی هستید که به خودتون اجازه میدید دیگران خائن بنامید خوب یکی دیگه هم میاد شمارو خائن صدا می زنه اصلاً عقل شما ملاک نیست
من واقعا متاسفم واسه ملت ایران ما هر چی سرمون میاد حقمونه یکی دیگه هر کار میخواد میکنه و هر چی به ذهنش میرسه بیان میکنه و چون از حضراته کسی کاری بهش نداره بعد بخاطر حرفها و نظرات اون ماها به جون هم می افتیم و هزار حرف و توهین نثار هم میکنیم مردم ایران دشمن نمیخوان که خودشون واسه هم دشمن هستن
تقولون ما لا تفعلون چیزی می گید که خودتون انجام نمی دید؟ از دین مایه نذاشت اخبار تاریخی را مرور کرد. تهمت؟ کدام جملشون تهمت بود؟ شما تهمت زدی که به آقا رضا گفتی از دین مایه می ذاره و امثال ایشون ... این حرف شما تهمت است. یعنی کشیش آمریکایی هم که به قرآن اهانت می کنه تقصیر ایشون هست؟ فیلم های ضد اسلامی هم همین طور؟ نکنه آقا رضا شیطان هستند و خودشون خبر ندارن؟بازم که تهمت زدی برای نان و ... متاسفم جوابت اینه: تقولون ما لا تفعلون چیزی می گید که خودتون انجام نمی دید؟ تمام بدی هایی که به آقا رضا نسبت دادی رو خودت تو این چند خط مرتکب شدی
جملاتت دیگه خیلی کلیشه ای شدن اصلا جنابعالی از دین چیزی سر در میاری؟ در مورد معصومین علیهم السلام چطور؟ آیا به نظر شما در اهانت به امیرالمومنین و شکستن درب منزل حضرت زهرا سلام الله علیها و جسارت به سایر معصومین علیهم السلام پیامبر (صلی الله علیه و آله) مقصر نبودند؟!!!! آخه اول ایشون دم از دین و دیانت زدند! خوب فکر کن شاید 1 چیزایی یادت بیاد....
حضرت علی ع فرمودند:نادان اسیرزبان خویش است. این خانم هم با انکارمطالبش این مطلب رو تاییدکرده که یه چیزی گفته بخیال خودش بین رفقای فیسبوکیش بانمک تربشه .امیدوارم دیگه بعدازاین هرحرفی خواست بزنه اول یکم فکر کنه.
پدربزرگ ایشون وقتی به قول خودت امام نام گرفت متعلق به یک جامعه ویک مملکت هستند نه خانواده ،وحق ندارند به ایشان توهین کنند چون یک ملت که نه یک جهان مسلمین مدیون ایشان هستند
خب میتونه آروم یه سر به مرقد امام بزنه و از ته دل با پدر بزرگش نجوا کنه... اما از اونجاییکه ایشون توی یک صفحه اجتماعی که بعیده پدربزرگش توی اون عضویت داشته باشه، مطلب نوشته؛ و از اونجا که دست بر قضا پدر بزرگ ایشون رهبری یک امت رو برعهده داشتند «به همه اون امّت مربوط میشه» عاقل باشیم
اگه بابا بزرگش یه آدم عادی بود که کسی ازش خبر نداشت هر غلطی می خواست بره بکنه اما الان امام بیشتر از اینکه بابا بزرگ ایشون باشه امام دل و پدر همه مردمه پس ایشون هیچ حقی ندارد
شاید تو شناسنامه پدربزرگ ایشون باشند ولی در اصل پدر همه ما بودند و هستند پس به هیچ کس اجازه توهین به پدرمون و افترا بستن به ایشون رو نمیدیم میدونید چه جوانهای نازنینی بخاطر حرفهای همین پدر خون خودشون رو فدای اسلام و ایران کردند.
بابابزگ ایشون رهبر یه جامعه بوده ایشون تو جمع خانوادگیشون که امام صرفا یک پدربزگن هرکاری میخواد بکنه دلیل نداره که از امام به نفع خودش در جامعه استفاده کنه
بابابزگ ایشون رهبر یه جامعه بوده ایشون تو جمع خانوادگیشون که امام صرفا یک پدربزگن هرکاری میخواد بکنه دلیل نداره که از امام به نفع خودش در جامعه استفاده کنه
منتظر بودیم لا اقل دختران امام از جمله خانم زهرا مصطفوی در این قضیه از پدر بزرگوارشون دفاع کنند و مطالب نعیمه اشراقی را سریعا تکذیب کنند اما گویا اون خانم بزرگوار هم به بیماری فراموشی دچار شدند!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
لعنت به نعیمه اشراقی که از رانت نوه امام را داره هر چی دلش می خواد به خانواده شهدا می گه حق نفت می گیره یک عده مردم از خدا بی خبر هم ازش دفاع می کنند این مردم ایران هر بلایی بیاد حقشونه
سلام سید جون این رانتارو کی داده که امثال اینا به نوا رسیدن پس مقصر اونایی هستن که این رانتارو میدادن تا بعضی از اقازاده ها هر چی بخوان بگنو کسی هم نتونه بهشون بگه بالاچشتون ابرویه پس همین الانشم دارن رانت میدنو خواهند داد . /
سید جان، حداقل به احترام نسبت ایشان با امام، از الفاظ بهتری استفاده کنید. کارها و نظرات اشتباه ایشان توجیه نمی شود ولی توهین هم دردی را دوا نمی کند. و خارج از ادب است.
مگه هر کی تو دل امام(ره) بزرگ شده "صلی علی" است؟ امام (ره) خودشون هم در بعضی موارد حساس بودن و واکنش نشون می دادن و براشونم فرقی نداشت که نوه شونه یا غریبه. اینم محض اطلاع شما
شما راست میگی حیف کلمه ارازل.ارازل واسه یکی مثل شماست علی . واسه نعیمه اشراقی ودخترش یه کلمه جانانه هست خودتو نگران نکن میخوای بگم؟4تا حرف داره
ابرودادن بزرگواری میخواد نمیتونی ابرو بدی ابروی مسلمون رونریزاینقدرهیزم زیراتش نذارید غیبت کردن وباابروی مردم بازی کردن از هرگناهی بدتره
واقعا متأسفیم براتون ، این امریکا که میگین اصلی ترین و بزرگترین دشمن ما شیعه ها هستش ما مردم تا آخرین ثانیه عمرمون میگیم <<مرگ بر آمریکا>>
به شما چه كه آزادي بيان افراد رو محدود مي كنين! نوه امام در درجه اول يه انسانه و حق داره آزادي بيان داشته باشه. متاسفم براي همه شما چماقدار ها و قداره بند ها
ازادی بیان بخوره تو سرش این بی حیاییه نه ازادی بیان اریا تو که نمیفهمی هیچی نگو خواهشاامثا ل شماها یه مشت خائنید .... به غیرتتون نمک نشناسا
کثافت اونییه که فرق بین خیانت و آزادی بیان رو نمیفهمه تو هم دیگه از دارو دسته آریایی بیشتر از این ازت انتظار ندارم عزیم دست خودت نیست....
ازادی بیان بخوره تو سرش این بی حیاییه نه ازادی بیان اریا تو که نمیفهمی هیچی نگو خواهشاامثا ل شماها یه مشت خائنید .... به غیرتتون نمک نشناسا
آزادی بیان در جایی بکار میره که به کسی توهین نشه نه که ایشون به نظام ، امام ، خانواده شهدا توهین کنه بعد بگه آزادی بیان بهتره صحبت ها و نظر شخصیشو به امام نسبت نده و بگه نظر خودمه نه امام راحل
آریا واسه چی متاسفی ؟! واسه گشت ارشادی که برای ما سوغات انقلاب مونده یا آزادی نور چشمی ها بدون اینکه کسی بهشون بگه بالای چشمت ابرو هستش . عاقلانه فکر کنید بابا و برادر یه عده امون نرفتن که اسلام آمریکایی بشه مال اینها اون اسلامی که امام آزادانه به مردم هدیه کرد بشه مال ما .
امام میدونست خانواده اش جنبه قدرت ندارن که منع کرد مسئولیت در نظام بگیرن و البته نفوذ افراد بی عقلی مثل اشراقی رو هم اطلاع داشتن ... جام زهر ....
این درسته که ماماباخداوندمعامله کردیم ولی قرارنیست کسانی که خودرامنتسب به امام(ره)می دانندویانمی دانند برخلاف ایشان سخن بگویندالبته شایدجنگ راندیدند ویاازکسانی که درجنگ بودند نپرسیدند که درجنگ برما جه گذشته ولی افسوس ماازکسانی است که بی بصیرتندمن بعنوان کسی که توفیق حضور دردفاع ازکشور وآرمانهای امام راحل راداشتم عرض میکنم اگرجه بهره مادی نبرذیم ولی خداراشاکریم زمانی درکنار کسانی بودیم که سردادندتاسرها بماند /چشم دادند تاچشمهابماند/دست وپادادندتا دستها وپاها بماندویک کلام جان دادندتاجانهابماند.پس بدانید وبدانندمالحظه ای ازآرمانهای خود عقب نخواهیم رفت وبه این عزیز منتسب به امام راحل هم بگویم سعی کن درکلام باادب ونسبت به همه ایثارگران متواضع باشید واین را بایدازامام راحل یادمی گرفتید که نگرفتید .امیدوارم که خداوند همه مارابه راه راست هدایت کندوازراه شهداخارج نکند
بعضی ها انگار این موضوع رو بهانه کردند تا هر توهینی خواستند به خانواده امام بکنند و عقده هاشون از خانواده امام دارن خالی می کنند. مواظب باشید از اون ور بام نیفتید.
من متاسفم برای شما مسول این سایت شماها ازکی تا حالا کاسه داغتر از آش شده اید شما یه چیزایی را شنیدی ویا در تلویزیون دیدی اما خانم اشراقی در دامن امام بزرگ شده مثل شما دقیقا مثل خوارج است که با امام علی به بهانه دفاع از اسلام ولا حکم ....به جنگ پرداختند شماها حزب بادهستید روزی می گفتی هاشمی سردار وحالا جور دیگر نوه امام سید حسن را می کوبید به بهانه دفاع از امامبس است بخدا مردم از این همه دروغ چاپلوسی خسته شده انداما با رویی که شماها دارین ......
اصلا ميدونيد چي داريد ميگيد؟ همه ي نظر ها احساسي و تعصبيه. بهتره گفته ها رو كنكاش كنيد كه ايا اين حرفهاي منتسب به خانم اشراقي واقعا از نظر انساني درست هست يا نه چرا فقط داريد به هم توهين ميكنيد و از دين و ديگران مايه ميذاريد؟
برای این خانم و کسانی که چنین افکاری مانند این خانم دارند از ته دل متاسفم. من که یه آدم عادی ام و این اخبار رو می شنوم ، خیلی آشفته و ناراحت می شم چه برسه به حضرت اقا . من و دوستان و خانوادم می گوییم در همه ی شرایط حامی آرمان های امام و شهدا و رهبر هستیم. در ضمن موضع ما در قبال آمریکا و اسرائیل و انگلیس مشخص است اما وای به منافقین که تشخیص آنها کاری است دشوار ولی خداروشکر با سوتی های که میدهند اگر آدم کمی باهوش و هوشیار باشد متوجه می شود . دوستان مراقب باشید گول این آدم های منافق را نخورید .
چطوریه که نوه امام و فرزند شهید همت باید به فیسبوک دست رسی داشته باشند ما نه ؟ برای اونا خوبه برای ما بد؟ بد اونوقت مشکل ملت اینه که به فلانی توهین شده . به ما که توهین میشه عیبی نداره ؟
پول زیاد وراحتی ورفاه ومقام ومنصب خانواده اشراقی رامنحرف کرد خدایی بود که اینطور آبروشان برودلطفا به زهرا مصطفوی بگید در حمایتشو ن بیانیه بده وفاطمه طباطبایی هم با پسرهاش بره عیادت.
ا خاطرم هست حضرت امام رضوان لله تعالی علیه در مواردی که به اسلام وانقلاب مربوط میشد به نزدیکانشان سختگیر تر بودند .زمانی فرزند ایت الله اقا سیدمصطفی خمینی رحمه الله علیه خطایی مرتکب شدند دستور دادند ایشان را دستگیر ودرصورتی که اسلحه کشیدند به او شلیک کنید. این اتفاق در زمان حیات امام بزرگوار نشان میدهد در بین نوه های محترم ایشان زمینه مخالفت با ارمانهای ان امام راحل وجود داشته است . اما انتظار ملت شهید پرور ایران از نزدیکان خیلی بیشتر از این حرفهاست وارزوی دشمن همین مغایرتهایست که عده ای دامن میزنند . امام راحل فرمودند هرجا اختلاف است انجا شیطان هست. صد سال باید بگذرد تا ماها امام مان را خوب بشناسیم.
این گرد بادها که به غیرت در آمده تسلیم رهبرند که طوفان نمی کنند حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنم بهتره این خانوم حواسش به حرفاش باشه اگه آقا گوشه چشمی اشاره کنند دنیا رو به هم میریزیم
ماهمه پیرو امامیم.ولی قرارنیست نظر منسوبان امام عزیز راکه نظر شخصی شان است به امام نسبت دهیم.مگرامام نفرمودند هرمطلبی که به من منتصب میشود بدون مدرک ویادستخط ویانوارصوتی وتصویری وی باشد سندیت ندارد.پس چرااینقدرشلوغش میکنید؟به خانم اشراقی بگویید رسما عذرخواهی ازملت وخانواده شهدا وساحت امام راحل کند ودیگر اظهارنظر نکند.
سلام اگر روح ا... امام شد وتا انتهای تاریخ ماندگار پشتی بانی مانند جهان سومی های ایران داشت دست ها قطع شد روح ا... امام شد سینها تکه شد مادران بودند هدیه دادند عزیزانی که چند سال با آرزوی دستشان را در پیری بگیرند این فتنه ها همه از یک نفر سرچشمه میگیرد که هم قصد کودتا 88 داشت هم نوشت امام گفت مرگ بر امریکا صحیح نیست هم فرزندان خودش پروندها دارند چه دختر فراریش وچه پسر پرونده قضایی درشتش همه این فتنها در آن لباس پوششی او نهفته است من خانواده شهدا نیستم جزعی از شهدای گمنامم اگر کسی بزرگ شد یادش باشد از نردبان مردم ایران بالا رفته همان نردبانی که خانواده های خودشان ازش فرار میکردن در خانواده امام چند شهید هست الگو من نسل سوم باشه وچه پشتیبانی هس اگه منم از کشورم دفاع کنم فردا خانوم خوشگذران شب گردی همچون اشراقی مسخره ام نمی کند هرچند خودش مسخره ترین است والسلام.
من یه سوال دارم! خاندان مرحوم امام، دخترشون رو دادند به یه خاندان «اصیل» و «ثروتمند» قم به اسم خاندان اشراقی. در حالی که اکثر شهدای جنگ، از طبقه ی مستعضف جامعه بودند. آیا امام حاضر بودند دختر دلبندشان را به یک عمله از طبقه مستعضف بدهند؟ از خاطرات خاندان امام بر می آید که همسر حضرت امام اصرار داشتند که خاندان باید «اصیل» باشد. بنابراین فکر نمیکنم یک نفر از طبقه ی مستضعف میتوانسته با این خاندان جلیل وصلت کند. پس ما باید ریشه را در «خاندان اشراقی» و تربیت آن خاندان ببینیم و نه بیت امام. شهدای جنگ، اکثرا مستضعفین و پابرهنه ها بودند و خاندان اشراقی، یک خاندان درجه یک ثروتمندو ملاک. قضیه ساده است.
من یه سوال دارم! خاندان مرحوم امام، دخترشون رو دادند به یه خاندان «اصیل» و «ثروتمند» قم به اسم خاندان اشراقی. در حالی که اکثر شهدای جنگ، از طبقه ی مستعضف جامعه بودند. آیا امام حاضر بودند دختر دلبندشان را به یک عمله از طبقه مستعضف بدهند؟ از خاطرات خاندان امام بر می آید که همسر حضرت امام اصرار داشتند که خاندان باید «اصیل» باشد. بنابراین فکر نمیکنم یک نفر از طبقه ی مستضعف میتوانسته با این خاندان جلیل وصلت کند. پس ما باید ریشه را در «خاندان اشراقی» و تربیت آن خاندان ببینیم و نه بیت امام. شهدای جنگ، اکثرا مستضعفین و پابرهنه ها بودند و خاندان اشراقی، یک خاندان درجه یک ثروتمندو ملاک. قضیه ساده است.
دوستان ازهراتفاقی انتقاد بکنید ولی یادتون باشه هم امام (ره) و هم مقام معظم رهبری همیشه تاکید میکنند به وحدت ما ملت.بخدا خوب نیست اون لحنهای بد رو در مورد همدیگه به کار ببرید.مثلا ما اهل یه کشوریم و مسلمان وبه گفته امام خامنه ای وحدت مسلمین مهمترین مسئله و وظیفه ماهاست.
اتفاقا این نعیمه ی سرتا پا گریمه که با ربط دادن عقاید خرابش به امام میخواد عقاید مسمومش رو به ماها تحمیل کنه.فقط اینو بدون که هر کنشی ,یک واکنشی داره و ما وانمیستیم که یکی که خودشو پشت امام و نسبت خوانوادگی با ایشون قایم کرده با طرز حرف زدنش بیاد توو گوشمون بزنه و قلب امام دوست ها و امام شناس ها رو به درد بیاره.
بل الانسان علی نفسه بصيرة و لو القی معاذيره! ما فرزندان و نوه هاي واقعي اماميم كه به راه و حرفش معتقديم گرچه بهش منسوب نيستيم. خدا لعنت كنه اونايي رو كه ملت ايران رو كه سرمايه اي جز دين و اتحاد نداره اينجوري جون هم انداخته. اين ها تيرهايي هست كه از كمان فتنه 88 رها شده و حالا اصابت ميكنه و تا ما بيدار نشيم و سپر نگيريم باز هم بيش از اين به قلب انقلاب خواهد نشست...
سلام به همگی. مطالب تک تک شما عزیزان رو خوندم بیایید یه کم عاقلانه و مدبرانه فکر کنیم. بهتر نیست به جای بهونه دادن به دست دشمنان همیشه در حال کمین و فرصت طلب این قدر دامن به مسائل حاشیه ای نزنیم؟! این خانم اگه چیزی رو گفته که نمی بایست می گفت،! شاید تصورات ذهنی خودش بوده !! شاید دوست داشته یه خورده اینجوری مطرح بشه ! به هر دلیل گفت! آب ریخته شده رو نمی شه جمع کرد. عزیزان ! بیایید به جای به جون هم افتادن بار دیگه سدی بشیم و مشت محکمی توی دهن دشمنان. یا به قول امام راحل : "مبادا بگذاریم که این انقلاب به دست نامحرمان بیفتد."! از خدا می خواهیم که : اعوذبالله من شر نفسی. اهدنا الصراط المستقیم.
رهسپاریم از ولایت تا شهادت ... این طور نیست که هرکسی به خودش اجازه بده هر حرف لغوی رو به زبان بیاره مخصوصا چهرهای سرشناس و منتسبین به بزرگان اگر این موضع گیری ها نباشه این اعتراض ها نباشه که باید گفت امت حزب الله فداییان رهبر مردن! اگر قرار بود اینطور فکر کنیم که هر کسی هر نظری داره بگه و عمل کنه که امام راحل این همه خون دل نمی خوردن اگر ایشان هم مثل شما فکر می کردن که الان واویلا بود ساده اندیشی و ساده لوحی سم بزرگی برای اسلام و انقلاب خواهد بود
آی نعیمه تو خواهرت ودخترت که به اندازه کافی از لحاظ حجاب آزادید دیگه چی میخوای اگه خیلی هوای ایران برات سنگین برو توی همون تورنتوت زندگی کن که اگه نصف شب خواستی رفت وآمدی توی شهرش داشته باشی با مردای اونجا هیچ فرقی نداشته باشی
تاریخ تکرار میشود. در جنگ نهروان هم حجر در جبهه ی حضرت علی بود و فرزندش در مقابل او و اعتقادات پدرش ,یعنی در جبهه ی خوارج. چشم امام روشن با این نوه و نبیره ای که به اسم او اعتقادت خراب خود را میخواهند ترویج دهند... خدایا ظهور مهدی عزیزیم رو نزدیک کن...
يادمه يه بار مادرهمين خانم ،يعني دختر امام ميگفت: حضرت امام اجازه نمي دادند ما در جمع مردان حاضر بشيم مگر اينكه ضرورت ايجاب ميكرد ....وحالا اينا با اين سر وضع آن هم در يك فضاي بين المللي .....واقعا شرم آوره ........
اشین نوه امام بود بهتر از اوشون (نعیمه) بود خدا داستان پسر حضرت نوح را تو قرآن برای ما مثال زد اینم یه داستان از جنس دخترش خدا جواب داده: انه لیس من اهلک انه عمل غیر صالح (او از اهل تو نیست او عملی ناصالح است) اگه هدایت میشه خدا هدایتش کنه اگه هم نمیشه . . .
سلام . فقط خواستم بگم هرکس که با امام نسبت سببی یا نسبی داره که معصوم نیست زمان پیامبر هم خیلی ها با پیامبر نسبت داشتن (همسرش آیشه ) اصحاب جون جونیش (عمر . عثمان . طلحه . زبیر . ابوبکر و... ) ولی بعد از پیامبر جهنم رو شش دونگ خریدن طوری که جا برا مون نزاشتن ....بگو خب
این که ایشون هر چی میخوا در باره پدربزرگجونشون میگن به من ربطی نداره ولی تحریف سخنان آن سفر کرده که در بین ما نیست تا صحت مطلب رو تکذیب کنه رو خالی از اشکال نمیدونم و هر کس حتی احمد خمینی (رحمت الله) هم باشه! باید با ایشون برخورد بشه نظر اکید امام هم این بود که سخنانی که در کتبشون اومده یا صوت یا فیلم پخش شده ایشون ار صدا و سیما موجوده، منتصب به ایشون هستند حالا کمیته نشر باشه یا نباشه چندان تفاوتی نمیکنه چون واکنشی اصولا نشون نمیده من با هر چی مخالف باشم،بیشتر مربوط به عملکرد دولتی هاست گرنه اصول جمهوری اسلامی باید قاطعانه دنبال بشن
خدا لعنت کند نعیمه اشراقی و امثال او را که نه خدا می شناسند نه پیامبر نه امام و نه ولایت فقیه ونه به خون شهدا ارزش قائلند و نه عتقاد و ایمانی دارند . به خاطر زندگی چند روز دنیا اب در اسیاب دشمن شیطان بزرک امریکا می ریزند و دست ذلت و خواری بسوی انها دراز می کنند و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال می برند
واقعا متاسفم كه زمان جنگ فقط گوشت دم توپ مي خواستيد هيچ مقامي تو هيچ كشور حتي لائيك هم همچين توهيني به خانواده كشته هاي جنگ نميكنن واقعا تهوع اوره اين خانم بايد خجالت بكشه كه اينقدر بي تربيته در ضمن با اين كارش ابروي امام هم كه برا خيليا عزيزه برده بايد بنياد شهيد پيگيري كنه
سلام، یک توطئه همه جانبه داره شکل می گیره از مذاکرات 5+1 گرفته تا خاطرات آقای هاشمی (خواب های آقای هاشمی) در مورد رابطه با آمریکا، شکستن شخصیت امام همزمان با جنجال حمله به سوریه (تنها بولوف نظامی رییس جمهور آمریکا در تاریخ این کشور با این شدت) و فروکش کردن ناگهانی آن همزمان با آن چیزی که رییس جمهور آن را دیپلماسی (در اصل سناریوی) فعال می نامد و برای اولین بار اعلام موضع رسمی بی سابقه رییس جمهور آریکا نه در یک مصاحبه ساده بلکه در تریبون بزرگترین نهاد رسمی دنیا یعنی سازمان ملل که ما به دنبال براندازی حکومت ایران نیستیم چیزی که قبلا حتی در یک مصاحبه نیز توسط رییسان جمهور آمریکا نیز نیامده است که احتمالا فقط و فقط بر می گردد به دیپلماسی فعال دولت جدید در همین فرصت کوتاه وبه دنبالش احتمالا بازگشایی کنسولگری و سفارت آمریکا (لانه جاسوسی کل دنیا برزیل، فرانسه، آلمان و... (منبع اسنودن)) فقط تنها مشکلی که سر راه این توطئه است امام است که در وصیت نامه خود که خود میدانسته که بعد از مرگش می تواند سند قرار گیرد و طوری نوشته که نتوان به هر خواسته پلیدی تفسیر نمود، نام تنها کشور و گروهی را که به عنوان دشمنان اسلام و انقلاب و ایران آنهم در راس امور می برد آمریکا و صهیونیست است و نحوه صحت سنجی نسبت روا و ناروا به خود را بعد از مرگش در همان وصیت نامه 2 نسخه ای لاک و مهر شده (1 نسخه آستان قدس رضوی 2- مجلس شورای اسلامی آن زمان) بیان می کند حتما به فکر این روزها بوده چون امامی است که فروپاشی شوروی و بپاخیزی اعراب را علیه حکومتهای مستبد از چندین سال پیش پیش بینی نموده است و حتما به این جمع بندی نهایی و قطعی رسیده است که آن را در وصیت نامه خویش مکتوب می کند، پس جریان توطئه ساماندهی شده داخلی و خارجی برای مقاصد شوم خود شخصیت امام را در ذهن مردم یا باید بشکند یا تحریف نماید و یا تاریخ مصرف گذشته نشان دهد. نتیجه این توطئه با منشاء انگلیسی می خواهد از بین رفتن و سست شدن عقاید جوانان ما را نسبت به انقلاب و سپس اسلام و در نهایت خدا سست نماید تا سلطه خود را بر ایران همانند جهان گسترش دهد.(مثل عراق با یک میلیون کشته از زمان حمله آمریکا برای سقوط دیکتاتور صدام در جنگ و حوادث تروریستی از مردم بی دفاع و بی گناه عراق، افغانستان، بحرین، مصر، تونس، لیبی، ترکیه، عربستان، سوریه، کشورهای آفریقایی، اروپایی، آمریکای لاتین، کره شمالی، کره جنوبی، ژاپن هر کدام با یک ترفند و نقشه و نیرنگ برای افزایش نا امنی در جهان و سلطه بر آنها با کمک آمریکا. ما با ید حواسمان باشد که اتحاد مردمی علیه این توطئه را از دست ندهیم وگرنه توطئه پیروز است و بعد از آن هر ظلمی بخواهد به ما می کند. با تشکر
بنام الله/// نگران این رفتارهای منتسبان امام نباشید خون اینان از فرزندان حضرت عیوب یا دختران لوط یا فرزند نوح نبی یاجعفر کذاب فرزند امام هادی که رنگینتر نیست
آزادی بیان در جایی درست است که به کسی توهین نشود خانم اشراقی اگر تصمیم به بیان آزاد داشتن نباید به نظام ، امام ، خانواده شهدا توهینی میکردند . نباید از نسبت خود به امام سوءاستفاده می کردند باید نظرات خود را جدا از دیدگاه امام میگفتند نه با نام خاطره ای از امام ، ایشان تنها قصد ضربه زدن به امام و نظام مقدس ما را داشتند . مطمئن باشید این خانم ضربه ی این صحبتهایشان را خواهد خورد ملت ما ساکت ننشسته اند که هر کس هرچه خواست بگوید .
به نعیمه خانوم بگین همونهایی که امام را تاپای جون حمایت کردند بچه هاشون رو جوری تربیت کردند که تااخرین نفس واخرین قطره خونشون به رهبر وانقلاب وفادار می مونند ونمیگذارند تو وامثال توهر اراجیفی که میخواین بگین
این خانوم از نظر روانشناسی اگه تحلیل بشه عجیب خودشیفتگی داره. این مانکنای خارجی یا این دخترای شایسته اینقدر عکس تو اینترنت نذاشته اند که این زهرا خانم عکس داره.آدم اینقدر بیجنبه اه اه اه.ایکاش امام الان زنده بود حسابی دلم هواشو کرده. خدا خودش کمکمون کنه.
یاد اون مطلب تاریخ دان شبکه افتادم میگفت در مورد هیچ حاکمی نمیشه نظر داد تا صد سال از حکومت نگذره اینهمه طرفداری بی جهت برای چیه شما از کجا میدونید حق با کیه انقدر سرسخت هستید اونا که نزدیکانشون هستند بهتر میفهمند یا تویی که از پشت تلوزیون نشستی همتون زمانی میفهمید که به حال الانتون میخندید زیاد دلگیر نشین حقیقت تلخه باید ادم واقع بین باشه و نظرات خوب وبد رو بشنوه بعد طرفداری کنه همین هیچ نظزی به کسی یا طرفداری شخصی نمیکنم
ایا تنها مشکل ما فقط حرفهای این خانوم هستش یعنی ما مشکل دیگه نداریم که در باره اش گفتگو کنیم مثلا همین لغت فارسی البته درستش پارسی 80% لغت ما عربی هست هی ما میگیم خلیج فارس چرا خلیج فارس مگه نمیتونیم بگیم دریای پارس یا (پارسا درایا) که درستش همینه کلمه خلیج کلمه عربی هست فارس هم اعراب به جای پارس تلفظ میکنن چرا در این باره هیچ کسی بحس ودعوا نمیکنه ایا مشکل ماها فقط این خانم هست ... برید بگردید مشکلات مردم رو حل کنید نشستید ور و ور دعوا سر این خانم این خانم تا قبل این مساله کی میشناخت اومد این حرف رو زد که خودش رو به مردم معرفی کنه وگر نه هیچی بارش نیست
نمی دونم این آزادی بیان چیه که هر کی از جاش پا میشه مدافعشه.هر جور هم که خواست تفسیرش میکنه.خطاب به جناب حاج مهدی بگم یه آزادی بیان داریم که این آمریکا ونوچه هاش اختراعش کردن برای ملعبه دست کردن ملتها.یه آزادی بیان هم داریم که 14 قرن قبل امام حسین فریادش زد که هیهات من الذله.میمیرم اما ذلت وخواری نمی پذیرم.(به تعبیر من)اجازه نمیدهم هر کی هر غلطی خواست بکنه.اعتقادات منو مسخره کنه.حالا شما دوس داری آزادی بیان رو به نحو آمریکایی تفسیر کنی لم بده وبشین بنویس نظرشو گفته.اصلا هر کی به خانوادتم توهین کرد بگو نظرشو گفته.امام پدر ماست وشهدا ارزش ما....
کاش سنم میرسید زمان امام بودم کنارشون بودم فقط یک بار دست امام رو میبوسیدم حیف که این خانوم قدر پدربزرگ بزرگوارشونو نمیدونن الان که امام خامنه ای هستند کاش میتونستم یه بار دست ایشونو ببوسم از حرفاشون مهظرشون فیض ببرم اما بازم نمیشه اما امام خامنه ای جانم را فدای شما و وطنم و ناموسم میکنم و میگویم ای رهبر آزاده آماده ام آماده
هميشه فكر ميكردم چرا اكثر مادرهاي جامعه ما چادرهاشون رو با دندون ميگيرن در مواقع اضطراري كه از دست هاشون نمي تونن استفاده كنن..!! به نظرم اونا از اعتقاداتشون از حجابشون از آرمانهايي كه براش انقلاب كردند دارن با چنگ و دندون ازش دفاع ميكنن... حالا اين خانوم با اين وضعيت ظاهريش جاي تاسف داره... به فاصله كمي بعد از انقلاب جنگ رو بهمون تحميل كردند و كلي شهيد در راه حفظ خاك و جان هموطنان داديم شهيدان رفتند كه ما زنده بمونيم به نظر شما دوستان، وقتي شخصي جون شمارو نجات ميده اونم هم با از دست دادن جون خودش.... شما در قبال اين فداكاري چه كاري انجام ميدين؟ غير از اينه كه تا آخر عمر مديون اين فداكاري و گذشت و ايثار هستيد و سعي در جبران داريد؟ حالا قضاوت كنيد مگه شهيدان از ما چه انتظار بزرگي داشتند كه از انجام اون عاجزيم....؟!!! آيا حداقل كاري كه ميتونيم انجام بديم اين نيست كه دستاورد هاي انقلابمون رو حفظ كنيم و نگذاريم كشورهاي استعمارگر اين دستاوردهارو ازمون بگيرن چرا فكر ميكنيد مصالحه با آمريكا به صلاح كشور ايرانه... عاشق چشم و ابروي ما هستند... نه اون ها فقط به فكر منافع خودشون هستند نه ما.... و براي رسيدن به مقاصد پليدشون از هيچ توطئه اي فروگذار نميكنن... كاش كمي وقت بگذاريم و در مورد اين مسائل فكر كنيم...
سلام علیکم گفتم منم نظرم رو بگم ...دوستان مطلق گرا نباشیم یعنی هرکی با امام ارتباط داره که خود امام نمی شههر کس بخواد هر حرفی بزنه و هر فعلی رو که خواست رو انجام بده و بعد بگه امام و مردم باور کنن این اشتباه است که هر کس حرفی زد ما قبول کنیم.و بعدم خانم اشراقی یا هرکسی حق این رو ندارن بدون علم حرفی بزنن و بخوان خودشونو معروف کنن این اشتباه و اشتباهی بس بزرگ کشورم الحمدالله آزاده
خدایا ! به همه ما ایمان بده بخاطر رضایت قلبی پیامبر ، حفظ حرمت فاطمه الزهراء ، با تدبیر امام علی (ع) ، حلم الحسنی و جهاد الحسینی همه ما امروز یک خدمت بی شبهه برای خلق خدا انجام دهیم تا خدا از ما راضی باشد . آمین .

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات