شناسه خبر : 54381
92/9/5 - 15:02 - 2013-11-26 14:02:17
تمامی آثار رهبر انقلاب بر روی اینترنت

تمامی آثار رهبر انقلاب بر روی اینترنت

انتشارات انقلاب اسلامی، وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر فرزانه انقلاب، به دلیل گرانی کاغذ و برای دسترسی آسان مخاطبان، کتاب‌هایش را به رایگان روی اینترنت قرار داد.
 
به گزارش فرهنگ نیوز ، این مؤسسه انتشاراتی با ارسال اطلاعیه‌ای، ضمن اعلام این خبر، برخی توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره مطالعه و کتابخوانی را منتشر کرده است که متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:
 
بنام آنکه جان را حکمت آموخت
 
یکی از توصیه‌های مکرّر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی به تمامی ملّت ایران و مخصوصاً به جوانان، مطالعه‌ کتب مفید و سودمند بوده است. ایشان بارها در بیاناتی که در موضوعات مختلف سیاسی، عقیدتی و تاریخی ایراد شده علاوه بر سفارش به مطالعه، خود نیز به کتب مختلف اشاره و جوانان را به استفاده از آنها ترغیب و تشویق کرده‌اند.
 
کافی است برخی عبارات معظّمٌ‌له بازخوانی شود از جمله:
 
کتاب خوب یکی از ابزارهای کمال بشری است.
 
کسی که با این دنیای زیبا و زندگی‌بخش ـ دنیای کتاب ـ ارتباط ندارد، بی‌شک از مهم‌ترین دستآورد انسانی و نیز از بیشترین معارف الهی و بشری محروم است.
 
مردم باید به کتابخوانی عادت کنند.
 
بیایید کاری کنید که مردم، کتابخوان شوند.
 
این عبارات تنها بخش بسیار کوچکی از توصیه‌های مکرّر ایشان در موضوع کتاب و کتابخوانی است.
 
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار معظّمٌ‌له که انتشار آثار گوناگون ایشان را بر عهده دارد، در طول سال‌های اخیر کتب متعددی از گزیده‌ی بیانات موضوعی، مجموعه بیانات موضوعی، آثار مرتبط با جلسات و محافل ادبی تشکیل شده در حضور معظّمٌ‌له و ... را تدوین و منتشر کرده که این آثار مورد استقبال جامعه‌ی فرهنگی و کتابخوان جامعه قرار گرفته است.
 
اینک و مقارن با ایام هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی، انتشارات انقلاب اسلامی با توجه به مشکلات موجود در وضع نشر و توزیع کتاب و خصوصاً گرانی کاغذ که تا حدودی ناشی از آثار تحریم‌های ناعادلانه‌ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران است و با هدف دسترسی آسان ملّت شریف ایران به آثار منتشره‌ی این انتشارات، به تدریج تمامی این آثار را به صورت پی دی اف و رایگان در پایگاه اطلاع‌رسانی کتب تخصصی انتشارات انقلاب اسلامی به آدرس  WWW.BOOK-KHAMENEI.IR در اختیار عموم مخاطبان و علاقمندان قرار می‌دهد.
 
امید که این اقدام باعث تشویق دیگر ناشران متعهد شده و کتب مفید و سودمند منتشره توسط آنان نیز به سهولت در اختیار علاقمندان قرار گیرد.
 
انشاالله


دیدگاه ها

لبیک یا خامنه ای دستمریزاد به این بصیرت ، زمان سنجی و درایت شما الحق و الانصاف که مصداق فرمایش معظم له هستید که فرمودند : افسر جنگ نرم باشید . اشکالی نداشته باشه ما هم بر روی سایت بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و سایت های رسمی و عمومی این کتابها رو قرار بدیم گرچه اینقدر مطالب آقا نیکو و احسن و به تمام معنا مصداق فرمایشات ائمه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین است که هر قیمتی برای اون بپردازیم کمه . التماس دعا
سلام علیکم انشاالله خداوند متعال در دنیا کربلا ودر اخرت همنشینیه ائمه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین را به تمام مخلصان خدمت گزار وبی ریا چون شما عطا کند حرکت به موقع وعالی بود.صلوات
یامبر با وحی الهی از توطئه منافقین آگاه شد و دانست که مسجد ضرار به منظور ایجاد تفرقه میان مسلمانان ساخته شده است. بنابراین دستور داد مسجد ضرار را با خاک یکسان کنند و تیرهای چوبی‌اش را بسوزانند و به زباله‌دانی تبدیل کنند. به این ترتیب پایگاه منافقان نابود شد. این محل اینها که مسجد هم نیست و خانقاه است.خراب کنید این خانقاه بیدخت را که نقش مسجد ضرار را بین مسلمین و مردم شریف و ولایتمدار گناباد بازی میکند.قبل این که دیر شود ریشه رو بزنید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات