شناسه خبر : 62597
92/11/14 - 10:16 - 2014-2-3 09:16:33
آغاز توزیع سبد کالا در کشور؛

کاریکاتور/نحوه توزیع سبدکالا

فرهنگ نیوز: سامانه های اعلام فهرست خانوارهایی که مشمول سبد کالا می شوند در روزهای اخیر حاشیه هایی را به همراه داشته است. عدم مشمول بودن برخی خانوارها با وجود وضع معیشتی نامناسب به یکی از موضوعات بحث برانگیز رسانه ها تبدیل شده است.دیدگاه ها

سلام نکته مهم در ارائه سبد کالا اینه که دولت می خواد با این کار عموم مردم که از این دریافتی محروم شدند به نظام بدبین کنه و در راهپیمایی 22 بهمن بیرون نیان و مرگ بر آمریکا نگن تا از اون طرف به اینا فشار نیاد! مطمئن باشید علتش همینه و بعد از 22 بهمن به همه سبد کالا رو میدن اگه اینطور نشد!
اینا همش سیاست های هاشمی رفسنجانی هست که با محره های سیاسی خودش همین دولت و... که میخوان تیشه به ریشه انقلاب و مردم بزنن تا به اهداف خودش برسه و بس. میخوان همه رو به این نظام بدبین کنن میخوان دست آمریکا و اسراییل رو در کشور عزیزمون باز کنن و به خاک سیاه بنشوننمون.
انتخاب با شماست :1- سبد کالا به قیمت جان 2- جانتان 3- تدبیر و امید به سبد کالا با جان روحححححححححححانی مچکریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دونم این چه تدبیری که پیر زون وپیر مجبور اند تو این سرما برای گرفتن سبدشون ساعت ها تو صف بمونند.یعنی واقعا بهتر از این نمیشد دولت تدبیر به مردم امید بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردیم از این همه تدبیر و کارشناسی کاربلدان ! علاوه بر اون لیست طویل و دراز در نظر گرفته نشده ( روستائیان - کارگرای زیر سقف حقوق و افراد مستحق فروان دیگر ) بنده هم از قلم تدبیرگران افتادم !
عادت کردیم از هرکی بدی میکنه تشکر کنیم. یکیم که میخواد یه کاری برامون انجام بده همش غرررر بزنیم وایراد بگیریم هرچی به سرمون میارن حقمونه و از فرهنگ بی خود خودمونه
قابل پیش بینی بود که مردم روز اول تجمع کنن. مثل صف خودپردازا موقع ریختن یارانه. باید فکری برای این میکردن. یا مردم رو تقسیم بندی میکردن که یهو همه با هم هجوم نبرن به فروشگاها که صحنه زشتی ایجاد کنن. چی بگم که خیلیا نیازمند نبودنو گرفتن. خیلیا هم نیازمند بودنو نگرفتن.
به نظر من که پشت این سبد کالا ، یه چیزی حتما حتما گیر بعضی از آقایون میاد که پول نقد ندادن و آرامش نداشته مردم رو اینجوری بهم ریختن!!! آخه کی باور میکنه پشت وارد کردن این همه برنج خارجی توی کیسه های 10 کیلویی چیزی توی جیب بعضی ها نره!!!
روحانی مچچچچچچچککککککررررررررییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو شهر ساوه که ما زندگی میکنیم 4 نفر تا اونجا که من خبر دارم زیر دست و پا موندن و سکته کردند و اینها (یعنی مردن ها) متاسفانه یکیشون خانم باردار بوده البته کاری ندارم چرا زن باردار و خانم های پیر و بیماران قلبی رفتن تو صف ولی میشه اقایون توضیح بدن چرا بجای این واریز نقدی نداشتند؟!!!! واقعا این تدبیره؟؟؟؟؟

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات