شناسه خبر : 6465
91/6/29 - 10:55 - 2012-9-19 10:55:14
"ندا جناب" مجری تلویزیون من وتو کیست؟

"ندا جناب" مجری تلویزیون من وتو کیست؟

مجریان تلویزیونی به عنوان چهره های جنجالی در میان مخاطبان خود مطرح بوده اند،بی شک عملکرد و رفتار آنان نیز بواسطه حضور در رسانه زیر ذره بین بوده و با کوچک ترین لغزشی در آن به مراتب سریعتر از دیگر اخبار رسانه ای می شود.

به گزارش فرهنگ به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سایت ماهستیم تاکنون بیوگرافی بسیاری از چهره های تلویزیونی و سیاسی را تهیه و منتشر نموده که در برخی موارد از این مطالب در دیگر سایت ها و حتی نشریات داخلی استفاده شده است؛ از میان رسانه های ماهواره ای مسلما شبکه های اینترتایمنت (سرگرمی و ...) مخاطبان بیشتری به خود اختصاص داده اند، اما آنچه که در چند سال اخیر یکی از شبکه های ماهواره ای «من وتو» را مورد توجه قرار داده عملکرد ضعیف رسانه های سنتی ماهواره بوده است که از این میان می توان به تلویزیون «حمید شب خیز» که به علت ورشکستگی مالی برنامه از لحاظ کیفی افت شدیدی داشته اشاره کرد و یا تلویزیون «علیرضا امیرقاسمی» ...

 

تلویزیون من وتو با وجود سرمایه گذاری های دولتی انگلیس و نمایش چهره های جدید توانسته گوی سبقت را از دیگر شبکه های ماهواره ی برباید،این شبکه که در مجموع مخلوطی از شبکه های اینترتایمنت و سیاسی است توانست با پخش برنامه های جدید توجه مخاطبان ماهواره ی را به خود جلب کند اما در ادامه نتوانست به مانند گذشته به پخش برنامه ها طبق روال گذشته ادامه دهد.

 

تاکنون درباره مجریان تلویزیون من وتو دو بیوگرافی در سایت ماهستیم انتشار یافته که برای مشاهده میتوان اینجا و همچنین مشاهده بیوگرافی پانته آ مدیری اینجا کلیک نمائید؛ ندا جناب نیز یکی از مجریان تلویزیون من وتو می باشد.

 

ندا جناب اصالتا متولد تهران است ولی در شهراصفهان دوران نوجوانی و جوانی خود را سپری کرده است،آنچنان که گفته می شود ندا جناب در ایران یک ازدواج ناموفق داشته و پس از آنکه از همسر خود جدا می شود به خارج از کشور مهاجرت می کند،دا دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق از دانشگاه نجف آباد است. او از سال 2005 در تلویزیون طپش کار خود را آغاز کرد ،وی پس از قطع همکاری با این تلویزیون کار خود رادر تلویزیون من وتو از سر گرفت.

ندا جناب در تلویزیون من وتو برنامه ای با عنوان «چرا که نه» را اجرا می کند،برنامه ای که حدود یک و سال اندی از تولید آن می گذرد ولی هنوز ادامه داشته و دلیل آن نیز کمبود برنامه در این تلویزیون و از طرفی پر کردن اوقات تلویزیون من وتو می باشد.
 گفتنی است ندا جناب متولد سال 1361 می باشد.
 اگر چه انتشار عکس مجریان تلویزیون های ماهواره ی در اینترنت توسط خود آنها امری غیرمعمول است ولی کارکنان و مجریان من وتو بیشتر از سایر مجریان شبکه های ماهواره ی عکس های خود را در فضای مجازی انتشار می کنند که اقدام مذکور یکی از راههای جلب مخاطب می باشد.

 

 دیدگاه ها

سلام با توجه به تحقیق و پژوهشهای شخصی من و چندی از دوستانم تمامی برنامه های تهیه و پخش شده از طریق شبکه من و تو اهدافی کاملا سیاسی و ضد مذهبی داشته و پشتیبانی دولت انگلیس از شبکه مطمئنا بی دلیل نیست. کلیه عوامل این شبکه خواسته یا نا خواسته قربانی اهداف شیطان بزرگ انگلیس هستند.به امید روزی که که همه ایرانیها عینک ساده بینی رو از چشمهامون برداریم و نگذاریم هویت و ملیت ایرانیمون رو با عوام فریبی ازمون بگیرند
ميشه از روش تحقيق تون و نتايج آمارى و ارائه و پذيرش اون ما رو هم مطلع بفرمائيد ؟ به حمد الهى تمام تقصيرها تا به امروز گردن آمريكا بوده، البته با تحقيقات ارزشمند محققين محترم!!!!!!
آخه به شما چه؟؟؟؟؟ دست از اين خاله زنك بازيها بردارين...... به جاي اينكارها برين به ارتقاي كيفيت برنامه هاي صداوسيماي خودتون برسين تا مردم به سمت ماهواره نرن........... اتفاقا اين شبكه من و تو پربيننده ترين كانال حال حاضر ايرانه
متاسفم براتون که همش کارتون زیر اب زنی هستش اخه بد بختها به جای تفحص توی زندگی مردم صدا و سیمای خودتون و درست کنید با اراجیف شما هم من و تو بیننده هاشو از دست نمیده ...............
یعنی واقعِا جای شرمندگیه عوض اینکه برنامه های صدا و سیمارو درس کنید پشت سر مردم غیبت می کنید می دونستین که غیبت کردن گناه یا نه نا سلامتی شما که مسلمانین.
ببینید ما خودمون هفت پشت رها اعتمادی رو درآوردیم و همه مجریاشو سیر تا پیازشونو میدونیم اما خوب برنامه های جالب داره مثلا آکادمی و شعر یادت نره مستنداش که عالیه سریالاش چتراله خوشم نمیاد اما با این وجود چه ربطی داره ما که با حرف اونا نمیاییم یه شبه بهایی بشیمو بریم درخدمت انگلیس صداوسیما تلاش کنه برنامه ها جذاب بسازه.
چرا شما فقط نیمه خوالی لیوان رو میبینین؟!!!چرافقط تهمت میزنین!!کجاشون بهاییه؟؟!!چرا یاد نمیگیرین به عقاید هم احترام بزارید؟ندا یا همه ی مجریان خوب من و تو اونام مثل همه ی ایرانیا عاشق کشورشونن!لطف کنین صفحه پشت سر هموتناتون نگذاریدو واقع بین باشین
اخه به شما چه که فلانی چیکارس ؟؟؟؟؟ شماهاکه تابرنامه ی جدیدی که درست می کنن شروع می کنید به پارازیت انداختن . به جای اینکه انقد تو خونه بشینید و جدول برنامه هاشون رو ببینید تا بدونید کی وچه موقعی شبکه منوتوی عزیزمستند پخش میکنه یه خورده برنامه هاتون رو ارتقا بدین تا من و هم سن سال های من به قول خودتون اینجور شبکه هارو نگاه نکنیم.
جای اینکه به مجری شبکه های دیگه گیر بدین به فکر مجریهای خودتون باشین که چه کارا نمیکنن اگه ناراحتین برنامه هایی بسازین که صدا و سیمای شما پربیننده شه وای جالبه تقلید میکنین این همههه ولی باز بد میگین از بقیه خجالت داره
مشکل ما اینه که به جای اینکه خودمونو ببریم بالا سعی داریم بقیه رو به هر نحوی بیاریم پایین...مثلا همین چرا که نه،برنامه ای که کلی طرفدار داره ادامه پیدا کرده نه واسه پر کردن وقت شبکه!
مشکل ما اینه که به جای اینکه خودمونو ببریم بالا سعی داریم بقیه رو به هر نحوی بیاریم پایین...مثلا همین چرا که نه،برنامه ای که کلی طرفدار داره ادامه پیدا کرده نه واسه پر کردن وقت شبکه!
شما اگر وجود دارید چیزای دیگه را افشا کنید نه اینکه دنبال قاتل بروسلی بگردید زندگی شخصی یه مجری به ماها هیچ ربطی نداره هر کسی زندگی خودشو داره لطفا دنبال مطالبی باشید که باعث بالا بردن فرهنگ ماباشه نه این طور چیزها
خوش به حالدبهایی ها هر کاری دلشون می خواد میکنن بعد راحت میان ایران و میرن کسی هم کاری بهشون نداره فکر نکنم ربطی داشته باشه به اینکه ایشون در ایران زن پسر امام جمعه شاهین شهر بوده
حالم از امثال این ندا آکله ای بهم می خوره! این کثافت رو همه تو شاهین شهر اصفهان می شناسند! در ضمن شبکه من و تو با همه آدم های بد یا خوب کارش رو بلده و حرفه ای عمل کرده!
اونا برنامه کم دارن؟ اولا که تا دلت بخواد برنامه جذاب دارن دوما همون چندتایی هم که دارن انقدر مخاطب داره که تلویزیون ایران مزخرف و دروغگو رو تو جیبش میزاره حداقل انتقاد درست و حسابی بنویسید نه چرت و پرت
عجب خيلى بده آنقدر بد كه هنرمنداى خودمون هم از رو برنامه هاشون كپى كردن، بفرمائيد شام رو ميگم. اگه روشون ميشد از شبكه نيم هم يه كپى برابر اصل ميزدن. من نميدونم تا حالا شده يه مخالف بياد بگه اينجاش بد بود ولى اين يكى خوب. چه مردمى هستيم ما!!!!!!!!!
ندا جناب خیلی هم مجریه خوبیه زندگی خصوصیشم به خودش مربوطه با این حرفا میخوایید چی رو ثابت کنید؟برنامه های بی معنی تلویزیون خودتونو ببرید بالا؟

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات