شناسه خبر : 65699
92/12/8 - 16:10 - 2014-2-27 16:10:47
ماجرای ترور احمدی نژاد از زبان ریگی (فیلم)
مستند اعترافات شرور؛

ماجرای ترور احمدی نژاد از زبان ریگی (فیلم)

عبدالمالک ریگی، تروریست شرق کشور در بخشی از اعترافات خود از چگونگی برنامه ریزی برای ترور محمود احمدی نژاد صحبت نموده است.
به گزارش گروه چند رسانه ای - فرهنگ نیوز، گروهک تروریستی وابسته به عبدالمالک ریگی قصد داشت در جریان سفر استانی محمود احمدی نژاد به سیستان و بلوچستان در سال ۱۳۸۶ عملیاتی را به نام علمیات «چاه جمال» که در واقع عملیات سوء قصد به رییس‌جمهور بوده به اجرا بگذارد. عبدالمالک ریگی تروریست معدوم شرق کشور در این فیلم با اعتراف به نقشه و برنامه ریزی جهت ترور محمود احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری وی، روش ترور موردنظر خود در این نقشه را برگرفته از آموزش های گروه تروریستی القاعده که دست پرورده امریکا است معرفی می کند.
لازم به ذکر است این توطئه نافرجام توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و خنثی شد.
 


دیدگاه ها

ما فقط میشینیم اینجا و میگیم دم سربازان امام زمان گرم اونوقت نمیدونیم که برخی از اینها بعد از شهادتشون ، خانوادشون میفهمند که برای اسلام و مسلمین و این مرز و بوم کار میکردند ! گمنام بودن یعنی همین. خدایا میشه منم یه گمنام شهید باشم ؟
خداوند به این عزیزان گمنان عمر با عزت و سلامت کامل عنایت کند مایه افتخار ما و ستون های نامرئی اقتدار جامعه هستند. یکی از عزیزان من دانشجو بود هر وقت می رفت زاهدان تا برمی گشت نصف جون می شدم.
چرا افرادی با استعدادی مثه ریگی اینجوری میشن؟ چرا ما داریم صورت سوال پاک میکنیم؟ (خدا عاملینش و لعنت کنه) تو ادارات ما از عبدالمالک ریگی بدتر وجود داره اما صلاحشان پارتی و خودکار است ن صلاح گرم
سلام حاج مهدی. نه من دکتر نیستم، کمی توضیح میدم : صلاح و سلاح کلماتی هستن که (درست کردن )و پوشش میدن، ک حالا صلاح میشه ب نفع، در ست کردن، و ... و این سلاح ک منظور تفنگه بازم ب نفع و درست کردن منظورشه ،یعنی اینکه میتونی با تفنگت اوضاع را ب نفع و درست کردن خودت تمومش کنی. نمیخام وارد بحث ادبیات شم. از همون افراد باش ک هر چی گفتن بگو بله. راستی من موندم اگه نظرمو تو ی کلمه اشتباه نمیدادم تو چه چطوری نظر میدادی؟ ایا نظر میدادی؟ در کل خوشحالم ک خوشحالت کردم(^&%$#*&^%$^*%^& :).
سلام امیررضا، بازم دس گذاشتی رو صورت مسئله، من زیر سیکل تو راضی باش، خودم قیاس نمیکنم با کسی ولی بهترین معلمین یا استادان هم باز ممکنه تو ی کلمه اشتباه کنند، بگذریم افرادی مثه شما که کم هم نیستن فقط دوس دارن مسخره کنن
ادمین من یکی ازکسانی هستم همیشه به ساییتون میام و سایتتون دوس دارم ، امیدوارم نظرمو در راجع ب پاسخ دو دوستمون ک سعیم این بود با ادبم باشه تایید کنید. با تشکر و خدا قوت

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات