شناسه خبر : 69825
93/1/24 - 08:47 - 2014-4-13 08:47:05
نحوه ثبت نام یارانه 93 +تصاویر و فیلم
مراحل ثبت نام خانوارها در سامانه یارانه 93

نحوه ثبت نام یارانه 93 +تصاویر و فیلم

آمورش نحوه ثبت نام برای مرجله دوم هدفمندی یارانه ها.
به گزارش فرهنگ نیوز،  قاسم عزیزی عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت‌: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق درباره چگونگی پرداخت یارانه‌ به سرپرستان خانوار، مقرر شد که تمامی سرپرستان خانوارهایی که در حال حاضر یارانه دریافت می‌کنند، دوباره برای دریافت آن در سال 93 ثبت نام کنند.
در حال حاضر افرادی می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند که پیش از این یارانه دریافت نموده اند و شماره حساب آنها در سامانه هدفمندی یارانه ثبت شده است.
...........................................
مطالب مرتبط
 
طبق اعلام دولت سایت سازمان هدفمندی به آدرس www.refahi.ir تنها محیطی است که به امر نام نویسی مردم اختصاص یافته و هیچ یک از مراحل ثبت نام نیازی به حضور در مراکز دولتی و یا پر کردن فرم چاپی ندارد.
 
2. سرپرست خانوار باید پس از مطالعه این شش بند در صورتی که همه آن ها را مورد قبول قرار داده باشد روی آیکون تایید کلیک کند. به این ترتیب و با توجه به قوانین مصوب کشور این تایید به منزله امضای اینترنتی و قابلیت پیگیری قانونی خواهد داشت.
 
 
 
نکاتی که در این بخش باید مورد توجه خانوارها قرار گیرد این است که دادن هر گونه اطلاعات غلط می‌تواند باعث جریمه شود.
 
توجه: در کنار آن طبق بند پنجم این قوانین کلیه بانک‌ها و موسسات مالی می توانند اطلاعات مندرج در این فرم را ملاک قرار دهند یعنی اگر به طور مثال شخصی بخواهد از بانک تسهیلاتی به شکل وام دریافت کند و میزان حقوقی را برای تایید شدن در نزد بانک ارائه کند بانک اجازه خواهد داشت با توجه به اطلاعات درآمدی در فرم خوداظهاری یارانه‌ها نسبت به دادن و یا ندادن وام اقدام کند و در بند ششم سرپرست خانوار باید توجه باشد میزان درآمدی که ارائه می کند مربوط به تمام اعضای خانوار خواهد بود و البته هزینه‌های جاری خانواده مانند اقساط بانکی و یا مواردی شبیه به آن در کم کردن میزان درآمد نقشی نداشته و سرپرست خانوار باید میزان درآمد خود را به صورت کامل و قبل از پرداخت اقساط وام درج کند.
 
3. در بخش دوم این فرم سرپرست خانوار باید در ابتدا شماره ملی کامل خود را بدون هیچ گونه خط تیره و یا علامتی درج کند. در بخش دوم این فرم شماره حسابی که تاکنون در سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها به حساب سرپرست خانوار ثبت شده و یارانه نقدی تا این ماه به آن حساب واریز می‌شده درج می‌شود.
 
نکته بسیار مهم: سرپرستان خانوار نباید شماره حساب خود را با شماره 16 رقمی روی کارت بانکی اشتباه بگیرند، بلکه در این آیکون باید شماره حساب درج شود.
 
در بخش سوم این فرم نیز سرپرست خانوار باید تعداد افراد تحت تکفل خود را ثبت کند در این بخش نیز با توجه به برنامه ای که بر روی سایت وجود دارد سرپرست خانوار نمی‌تواند بیش از تعداد اعضای خانواده خود را در این لیست جای دهد.
در این بخش سوال مهمی که پیش می‌آید این است که آیا کودکانی که تازه به دنیا آمده‌اند و یا افرادی که در گذشته نزدیک فوت کرده‌اند نیز اطلاعاتشان قابل ثبت خواهد بود یا خیر؟
طبق اعلام رسمی سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها مرکز آمار کلیه اطلاعات جدید خانوارهای ایرانی تا روز اول فروردین سال 93 را در اختیار این سازمان قرار داده پس اگر تغییر و تحولات قبل از این تاریخ صورت گرفته و در سایت رسمی مرکز آمار ثبت شده باشد مشکلی برای نام نویسی فرد جدید نخواهد بود. اما در غیر این صورت سرپرست خانوار فقط اجازه دارد به تعداد اعضای خانواده خود و یا کمتر از آن اقدام کند.
 
در پایان این مرحله با پر کردن کد 5 رقمی امنیتی و تایید آن صفحه سوم که مهمترین بخش ثبت نام به حساب می‌آید باز خواهد شد.
 
4. در این بخش ابتدا سرپرست خانواده نام و شماره ملی خود را بخش بالایی صفحه خواهد دید و در روبرو نیز در رابطه با وضعیت تملک واحد مسکونی پرسیده شده است که در صورت تملک جواب بلی خواهد بود و در غیر این صورت باید آیکون خیر پر شود. برای دیگر اعضای خانواده نیز با ثبت شماره ملی باید بار دیگر نسبت به تملک واحد مسکونی پاسخ داده شود.
 
 
در زیر این اطلاعات نکته بسیار مهمی درج شده که بار دیگر تایید می‌کند منظور از درآمد ماهانه اعضای خانوار درآمد حاصل از شغل اصلی و شغل دوم، دریافت اجاره، سود سهام و سپرده بانکی، عایدی از مستغلات،‌ حقوق ماهانه، سطح درآمدی خانوار باید با دارایی‌ها همخوانی داشته باشد پس از تایید این نکته سوال اصلی درباره میزان درآمد خانوارهای ایرانی در پنج سطح وجود دارد که سرپرست خانوار با توجه به نکات ثبت شده تا این بند یکی از پنج گزینه کمتر از 600 هزار تومان، از 600 هزار تا یک میلیون تومان، از یک میلیون تا دو میلیون تومان، از دو میلیون تا دو میلیون و 500 هزار تومان و گزینه پنجم بیشتر از دو میلیون و 500 هزار تومان را تایید می‌کند.
 
و در بند پایانی سرپرست باید نوع خانوار خود را از سه گزینه شهری، روستایی و عشایر اعلام کرده و سپس استان و شهرستان محل زندگی خود را به صورت دقیق مشخص کند.
 
در پایان نیز باید کدپستی محل زندگی، شماره تلفن ثابت به همراه کد شهرستان و همچنین شماره از تلفن همراه خود یادداشت کند در این بند یادداشت دقیق شماره تلفن همراه بسیار مهم است زیرا پس از تایید نهایی ثبت نام در سایت تنها علامت تایید شدن پیامکی خواهد بود که از طریق سامانه به شماره سرپرست خانوار ارسال شده و یک کد 4 رقمی پیگیری به سرپرست داده می‌شود.
 

آموزش تصویری ثبت نام یارانه های 93 | دانلود فیلم
 
نکته بسیار مهم :سرپرست خانوار کد 4 رقمی وارد شده در پیامک را حفظ کرده و تا پایان مراحل هدفمندی‌ یارانه‌ها آن را نگه دارد. پس از آن سرپرست با تایید تمام بندها و گزینه‌های فوق دکمه تایید نهایی را فشار می‌دهد و به این ترتیب مرحله ثبت نام رسما تمام خواهد شد.
 
در این راستا گروه نظامیانی که تاکنون از طریق یگان خود دریافت می کردند استثنا به حساب می‌آیند آن‌ها باید همانند قبل اطلاعات و ثبت نام خود را از طریق یگان خود پیش ببرند.
 
  • ثبت نام مردم از طریق آخرین عدد سمت راست شماره ملی آن‌ها از بیستم تا بیست و نهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت و دولت روزهای سی‌ام و سی و یکم فروردین برای نام نویسی برای کسانی که از نام نویسی جا مانده‌اند اختصاص خواهد داد.
 
 


دیدگاه ها

خواهشمند است در مورد حقوق دریافتی مستمر کارکنان دولت وفرهنگیان تعریف شود .حقوق شغل وشاغل است یا بدی اب وهوا و فوقالعاده مناطق کمتر توسعه یافته و اولاد هم شامل می شود یا زیر حکم است .راهنمایی بفر مایید. ممنونم
خدا وکیلی سلام ب همه بسیار خوشحالم ک در این جمع حضور پیدا کردم و از خداوند شاکرم ک این پروزه رو راه اندازی کردن و یادتون نره فردا حتما سر موقع بیاید سرکارتون و ... اااااااااا ببخشید عشق یارانس دیگه ادم با فک کردن بهش هوایی میشه و نمیدونه داره چیکار می کنه من ک در پوست خودم نمیگنجم شما رو نمیدونم بازم بچه های ترکاباد
سلام من موقع وارد کردن اطلاعات یکی از اعضای خانواده رو جا انداختم و تعداد خانوار رو یه دونه کم زدم خواهش میکنم کمکم کنید چجوری باید درستش کنم؟
سلام من موقع وارد کردن اطلاعات یکی از اعضای خانواده رو جا انداختم و تعداد خانوار رو یه دونه کم زدم خواهش میکنم کمکم کنید چجوری باید درستش کنم؟
به احتمال زیاد فرهنگیانی که دونفر شاغل هستند شامل یارانه بگیران نخواهند شد..چراکه مجموع درآمد دونفرآنها ازیک میلیون هشتصد ،هفتصد هزارتومان بدون کسورات می شود که شامل یارانه بگیران نخواهند شد که این قضیه دونفر شاغل، احتمالا بیش ازپنجاه درصد ازکارمندان وفرهنگیان است.که ازیارانه بگیران حذف خواهند شد.
ما هم ثبت نام کردیم ولی هنوز پیام نیومده ظاهرا برا اونا که 20 ثبت نام کردند اکثرا پیام نیومده ولی برا 21 یکمیا اومده جلل خالق... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا پیام میاد یا شدیم جزو برادران نیکوکار انصرافی ....
منظور از میانگین چیه؟ شاید:میگن میانگین میخایی بگیری باید فقط حقوق بگیرها را جمع کنی و تقسیم بر تعداد بشه یعنی اونایی که حقوقشون صفره به حساب نمیان. حالا که فکر میکنم معدل(میانگین ) پیش دانشگاهیم با وجود 3تا صفر(به دلیل تقلب) و 2تا 14 و 3تا حدود 10 میشه 12 نه 6 چه باید کرد؟!!! علم رفت زیر سوال.!!! قبول نداری؟ بیان بالا میشه مثال نقض...
رياضي دان عزيز ببين اگر با ضريب 1تمام درساتونو حساب كنيم وبخواهيم نمرات شاهكارتونو(خخخخخخخخ) معدل(ميانگين) بگيريم يعني: 0+0+0+14+14+10+10+10=58 حال تقسيم بر8 ميشه 7 خخخخخخخخخخخخخخ (فقط جهت مزاح ) اما جدا" منظور از ميانگينشون چيه اگر اينطوري باشه(همون تقسيم بر8 بجاي تقسيم بر 5) چه مي توان انديشيد؟
لطفا راهنمایی نمایید که فرهنگیان حقوقشان بر چه مبنایی باید نوشته شود منظور برحسب آخرین حکم کار گزینی یا خالص پرداختی فیش حقوقی ویا اگر حکم کار گزینی است جه بندهایی باید کم شود اازقبیل حق بازنشستگی وحق عائله بندی و.....
اسلام چند تا سوال دارم هرکی میتونه جواب بده آیا کسی که حقوق 200/000 تومانی میگیره با 600/000 تومانی یکی است؟؟ آیا همه مسکن های مورد نظر برای یارانه یک جورند؟؟؟؟ کسی که منزل کلنگی دارد با مسکن بزرگ تازه سازه ویلایی یک جورند؟؟؟؟ کسی که منزلش در بدترین نقطه شهر است با به قول خودشان بالای شهری ها یکی است؟؟؟؟ من که از سامانه یارانه چیزی نفهمیدم غیر از بی عدالتی که بوده و هست.... http://yaheydar110.blogfa.com/
سلام.اگر بنا به هر دلیلی اطلاعات وارده شده را در بعضی فیلد ها اشتباه وترد کرده باشیم و متوجه این اشتباه نشده باشیم و تایید نهایی کرده باشیم حکم چیست؟؟؟؟؟ چگونه باید اشتباه را اصلاح کنیم؟؟؟
چرا نظر منو تایید نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلاغ پر --------- یارانه پر ------- سبد کالا پر ------- و حالا یارانه پر................
بي خيال شو اين ها از خدا ميخواند كه يكي از يارانه بگير ها كم بشه چطوري است كه اگر زياد وارد كني ميگه زياد وارد شده ولي اگر كم وارد كني قبول ميكنه خدا به دادمان برسد
سلام خداقوت ثبت نام من ناقص بود سایت جواب نداد دیگه الانم میگه در سیستم ثبت شده و قابل پیگیری میباشد تکلیف چیست؟ آیا ثبت نام اینترنتی هم براساس آخرین شماره ملی است یا فقط حضوری این نوبت بندی را دارد؟
سلام من هم هر چی ثبت نام میکنم ،پیام میاد که تعداد افراد خانوار با تعداد افراد ثبت شده در لیست برابر نیست .باید چیکار کنم لطفا رسیدگی کنید
با سلام بنده در عمليات ثبت نام را انجام داده ام كه پس از كليك كردن تاييد ، پيام (چند لحظه ديگر مراجعه فرمائيد) ظاهر ميشود آيا ثبت نام موفق بوده يا نه . ممنون
سلام آیا منظور از در آمد فرد مثلا یکی که خود و خانمش معلم است جمع مبلغ دو نفر را در قسمت مبلغ در آمد مینویسد یا فقط مبلغ حقوق خود را مینویسد
شما باید جمع درامد را بر تعداد اعضای خانوار تقسیم کنید تا میانگین بدست اید مثلا در امد شما 2000000تومان است وتعداد اعضای خانوار 4نفر است پس 2000000تقسیم بر 4می شود 500000تومان
چرا اطلاعات نادرست میدین؟ کی گفته باید تقسیم بر تعداد اغضای خانواده بشه؟!!!! باید درآمد همه اعضای خانواده با هم جمع بشه که بشه سطح دراماد خانوار.
هر دوتون دارید اشتباه میگید. جمع کل حقوق دریافتی اعضای " حقوق بگیر خانواده " تقسیم میشه بر فقط همون تعداد افراد حقوق بگیر نه کل اعضای خانواده. یعنی اگه شما خانواده 4 نفری داری که 2 نفرشون کار میکنن و حقوق دارن . باید درآمد کل تون رو تقسیم بر 2 کنید نه 4
از اولشم میدونستم که دولتی ها این فرمو یه جوری تنظیم میکنند که هرثبت کننده قهاری هم به اشتباه بیفته.همین میانگین مجموع درآمدوببینید که چقدرمبهمه:باید 2تاحقوقدان رودرروی هم بنشینندتابتونندتفسیرش کنند.ازطرفی میشه گفت مقصودش اینه که سرپرست خانواربایستی میانگین درآمدسالانه خودشوتقسیم بر12یعنی تعدادماههابکنه وهمونوثبت کنه شبیه همون مثال راننده وانت که دریکی ازکامنت ها اومده وازطرف دیگه میشه گفت منظورش اینه که مجموع درآمدهمه اعضای خانواده بایدتقسیم برتعداداعضابشه ونتیجه این فرایندبایدثبت بشه.من خودم اولی رو انتخاب کردم علتشم اینه که اگه نظردوم صحیح باشه اونوقت پس بایدبگیم خانوارهای ایرانی بسیارپردرآمدند و اصلایارانه لازم نیستند یه خانواده4نفریو درنظربگیریدکه هرکدومشون ماهی یه میلیون حقوق میگیرن که روی هم میشه4میلیون:اونوقت طبق نظردوم این خانواده به لحاظ درآمدی درردیف دوم درآمدی(600هزارتایک میلیون تومان)قرارمیگیره ومستحق دریافت یارانه تلقی میشه و بعیده که دولت این خانواده رومستحق دریافت یارانه تشخیص بده اما طبق نظراول این خانواده با درآمد ماهی4میلیون تلقی میشه و درزمره یارانه بگیران قرارنمیگیره.درعجبم چطوردولتی ها این نکته رو پوشش ندادند تامردم به خطا نیفتند.
سلام، اینقدر هم که شما می گید پیچیده نیست، خود سایت هزار بار توضیح داده و مثال زده، درآمد یک ماه هر یک از اعضا این رو کاملا واضح تعیین می کنه، خوب این درسته که خانواده ای که 4 میلیون در ماه درآمد داره، چرا باید یارانه بگیره در حالیکه خانواده هایی هستند که کل درآمد خانواده از 500 هزار بیشتر نیست!
میانگین یعنی اینکه یک راننده وانت که در یک ماه 4 میلیون درآمد دارد و در ماه دیگر 2 میلیون، باید میانگین دوماه یعنی 3 میلیون را وارد کند. یعنی کسانی که درآمد ماهیانه ثابت ندارند، مجموع درامد سالیانه را تقسیم بر دوازده کنند توجه داشته باشید که تعداد افراد خانواده که مشخص است مجموع درآمد هم مشخص. خودشان بلدند در صورت نیاز تقسیم بر تعداد کنند
سلام داداش این راننده وانت که ماهی 4 میلیون درامد داره کجا کار می کنه سر گردنه ؟ کدوم شهر ؟ چی بار می زنه ؟ مواد مخدر یا شمش طلا ؟ ما سایپا داریم ماهی 25 روز تو حیاط خونمون ماشین خوابیده بنزین اونو آزاد می فروشیم تا از گرسنگی نمی ریم ! ! ! حالا بگو این شهر کجاست من هم با سایپا برم اونجا کار کنم اگه 4 یا 3 میلیون هم من بتونم اونجا کار کنم من خودم از دریافت یارانه انصراف می دم و ماهی 2 میلیون تومان هم به دولت کمک بلاعوض می کنم و منت تو سرش نمی گذارم و به شخصیتش هم توهین نمی کنم
منظورازمیانگین درآمد: یعنی تعداد افرادی که درخانواده درآمدی حاصل میکنند تقسیم برهمون تعداد نه همه اعضای خانوار مثلا اگر دونفردرهمون خانواده کارمیکنند مجموع حقوق دونفر تقسیم بردو واگرسه نفر تقسیم برسه..حالا هرچندنفر درآن خانواده زندگی میکنند مهم نیست. ده نفر هم درآن خانواده باشند .فقط کسانی که درامد حاصل می کنند راحساب میکنیم وبرهمون دویا چند نفردرآمدزا تقسیم میکنیم.
لطفا اطلاعات اشتباه بروز ندید. میانگین مجموع درآمد در طی مثلا یک سال مد نظر است. یعنی هرتعداد افرادی که تو یه خانواده کار می‌کنند اگر درآمد هرکدوم در یک سال رو حساب کنید بعد با هم جمع کنید و تقسیم بر 12 ماه سال کنید میشه میانگین مجموع درآمد.
ما هم ثبت نام کردیم ولی هنوز پیام نیومده ظاهرا برا اونا که 20 ثبت نام کردند اکثرا پیام نیومده ولی برا 21 یکمیا اومده جلل خالق... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام. بنده سال 92 طبق قانون کار دریافتی داشته ام و اظافه کاری نداشتم ونه منبع درامد دیگری و ماهی 350 قسط بانک و اجاره می دهم حالا در کدام گروه در امد قرار می گیرم
سلام شما با پدر و مادر خودتون ثبت نام کنین . بعد تکلیف یارانه ها معلوم شد با کارت ملی به بانک برین و یارانه های خودتون رو جدا کنین که به خودتون بدن.
اینجانب به جای میانگین درآمد تعداد اعضای خانوار ، در آمد سرپرست خانوار منظور کردم . خواهشمندم نحوه اصلاح آنرا برایم توضیح دهید.٪
سلام من موقع وارد کردن اطلاعات یکی از اعضای خانواده رو جا انداختم و تعداد خانوار رو یه دونه کم زدم خواهش میکنم کمکم کنید چجوری باید درستش کنم؟
به خدامنم خواستم خوبی کنم برای کس دیگه ثبت نام کردم اطلاع نداشتم که خانوارهای جدید بایدبعدا جدابشه گفتم فرزندتون که ازدواج کرده بعداثبت نام میکنم الان هرروززنگ میزنن
بنده اطلاعات صفحه اول را وارد کردم (کد ملی و شماره حساب) و سایت خطا داد، الان که میخوام وارد شم میگه شما قبلا ثبت نام کرده اید. تکلیف چیست؟
سلام من هر کاری میکنم نمیتونم پبت نام رو تکمیل کنم بعد از صفحه اول که تیک میزنی صفحه دوم میاد که باید کد ملی وشماره حساب رو پر کنید بعد از تایید اون دوباره به صفحه اول برگشت میخوره اگه دوستان اطلاعاتی دارن کمک کنن لطفا
ثبت نام توسط اداره پست کار صحیحی نبود چرا که اگر اپراتور کارمند اداره پست که تا دیر وقت نشسته پشت سیستم مثلا تا ده شب ؛ امکان اشتباه تیک کردن و نوشتن اطلاعات را دارد و ممکن است مثلا اشتباه تیک کمتر از 600 هزار تومان یا 600 هزار تونان تا یک میلیون رو بزنه و در حالی که متقاضی درآمدش بیشتر از این حرفهاست و این وسط فقط متقاضی قربانی اشتباه ورود اطلاعات کردن کارمند پست می شود بهتر نبود فقط اینترنتی و یا توسط کارکنان خود ستاد یارانه دولت صورت پذیرد ؟؟؟؟؟؟
سلام شما هر کدامتون با خانواده های خودتون ثبت نام کنین . بعد که تکلیف یارانه ها معلوم شد با کارت ملی به بانک برین و از پدر و مادر خودتون جدا کنین تا یارانه ها به شما زوج موفق پرداخت شود.
سلام همسرم در سال 92 طبق قانون کار حقوق میگرفت که با اضافه کاری ماهی یک میلیون حقوقش میشد سه نفر هستیم الان ما در کدوم گروه درآمدی هستیم؟لطفا جواب دهید
منظورازمیانگین درآمد: یعنی تعداد افرادی که درخانواده درآمدی حاصل میکنند تقسیم برهمون تعداد نه همه اعضای خانوار مثلا اگر دونفردرهمون خانواده کارمیکنند مجموع حقوق دونفر تقسیم بردو واگرسه نفر تقسیم برسه..حالا هرچندنفر درآن خانواده زندگی میکنند مهم نیست. ده نفر هم درآن خانواده باشند .فقط کسانی که درامد حاصل می کنند راحساب میکنیم وبرهمون دویا چند نفردرآمدزا تقسیم میکنیم.
نخیرجانم.دراونصورت یک خانواده 4نفری که هرکدومشون ماهی یه تومن حقوق میگیرن،مستحق دریافت یارانه تلقی میشوند که ازدولت سخاوتمند ما بعیده به همچین خانواده ای یارانه بده. آه خداوند یارانه ام آرزوست...........
دوست عزیز توهمین صفحه گزارشی منتشرشده که منتسب به سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها هستش،اگه دقت کنی خودتم متوجه میشی که نظرشما وبسیاری دیگر که نظراتی مشابه داشتند رد شده.ولی خوشم اومد که کوتاه نیومدی......
سلام من حدود پنج ساعته ثبت نام کردم ولی هنوز پیامک حاوی کد را دریافت نکردم.نکنه برام نیاد الان که وارد سایت رفاهی میشم میگه قبلا ثبت نام شدید. تکلیف چیه لطفا راهنماییم کنید
سلام.لطفا بفرمایید آیا زمانی برای ویرایش و اصلاح اطلاعات وجود دارد؟ چون من موقع وارد کردن میانگین مجموع درآمد خانوار اشتباه کردم.آیا میشود اصلاح کرد؟لطفا پاسخ دهید.
سلام شماره حساب بانک پارسیان من هم می نویسد شماره حساب درست نیست. شما چیکار کردین برای این مشکل، ایا به بانک مراجعه کنم؟ ممنون میشم پاسخ دهید........
سلام تماس گرفتم بانک پارسیان گفتن 14 رقم سمت راست شماره شبا رو وارد کنید. که میشه همون شماره حساب اما بجای خط تیره ها توش صفر هست. شماره سپردم بود: 7002464109 چهارده رقم آخر شبا شد: 70000246410009
رای حل این مشکل کافیست به لینک زیر رفته و شماره حساب خود را وارد و سپس شماره شبا ی حساب خود را دریافت نموده و 14 رقم سمت راست آن را در سایت رفاهی وارد نمایید. http://www.parsian-bank.com/sheba.html
رای حل این مشکل کافیست به لینک زیر رفته و شماره حساب پارسیان خود را وارد و سپس شماره شبا ی حساب خود را دریافت نموده و 14 رقم سمت راست آن را وارد نمایید. http://www.parsian-bank.com/sheba.html
سلام ثبتنام کردیم هما کدرهگیری برامون ارسال نشده.. آیا دلیل دیگه ای به جز اشتباه نوشتن شماره همراه می تونه وجودداشته باشه اگر شماره همراه اشتباه وارد شده باشه راهش چیه؟
با سلام و خسته نباشید اینجانب تازه ازدواج کردم درآمد ماهیانه ام حدود 1600000 تومان می باشد و اقساط ماهیانه ام 1200000 تومان است. خانم بنده در لیست دریافت یارانه تحت تکلف من نیست و بعد از سه ماه صاحب فرزند خواهم شد البته فرم را تکمیل کردم حالا چطوری میتونم خانمم رو تحت تکلفم دربیارم؟ لطفا کمکم کنید
مردم سردرگمند تاچي بنويسند مثلا كسي كه سود بانكي دريافت ميكنه تا از آن سود حاصله اجاره بهاي صاحب خانه يابه به عبارتي به موجر آنرا پرداخت كند تكليفش چيست ؟ اينكه درآمد نيست خواهشمنداست جواب آنرا پاسخ بدهيد. متشكرم
من تازه ازدواج کردم و فکر میکردم می توانم یارانه ام را از پدرم جدا کنم.برای پدرم ثبت نام کردم اما کد ملی خودم را وارد نکردم.چگونه اصلاح کنم؟
من خودم كافي نت دارم و براي مردم ثبت نام ميكنم اگه شماره رو اشتباه وارد كردي هيچ اشكالي نداره چون ملاك دولت فقط اينه كه مردمي كه يارانه ميخوان ثبت نام كنن ديگه اون اس ام اس صرف آسودگي خاطر هست كه براي مردم مياد وگرنه اگه ملاك اون اس باشه اومديمو گوشي يارو تو آب افتاد و سوخت يا پيامهاش حذف شد آيا بايد يارانش حذف بشه ؟پس شما هم كه اس براتون نيومده بد به دل نيارين چون ملاك فقط و فقط ثبت نامه براي دريافت يارانه اونهايي هم كه درامدشون رو اشتباه وارد كردن نگران نباشن.كسايي يارانشون قطع ميشه كه داوطلبانه ثبت نام نكرده باشند.حرص هم نخوريد بزار به خاطر شندرغاز سكته نكنيد خدا نكرده.....به اميد روزهايي كه اين يارانه برامون مثل اين چند سال چماق افزايش قيمتها و سركوفتها نباشه
باسلام لطفا تدبیری اندیشیده شود تا یارانه کل شاغلین قطع ولی افراد تحت تکفل انها پرداخت گردد.دراینصورت نظر دولت محترم و مردم تامین خواهد شد.
کاش اول به سواد خودت فکر میکردی بعد دیگرانو بیسواد میخوندی. منظور از میانگین، میانگین مجموع درامد خانواده در طول یک سال هستش! یعنی کل درآمدهای یک خانواده در طول یک سال تقسیم بر 12 ماه سال که میشه میانگین مجموع درآمد ماهیانه خانواده !
با سلام شخص تنهایی که درامدی ندارد و با کمک مالی فرزندانش زندگی می کندایا هیچکدام از گزینه های درامدی را تیک نزند یا زیر ششصد هزار تومان را تیک بزند
میانگین یعنی اینکه یک راننده وانت که در یک ماه 4 میلیون درآمد دارد و در ماه دیگر 2 میلیون، باید میانگین دوماه یعنی 3 میلیون را وارد کند. یعنی کسانی که درآمد ماهیانه ثابت ندارند، مجموع درامد سالیانه را تقسیم بر دوازده کنند توجه داشته باشید که تعداد افراد خانواده که مشخص است مجموع درآمد هم مشخص. خودشان بلدند در صورت نیاز تقسیم بر تعداد کنند
1. در ویندوز 7 گوشه پایین سمت راست صفحه رو ساعت کلیک کنید. بعد این مراحل رو طی کنید... 2.Change data and time settings... 3.Internet time 4.Change settings... 5.تیک مربوط به Synchroniz ... رو بزنید 6.Update Now 7.بعد از 3-4 ثانیه تاریخ و ساعت سیستم آپدیت شده و تنظیم میشود و در نهاید Ok رو بزنید تمام :) این هم لینک عکس آموزشی http://www.8pic.ir/images/52518675067952047250.jpg
با سلام . من وقتی که داشتم ثبت نام می کردم به جای اینکه اعضای خانوار را که شامل پدر و مادرم بود 2نفر ثبت کنم 1نفر راثبت کردم .خواهشمند است نحوه اصلاح و زمان ان را برایم توضیح دهید.
با سلام . من وقتی که داشتم ثبت نام می کردم به جای اینکه اعضای خانوار را که شامل پدر و مادرم بود 2نفر ثبت کنم 1نفر راثبت کردم .خواهشمند است نحوه اصلاح و زمان ان را برایم توضیح دهید.
سلام اینترنت خود را بررسی کرده و تا جایی که امکان داره از مرورگر اینترنت ایکسپلور استفاده نکنید چون پشتیبانی نمیکنه... مرورگر خود را تغییر داده و نتیجه رو اعلام کنید.
سلام. وارد سایت که میشه میگه ساعت و تاریخ دستگاه خودرا درست کنید. جند بار درستکردم بازم نمیره . باید تاریخ شمسی باشه یا میلادی ؟مشکل چیه ؟ مرسی.
سلام وقتی وارد سایت میشم اینو میگه (لطفا ساعت و تاریخ دستگاه خود را تصحیح بفرمایید و سپس مجددا صفحه را بارگزاری نمایید) ساعت و تاریخم درسته ولی صفحه واسم باز نمیشه اگه میشه راهنماییم کنین
من هرکاری میکنم این پیغام میاد لطفا ساعت و تاریخ دستگاه خود را تصحیح بفرمایید و سپس مجددا صفحه را بارگزاری نمایید اصلا وارد لینک ثبت نام نمیشه تاریخ وساعت هم درسته جواب بدیییییییییییین ممنونننننننننننننننن
باسلام"بنده سال گذشته ازهمسرم جداشده ام وطبق روال همان سهمیه یارانه یکنفربهم تعلق یافته ودرحال حاضربامادرم زندگی میکنم وایشان خودنیزتنهامیباشند.سؤال اینجاست که آیاوضعیت بنده جهت ثبت نام جزء شرایط خاص بحساب میادویاکه نه همان وضعیت عادی قبل محسوب میشود؟ باتشکر...منتظرجوابتان هستم
با سلام این شرایط برای چند نفر هم حاکم بود :) شرایط شما با ادمای متاهلی فرقی نداره مانند شخصی هستی که ازدواج کرده و با خانواده اشون پیش مادرشون زندگی میکنند و حساب یارانه هم جداست در این صورت شما مالک خانه نمیباشید.
سلام برای برادرم و خانواده چهار نفریش از خونه ثبت نام کردم و هر چی منتظر هستم پیامک تایید نیومده چیکار کنم اونا فکر میکنن مقصر من هستم که شاید اشتباه وارد کرده باشم ولی من کاملا اطلاعات درست وارد کردم حالا چیکار کنم تو رو خدا ملت رو مسخره کردین حداقل جواب بدین
چرا شماره ی حساب بانک پارسیان رو هر چی وارد میکنم میگه اشتباه هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا باید به بانک مراجعه کرد ؟؟؟ آیا میشه پیگیری کرد که ثبت نام انجام شده؟؟
سلام تماس گرفتم بانک پارسیان گفتن 14 رقم سمت راست شماره شبا رو وارد کنید. که میشه همون شماره حساب اما بجای خط تیره ها توش صفر هست. شماره سپردم بود: 7002464109 چهارده رقم آخر شبا شد: 70000246410009
سلام چطوری میتونم اطلاعاتمو اصلاح کنم تو رو خدا یکی پاسخگو باشه اینجا خیلی ها سوال کردن ولی جوابی نگرفتن اگه شما به جایی دسترسی دارین لطفا پیگیری کنین
سلام من اعضای خانوادم ک دو نفر هست رو هرچی وارد کردم پیغام میداد ک تعداد اعضای خانوار با تعداد افراد وارد شده در لیست برابر نمیباشد.وقتی زدم یک نفر قبول کرد.الان فقط خودم ثبت شدم.همسرم ثبت نشده.باید چکار کنم؟
سلام منظور شما مثلا 4 نفرهستید که کل در امد شما 7 میلیون تومان هست شما 7 میلیون رو تقسیم بر تعداد اعضای خانواده میکنید تا میانگین در امد ماهانه خانواده اتون بدست بیاد
عزیز چرا اطلاعات غلط میدید..! منظور میانگین کسانی هستن که درآمد ثابت در طول سال ندارن مثلا یک ماه 800 هزار و ماه دیگه 1 میلیون تومان درآمد دارن. اگه مجموع اعضای خانواده مثلا 7 میلیون تومان در ماه درآمد دارن باید ملاک رو همین مقدار قرار بدن.
شما داری اشتباه میکنی این عین جمله سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه هاست که گفته: بعنوان مثال روزهای گذشته برخی خانوارهایی که دارای 2 فرد شاغل بوده اند مجموع درآمد را تقسیم بر 2 کرده اند که این روش محاسبه اشتباه است یا این که برخی خانوارها مجموع درآمد ماهیانه را تقسیم بر تعداد اعضای خانوار کرده اند که این روش هم اشتباه است. خانوارها باید مجموع درآمد همه اعضای خانوار در سال 92 را محاسبه و تقسیم بر 12 ماه کنند. ظاهرا هم هیچ تصمیمی برای ویرایش اشتباهات گرفته نشده وامکان اصلاح وجود نداره ولی گفتن اگه پیغام "ثبت نام شما با موفقیت انجام شد" رو تو زمان نام نویسی دریافت کردید ثبت نام شما کامل شده و جای نگرانی نیست.
سلام همانطوری که در قسمت پرسش های متداول پاسخ داده اند توصیه می شود تغییرات تعداد خانوار و یا ثبت نام خانوارهای جدید به زمان دیگری که پس از پایان مهلت ثبت نام انجام خواهد شد موکول گردد
سلام یه بار وارد سیستم شدم و اطلاعات رو زدم دیشب، بعد تایید نهایی صفحه بعدی باز نشد، دیگه بعد اون هم سایت باز می شد ولی صفحه بعد از ورود رمز باز نشد! الان هم میگه شماره حساب اشتباهه. ثبت نام شده؟

صفحات

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات