شناسه خبر : 77839
93/3/19 - 15:01 - 2014-6-9 15:01:05

قاسم سلیمانی در عراق+عکس

فرهنگ نیوز :فرمانده داعش در عراق در پیامی گفته است به سبب حفاظت ارتش عراق از سامرا با کمک سپاه بدر و نیروهای غیربومی نتوانستیم به اهدافمان برسیم و حرم امامین عسگرین را تخریب کنیم! از طرفی، یکی از نماینده‌های شیعه مجلس عراق-قاسم الاعرجی-در صفحه شبکه اجتماعی اش عکسی از خود و حاج قاسم سلیمانی منتشر کرده است و نوشته: حاج قاسم اینجاست!


دیدگاه ها

بعضي ها چرا خودشان را به خواب زده اند دشمن از اين سردار هميشه ودر دوجهان سرافراز ترس و وحشت دارد. نه از ديپلماسي....ديپلماسي...آنهم درمقابل يك زن بي هويت . حاجي جان: شما ودوستانت منش حضرت علي (ع) وائمه (ع)را داريد درمقابل دشمن دلير،شجاع،نترس هستيدودرمقابل خوديها مهربان. اما مقابل شما دقيقا" بلعكس.(دبير آموزش وپرورش)
دارند مارا با جام جهانی فوتبال و والیبال میفریبند و به قلب عالم امکان یعنی حرم آقا سید الشهدا نزدیک میشن حواسمان جمع باشد حاجی تنها نماند
حاج قاسم جان مولا مواظب خودت باش سایه تو باید بالای سر همه ماباشه توعزیز مایی خیلی دوستت دارم بخدا اگر اجازه میدادی قدم به قدم پشت سرت راه میرفتم سپر بلای توباشم من بسیجی نیستم خیلی هم مقید نیستم اما توبه من خیلی درس دادی توبه من گفتی مردانگی یعنی چه یا علی
به نام خدا - از همه این بالاصطلاح تحلیل های رسانه ای ( جاسوسی !) غربی ها درباره سردار قاسم سلیمانی ! تنها بوی کینه توزی ، خباثت و خشم شدید انگلو - صهیونی ضد قاسم سلیمانی به مشام می رسد و بس ! شکست پروژه سری مثلث صلیبی -سلفی - صهیونی در قطع بازوهای منطقه ای ولی فقیه ! با نابودی بشار اسد و نابودی حزب الله و نابودی دولت شیعه نوری المالکی و نابودی جهاد اسلامی غزه و .... MI6 خبیث و CIA پلید و MUSAD را بسیار خشمگین و عصبی و کلافه کرده است ! همان قدر عصبانی ، که پس از شکست 33 روزه ! از دست شهید مظلوم حاج عماد فائز مغنیه (حاج رضوان ) خشمگین ، عصبانی و سرخورده شده بودند !! و مدام از عماد مغنیه گفتند و گفتند تا بالاخره به هر شگرد و همدستی اطلاعاتی بود ترور ش کردند و آتش کینه و خشم خود از شکست 33 روزه را فرونشاندند !! اکنون هم داستان همان است !! دستگاههای جاسوسی اعضاء ناتو ! در خاورمیانه ! در به در دنبال سایه قاسم سلیمانی اند تا سایه اش را تو هوا بزنند !! همه جا از لبنان و سوریه تا عراق، ردپای او را می جویند ! اورا سبب همه شکست هژمونی شان می دانند ! لذا دنبال انتقام گرفتن ازاوهستند ! و این گزارش هاشان نشان اوج تمرکز فکر شان روی قاسم سلیمانی است ! همان جور که (زبانم لال )پیش از ترور حاج عماد مغنیه (حاج رضوان ) او را در گزارش ها و تحلیل ها سیبل و نشان کرده بودند !! از همین رو بایسته است با همه توان از جان سردار قاسم سلیمانی پاسداری نماییم و ضریب درجه حفاظت از ایشان را چه درون ایران ! چه در بیرون از ایران ! بسیار بالاتر ببریم و از حضور غیر ضروری ایشان در بیرون از کشور جلوگیری نماییم و به هیچ میزبانی ! اطمینان کامل ننماییم ! زیرا هر دوست متحد ما هم کنار خود دوست نمایانی مرموز دارد ! که به محض آگاهی از حضور قاسم سلیمانی ، گرای حضور او را به MI6 ، CIA و فلان استخبارات می رسانند و آن شیاطین هم آنی در ربودن یا به شهادت رساندن ایشان و همراهان درنگ نخواهند کرد !! در درون ایران هم مزدور غرب و وطن فروش کم نداریم ! باید با بیشترین درجه ایشان پاسداری شوند ! و در ضمن یک چنین استوانه و مغز راهبردی (سان تزو ی ایران!) و فرمانده نخبه نباید بخاطر مشغله از ضرورت کادرسازی برای آینده نظام اسلامی باز بماند ! و باید در دانشگاههای عالی دفاعی ، آزموده هایش را به آیندگان برساند !
حاجی، سردار، عزیر، شیر مرد، مالک اشتر سید علی، خدا حفظت کنه، خدا نگهدارت باشه. من همیشه آدم صلح طلبی هستم و از جنگ متنفرم، اما اگر قرار باشه به جنگی برای خاک، ناموس و وطنم برم، دوست دارم در کنار شیر مرد ایران زمین حاج قاسم عزیز باشم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات