شناسه خبر : 78232
93/3/22 - 10:20 - 2014-6-12 11:20:05
موسوی و کروبی و خاتمی صفر هایی بودند که عددشان هاشمی بود /فتنه 88 رویارویی با شخص رهبری بود نه با احمدی نژاد
مستند کوتاه برای تاریخ -2

موسوی و کروبی و خاتمی صفر هایی بودند که عددشان هاشمی بود /فتنه 88 رویارویی با شخص رهبری بود نه با احمدی نژاد

پای صحبت خواصی نشسته ایم که شاید دیدگاههای آنها بتواند ضمن یادآوری و تبیین اتفاقات سیاسی و فتنه گون گذشته برای ما ، سرلوحه مشی آینده مان باشد.

به گزارش گروه چند رسانه ای - فرهنگ نیوز: مجموعه "کوتاه برای تاریخ" به بازخوانی وقایعی می پردازد که باعث توجه بیشتر و عمیق تر به موضوعات سیاسی کشور خواهد شد . در روزهایی که به سالگرد انتخابات 88 و وقایع بعد از آن نزدیک می شویم ، پای صحبت خواصی نشسته ایم که شاید دیدگاههای آنها بتواند ضمن یادآوری و تبیین اتفاقات سیاسی و فتنه گون گذشته برای ما ، سرلوحه مشی آینده مان باشد.در این مجموعه، سعی شده است با گزینش صحبت ها و سعی در ایجاز و اختصار در کلام، به نتیجه ی بهتر و سریع تری از وقایع روز کشور دست یابیم.

در این بخش گفتگوی خبرنگار فرهنگ نیوز با آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در قالب 9 قسمت منتشر می شود.

قسمت اول: فتنه

در فتنه سال 88، باطل سعی در پوشیدن لباس حق و قصد مظلوم نمایی داشت.وقتی باطل لباس حق پوشید زمینه ساز انحراف می شود.

 
قسمت دوم: رویارویی با ولایت
 جریان فتنه نتیجه تفکر اسلام منهای روحانیت بود و رویارویی با شخص رهبری بود نه با احمدی نژاد.
 

رویارویی با ولایت | دانلود فیلم
 
قسمت سوم:اسلام-روحانیت
آنها از همان ابتدای انقلاب می گفتند شما آخوندا توانستید شاه را سرنگون کنید اما نمی توانید حکومت کنید.اینها در خیلی از جاها نفوذ کردند و نتایج آن را امروز می بینیم.
 

اسلام-روحانیت | دانلود فیلم
 
قسمت چهارم : مقابله با رهبری
فتنه 88 ادامه فتنه 78 و حاصل عناد 33ساله اصلاح طلبان با قانون و جایگاه ولایت فقیه بود.
 

مقابله با رهبری | دانلود فیلم
 
قسمت پنجم : فتنه رسانه ها
بسیج رسانه های معاند علیه نظام در جریان فتنه 88 در طول تاریخ انقلاب بی سابقه بود.
 

فتنه رسانه ها | دانلود فیلم
 

قسمت ششم : خط امام

امام از همان ابتدا با جدا کردن حساب ولایت مطلقه الهی با ولایت فقیه ، سفره افراطی گرایی فتنه گران را جمع کرد.


خط امام | دانلود فیلم
 
قسمت هفتم: غربی ها تشویق می کنند
امام فرمود اگر روزی استکبار از شما تعریف کرد، به خودتون شک کنید.
 

غربی ها تشویق می کنند | دانلود فیلم

قسمت هشتم: چندگانه ی هاشمی
معتقدم ما چند هاشمی داریم . هاشمی به علاوه فرزندانش اصلا قابل دفاع نیست.موسوی و کروبی و خاتمی صفر هایی بودند که عددشان هاشمی بود.


چندگانه ی هاشمی | دانلود فیلم


دیدگاه ها

بله آنها صفرهایی بودند که هاشمی یک آنها بود اما یک نمی تواند بدون قیـّم بایستد لذا باید به جایی تکیه بدهد. بعضی مانند امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب، تکیه گاهشان خداوند بوده و هست اما بعضی ها تکیه گاهشان انگلیس و رسانه های غربی است.
با سلام خدمت دوست عزیز بعد از بیست و چهار سال که شامل 6 دوره ریاست جمهوری می شود (رفسنجانی-خاتمی-احمدی نژاد) که دولت با عناوین جعلی مختلف سعی در پرورش نظام سرمایه داری و از بین بردن نظام قانون را در کشور داشت، دولت به دست صالحان رسیده است. اگر به دقت نگاه کنی فتنه گری گروه انحرافی علیه آقای روحانی کاملا مشهود است. مثلا آقای هاشمی بعد از چندین سال یادش می افتد خاطرات چاپ کند!!! البته این گروه بدون شک دست به خرابکاری هم می زند. مطمئنا اگر به اقدامات آقای روحانی در این یک سال بنگری متوجه می شوی که اقدامات ایشان در جهت رواج عدالت اجتماعی و عمل به منویات حضرت آقا بوده است. گسترش بیمه های درمانی، اصلاح نظام مالیاتی، اصلاح نظام یارانه ای، رسیدگی واقعی به مردم مناطق محروم و... البته احمدی نژاد هم شعار عدالت اجتماعی می داد ولی استاندار اردبیل دولت هاشمی به خوبی می دانست که چگونه جریان عدالت خواه را با ریا کاری به خود نسبت دهد و آن را با کارهای تخریبی واضح تضعیف کند، به نظر بنده اگر برای درک موضوعات اطرافمان به تاریخ صدر اسلام رجوع کنیم به خوبی تشابهات فتنه شیطان را در می یابیم و با بصیرت بیشتری نسبت به وقایع برخورد می کنیم.
اینو فقط شما فهمیدی.چرا جناب روحانی که در برابر هر انتقاد کوچک البته داخلی شدیدترین مواضع نامعقول و بی ادبانه اتخاذ میکند حتی یکبار در برابر آقای هاشمی موضعی نداشته.احتمالا شوخی کردی.ولی شوخیشم بده.چون همه میدونن روحانی هاشمی کوچک هست
اینقدر به اختلافات دامن نزنید .دشمن در ارزوی تفرقه در میان ملت ایران است. وحدت کلمه ووحدت نظر عامل پیروزی ما بود ان را فراموش نکنیم .از نظر دشمن همه ایرانیها دشمن اند این را فراموش نکنیم .همه در صف واحد پشت سر رهبر معظم وگوش به فرمان باشیم.جدایی یک ایرانی هم به ضرر همه ماست.ملت متفرق عراق در مقابل 6000 داعشی در عرض 4روز چندین شهر از دست دادند .این باید موجب عبرت ما باشد .اتفاق واتحاد وفرمانبری از رهبری دوای درد ما واکسیر ماندگاری ماست .از چند دستگی بپرهیزیم.
متاسفانه اینگونه عددهایی بودندکه با داعیه شاگرد ی حضرت امام(ره)وپیروی از خط امام(ره)وبا سعه صدر حضرت آقا در جایگاه امام جمعه ونمایندگی ولی فقیه دریکی از مراکز استانها (غرب کشور)صفر هایی با حمایت از آنها ابراز وجود می کردند وحرفهای ضد دین را درمحافل دانشگاهی و جلسات عمومی و کوچه و بازار نشخوار می کردند سخنان باطلی که خلاف موازین شرعی ومقدسات دینی و مبانی انقلاب اسلامی وآرمانهای حضرت امام خمینی(ره) وتخریب یکی از مترقی ترین اصول قانون اساسی یعنی اصل ولایت فقیه وارزشهای دفاع مقدس را ابرازمی داشتند.خداوندعاقبت امر همه را ختم به خیر بگرداند.
خجالت بکشید چطورزیر چتر اسلام دارید تخم نفاق بین مردم می پراکنید مگه تشیع چقدر جمعیت دارد که شما در آن هم تفرقه ایجاد می کنید اگر این افراد فتنه گر بودند شما هم با این دیدگاه هاتون فتنه گرید
بهتره شما یه کمم که شده بصیرتتو ببری بالا .... یا نه ، حداقل چشم و گوشتو خوب باز کن و عقلتم به کار بنداز !! به نظر ما این افراد از فتنه گر هم بدترن، چون به قول شما زیر چتر اسلام و در لباس روحانیت و تشیع سردمداران فتنه بودن ...آشوب طلبی ، فریب مردم ، اباحه گری ، به ساز دشمن رقصیدن ، یه عده آدم بی هویت رو مردان خدا جو خوندن،مشخص نکردن مرزها با دشمن ، اعلام برائت نکردن از توهیین کنندگان به مقدسات و ولی فقیه و امام (ره) و ...اینا اسمش فتنه نیست ! برای حفظ وحدت نباید چشم روی جرم و بدخواهی مجرم گذاشت .موندم یعنی انقدر خودتونو به اون راه زدین که .... خاتمی و موسوی و کروبی طردشده های منفور مردم و انقلابند .....
صبر و عطوفت و تدبیر نظام رو با جرات نداشتن یکی نکنید !!!!!!!! هنوز مونده چهره کثیف و واقعی اونا بیشتر از این رو بشه .... باید به همه اونایی که سرشونو زیر برف کردن یا خودشونو به خواب زدن ثابت بشه که این اشخاص چه خیانتهایی در حق ملت کردن ...و این زمان می بره ...چون بصیرت کمه....
اگر ما پیروان اسلام هستیم و برای خدا حرکت می کنیم پس سابقه شخصیت ها و رابطه انان با امام نمی تواند موجب برتری و یا سهم خواهی انان شود حتی خانواده و بازماندگان امام تا زمانی محترم هستند و از امام اعتبار می گیرند که در خط امام باشند ما جعفر کذاب از امام زادگان داریم را داریم و یا طلحه و زبیر ها یا امروزه سادات در کنار ناصر ها را داریم که چگونه با همراهی فرصت طلبانه به حرکت ملی ضربه وارد کردند پس اگر شخصیتی از خط انقلاب و نظام خارج شود سابقه از نظر مسلمان واقعی نمی تواند موجب مصونیت او باشد هر کسی که می خواهد باشد در هر لباسی در هر خانواده ای و در هر سابقه ای
اگر امیر المومنین هم مثل شما حق کشی کرده بود اصلا دین دین نبوده که فرمانده سپاه علنن میگه ما نمی زاشتیم اصلاح طلب ها سر کار بیاد که خط قرمز ما بود چرا چند سال است بیچاره ها را مثل علی خانه نشین کردید خجالت هم خوب چیزیه وبعضی ادم های بی خرد از شما تبعیت می کنند..................؟
خجالت رو باید شما بکشین ، متاسفم که همچین آدمای خائنی رو با امام علی (ع) مقایسه می کنید ...واقعا متاسفم .... مطمئن باشید همین آقایون اصلاح طلب هم با این دیدگاهتون به ریشتون می خندن !!!! میخندن به اینکه چطور آدمایی مثل شما با این افکار و نگرش بازیچه دستشون شدین !!!

اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات