شناسه خبر : 84171
93/5/12 - 08:14 - 2014-8-3 09:14:28
برترین‌های لیگ سیزدهم مشخص شدند/ آندو بهترین ، عباس زاده پدیده

برترین‌های لیگ سیزدهم مشخص شدند/ آندو بهترین ، عباس زاده پدیده

اسامی بهترین‌های فصل گذشته لیگ برتر قبل از شروع مراسم رسمی معرفی می‌شوند.
به گزارش فرهنگ نیوز لیست انتخاب بهترین‌های فصل گذشته سازمان لیگ ظهر امروز در حالی از سازمان لیگ به رسانه‌ها درز پیدا کرد که حتی در برنامه‌های این سازمان برای انتخاب بهترین‌های فصل برنامه تقدیر از علی دایی، علی کریمی، علی دوستی‌مهر و مهدی مهدوی‌کیا نیز در نظر گرفته شده بود.
 
این فهرست امروز در اختیار خبرگزاری های معتبر کشور قرار گرفت، اما به دلیل انتشار زود هنگام دیگر لزومی به حضور خبرنگاران در سالن برگزاری مراسم نبود و تعداد زیادی از اصحاب رسانه مراسم را ترک کردند.
 
در این برنامه قرار است از حسین فرکی به عنوان بهترین سرمربی، تیموریان به عنوان بهترین بازیکن، عباس‌زاده به عنوان پدیده فصل، نفت تهران به عنوان تیم اخلاق، کریم انصاری‌فرد به عنوان بهترین گلزن فصل و ... معرفی شوند و جالب اینکه این لیست از ظهر امروز در اختیار رسانه‌ها (خبرگزاری‌ها) قرار داشت.
 
حسین فرکی عنوان‌های بهترین مربی و مربی اخلاق فصل سیزدهم لیگ برتر ایران را از آن خود کرد.
 
آندرانیک تیموریان هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال به عنوان بهترین بازیکن فصل سیزدهم انتخاب شد. در این بخش پیام صادقیان و بختیار رحمانی رقیبان آندو بودند.
 
علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال ایران که در جام جهانی 2014 برزیل نیز حضور داشت، عنوان بهترین داور فصل را از آن خود کرد.
 
حسن کامرانی فر، کمک‌داور بین‌المللی ایران نیز که به همراه فغانی در برزیل حضور داشت، به عنوان بهترین کمک‌داور فصل سیزدهم برگزیده شد.
 
کریم انصاری فرد مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی با به ثمر رساندن 14 گل در فصل سیزدهم عنوان برترین گلزن این فصل را به دست آورد.
 
رسول نویدکیا بازیکن فصل گذشته نفت تهران که در فصل چهاردهم به جمع سپاهانی‌ها اضافه شده است، عنوان بازیکن اخلاق فصل سیزدهم را کسب کرد.
 
و در نهایت محمد عباس‌زاده مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس که با پیراهن این تیم توانست چندین گل حساس به ثمر برساند، به عنوان پدیده فصل سیزدهم لقب گرفت.
 
تیم نفت تهران هم به عنوان تیم اخلاق لیگ انتخاب شد.


اضافه کردن دیدگاه جدید

  

Xتبلیغات