روزنامه های صبح کشور

چهارمین روز جشنواره موسیقی فجر

چهارمین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر بعدازظهر دوشنبه بیست و هفتم دی با رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی علیرضا افتخاری در تالار وحدت برگزار شد. همچنین اجرای «محمد علیزاده» در برج میلاد و گروه «لوتوس» در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

سومین روز جشنواره موسیقی فجر

سومین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر شامگاه یکشنبه (بیست و چهارم دیماه) با اجرای ارکستر مهر و ترانه‌های ماندگار با صدای محمد سریر و محمود میرزایی در برج آزادی برگزار شد و همچنین با اجرای کر نامیرا و فیلارمونیک به رهبری فرهاد هراتی و علیرضا شفقی‌نژاد و ارکستر بادی کارا به رهبری بردیا کیارس در تالار وحدت و سالن رودکی برگزار شد. و نیزبا اجرای سالار عقیلی در برج میلاد برگزار شد.

دومین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر

دومین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر شامگاه شنبه (بیست و پنجم دی) با اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی و گروه رستاک در تالار وحدت و همچنین با اجرای میلاد درخشانی در برج آزادی برگزار شد.

اولین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر

اولین روز سی و دومین جشنواره موسیقی فجر شامگاه جمعه (بیست و چهارم دی) با اجرای گروه کاکو بند در برج آزادی برگزار شد. و همچنین با اجرای رضا صادقی و سیامک عباسی در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد.و نیز با اجرای ارکستر پارس، رامبرانت تریو، حسام اینانلو و گروه آوازی تهران در تالار وحدت برگزار شد.

صفحات